Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65907 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #225 -: Април 08, 2014, 03:59:05 pm »
Не вярвам в такива корекции - изцяло да се обърне посоката на съдбата. Все още правя разлика между възможно и желано.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #226 -: Април 08, 2014, 04:01:45 pm »
И аз мисля, че астрологическата вибрация остава, нумрологичната само се променя. И понеже всичко във Вслеената според мен е създадено в хармония, нумерологичната вибрация ще допълва астрологическата -н като са за два различни дена - тогава има конфликт между тях, вместо да работят заедно :)

Според теб ,кога би имало конфликт,защото както и в астрологията ,някои числа си импонират ,а други не ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #227 -: Април 08, 2014, 04:07:24 pm »
Тогава ще си избера една хубава дата и ще си оправя Венерата. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #228 -: Април 08, 2014, 04:08:20 pm »
Добре де, на мен ми дойде на ум следния въпрос - примерно си празувам рождения ден на някаква си дата там в някакъв си час, това прави ли тази карта по-силна от истинското влизане на солара за съответната година в сила?

Ъъъ, нали се създава егрегор?  ;D

Ами като спреш да го празнуваш, нима ще заличиш датата?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #229 -: Април 08, 2014, 04:12:44 pm »
Не е съвсем така...Като си промениш името се променя съдбата ти, нали... Така е и с хороскопа...Той също е  една енергийна вибрация, (звукова дори), която  ръководи съзнанието ти, действията, събитията, които трябва да се случат...
В крайна сметка  опитайте сами. Тук има доста хора, които искат да променят разни неща в хороскопите си... Някои са успели. Прилагана е тази методика за корекция на съдбата. Не е никаква новаторска методика, никакъв патент..
После ще споделите опит.

Gauri,питай -аз ще ти споделям.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #230 -: Април 08, 2014, 04:19:18 pm »
Ех, да ме бяха записали на датата на Парис Хилтън.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #231 -: Април 08, 2014, 04:20:47 pm »
Гаури, като има разлика от един ден, какъв час би ѝ избрала за "раждане"? Нали казваш, че си сравнявала двете карти, какъв асцендент има по фалшивата карта?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #232 -: Април 08, 2014, 04:38:13 pm »
Познавам такъв реален случай, но датата не е сменена преднамерено. Жена, родена пред май (Телец), е записана през ноември
(Скорпион). Но за това си има обяснение - родена е в малко населено място в изостанал район, в тяхната държава никой не гледа датата, а записват, когато сварят да идат до общината. На 20-год. вързаст остава вдовица с дете, съпругът катастрофира с мотор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #233 -: Април 08, 2014, 04:49:51 pm »
В Афганистан огромна част от населението е записана на 1 януари по същата причина — и то след като дойдоха американците, преди това кой писал, кой не… Може ли на толкова много хора съдбата да се промени по аналогичен начин?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #234 -: Април 08, 2014, 05:17:52 pm »
Не ми е известно нищо за този случай и затова не се наемам  да коментирам... Разкажи или прати линк. Звучи странно.
http://www.washingtonpost.com/world/in-afghanistan-its-everyones-birthday/2013/12/31/81c18700-7224-11e3-bc6b-712d770c3715_story.html

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #235 -: Април 08, 2014, 05:19:55 pm »
Сподели, цялата съм слух, Рени! :)

При мен разликата от рождената ми дата и тази ,на която съм записана е 20 мин ,защото съм родена почти в полунощ.Между другото чак тази година ,попитах в ГРАОО ,кога съм записана и си построих картата с този час и сега като те чета ,наистина по-скоро "събитийността " при мен е била по същата тази.Не знам по ведическата дали имат значение тези 20 мин...

Преди около 25г ,жената при която работех ,ме помоли да отида с нея,при някаква "гледачка " и аз приех ,защото ми беше забавно.След като й "изгледа" на нея,реши да "гледа" и на мен.Попита ме за рождената ми дата и си започна "сеанса",като в неговия завършек бях видимо изумена-сякаш говореше за друг човек.Тогава същата тази дама ми каза,че не е това датата ми на раждане.Аз документирайки с паспорта си ,потвърдих ,при което тя се усмихна и каза да попитам майка си за "истинската " си дата на раждане и колко голяма бе изненадата  ми ,че жената се оказа права .И майка ми разказа,как съм се родила на 19 ,в 23:50 ч и са я попитали ,кога да ме запишат на 19 или 20 число ,тя се насочила към второто ,изреждайки няколко причини-защото било кръгло число ,защото на същата дата е родена племенницата й ,защото тогава баща ми й е поискал ръката и защото почти вече започвал следващи ден.Може би някъде около 25-26 г възраст реших и започнах да си празнувам Рожденият ден на 19 число,до тази година ,когато го празнувах на 22 ,така се наложи, а аз винаги празнувам на датата ....Това е накратко. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #236 -: Април 08, 2014, 05:58:50 pm »
А ти сравнявала ли си  двете карти?
Разбира се, че във Ведическата карта има значителна  разлика...

Да.
Марс отива плътно до АСЦ ,за разлика от Нептун,Луната от 5-ти ,отива в 4-ти ,Плутон точен съвпад с МЦ ,Слънце /СЛВ по-плътно до ИЦ ,отколкото Меркурий,Сатурн точно на к5...променят се нещата  .
По ведическата не знам в каква посока ,там съм лаик  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #237 -: Април 08, 2014, 07:37:07 pm »
Супер удобно за бюрокрацията и чиновниците...Ако някой тръгне да си прави хороскоп ще трябва да добави и къде и в колко часа е роден, коя година... Пак няма да им излезе на всички идеално същото, нали...

Не казвам, че за всички хороскопът ще е един и същ, по-скоро се чудех дали когато масово практиката е такава (да се записва някаква друга дата), всички засегнати пак ще го усетят като променена лична вибрация. В Афганистан не знам дали се въдят астролози, но ако случайно има, ще трябва да прави ректификации за от типа на "кога се яреха козите", "три седмици преди Рамазана" и пр.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #238 -: Април 08, 2014, 08:03:37 pm »
Релокацията също може да промени ако не съдбата, то поне дадени тенденции. Много пъти се препоръчва за изместване на планети и ъгли в по-благоприятни за натива позиции. Като цяло, релокацията не може изцяло да елиминира даденостите на натала, но определено може да постави акцент върху други домове и теми, както и да смекчи някои неблагоприятни влияния. Лично моята карта е чудесен пример, за това как на различни географски ширини, се поставя акцент върху една или друга планетна конфигурация, като в същото време сякаш се затриват други тенденции.

Всъщност назад в темата може вече да е коментиран този метод, като един от начините за частична корекция на съдба. Нямах търпението да я изчета,затова сори ако повтарям вече казани неща.

Рептил, много интересно инфо, мерси че сподели. Имам подобни лични наблюдения от Казахстан, страна с огромна територия, където има много отдалечени малки селца, разпложени в пустошта. Там няма електричество, буквално живеят в дървени колибки хората. При мое посещение на такова място, ми направи впечатление, че едно от семействата имаше новородено бебе, което все още не беше записано официално. Понеже ние попитахме за името, казаха че няма такова и че бащата ще ходи в град Х до 2 седмици по работа, тогава ще го запише. Мисълта ми е, това дете с какви данни ще бъде вписано и коя карта ще работи?

Happy58

  • Гост
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #239 -: Април 08, 2014, 09:32:56 pm »
Не казвам, че за всички хороскопът ще е един и същ, по-скоро се чудех дали когато масово практиката е такава (да се записва някаква друга дата), всички засегнати пак ще го усетят като променена лична вибрация. В Афганистан не знам дали се въдят астролози, но ако случайно има, ще трябва да прави ректификации за от типа на "кога се яреха козите", "три седмици преди Рамазана" и пр.

в Афганистан за какво са им хороскопи? Те там са под стройи всичко е по план  - ядене, пиене, женене, раждане ... говоря за тези с общата дата. Иначе, в цивилизованите райони си е нормално явно.