Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65903 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #150 -: Юли 15, 2013, 10:36:32 pm »
някой ще ми каже ли аз в коя даша съм,че така ще си замина бездашна 8)

време и място, моля :D
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #151 -: Юли 15, 2013, 10:48:15 pm »
Дашите в точно определена последователност (една и съща) ли вървят- както при фирдариите?

Да, Кету, Венера, Слънце, Луна, Марс, Раху, Юпитер,  Сатурн, Меркурий. Скоро влизаш в лунната...
De omnibus dubitandum est

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #152 -: Юли 15, 2013, 11:44:04 pm »
Ако Кету е била в детството ми, имаше доста загуби/смърт край мен, които отровиха ранната ми възраст.
Писна ми от вой, помени, траури. Това разви едно особено отношение към скръбта и паметта.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #153 -: Юли 16, 2013, 12:19:31 am »
Ако Кету е била в детството ми, имаше доста загуби/смърт край мен, които отровиха ранната ми възраст.
Писна ми от вой, помени, траури. Това разви едно особено отношение към скръбта и паметта.

Ти си започнала от Меркурий - първите ти години са били негови. Кету е влязъл през ноември 1980 до ноември 1987. Венера ти е била до ноември 2007. След това е влязло Слънцето.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #154 -: Юли 16, 2013, 12:30:43 am »
Кету са били най-гадните периоди до сега - ако правилно съм сметнала с програмата

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #155 -: Юли 16, 2013, 02:40:21 pm »
В Кету сьм от 2009 - в рази е в 8ми, сьвпад Сатурн, опозиция Сльнце/Меркурий - материалните загуби и ограничения започнаха с началото на периода, без да са трагични
Кету ме направо някак "невидима" за околните
Откак Юпитер подкрепи знаково и откьм поддаша, не мога да се отьрва от болести

#от всичко прочетено, само се чудя как се предсказва брак за сьщия период и що за брак изобщо би бил - ефирен, кратьк и свьрзан сьс загуби

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #156 -: Юли 16, 2013, 02:44:32 pm »
Как ще си невидима, аз нали те виждам
Само да не стане като в "Шесто чувство" :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #157 -: Юли 16, 2013, 02:55:51 pm »
Е, не сьм сьвсем затрита от лицето на земята :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #158 -: Юли 16, 2013, 07:51:48 pm »
При мен АД на Кету проработи още в началото, през първите няколко месеца.
Непосредствено след влизане в тази антардаша срещнах човек по 7 дом, нещата много се проточиха във времето, но през цялото време нещо сякаш пречеше, възпираше и накрая отношенията прекъснаха поради редица външни обстоятелства и изплували на повърхността лъжи. В началото на антардашата загубих и майка, само 7 месеца след навлизане в този период. Краят на антардашата не бе белязан с нищо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #159 -: Юли 16, 2013, 09:02:31 pm »
някой ще ми каже ли аз в коя даша съм,че така ще си замина бездашна 8)

От месец май тази година си влязла в период на Кету, който ще продължи до 2020г.
До 20.10.2013г. ще си и в подпериод на Кету, след това е Венера.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #160 -: Юли 16, 2013, 11:11:47 pm »
При мен АД на Кету проработи още в началото, през първите няколко месеца.
Непосредствено след влизане в тази антардаша срещнах човек по 7 дом, нещата много се проточиха във времето, но през цялото време нещо сякаш пречеше, възпираше и накрая отношенията прекъснаха поради редица външни обстоятелства и изплували на повърхността лъжи. В началото на антардашата загубих и майка, само 7 месеца след навлизане в този период. Краят на антардашата не бе белязан с нищо.

Това не беше ли в МД на Раху - може би пък влиянието му да е било по-силно. Нали пък той започвал още с началото...
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #161 -: Юли 16, 2013, 11:22:45 pm »
#от всичко прочетено, само се чудя как се предсказва брак за сьщия период и що за брак изобщо би бил - ефирен, кратьк и свьрзан сьс загуби

Нали това е първа и основна препоръка за Кету МД - каквото почнеш в Кету махадаша, остава в Кету махадаша. Не знам как се отиграва това, сигурно си имат някакви ритуали - я пращат мъжа на гурбет, я се женят за бананово дърво и го убиват ритуално... Шегувам се, но иначе си мисля, че както и при Саде Сатито едва ли при Кету МД трябва да се парализираме и да не вършим нищо. Във всеки период има антардаша на Кету - некратка и трябва да сме тренирани някакси за това. Примерно в Сатурн/Кету ми се е родила сестра - много сме близки и по едно време дори се отнасях с нея като с мое дете, макар разликата ни да е само четири години.
В Меркурий/Сатурн/Кету се роди синът ми. Вярно, че с операция, но всичко беше ОК. Затуй ще спра да го поплювам вече.
De omnibus dubitandum est

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #162 -: Юли 17, 2013, 12:22:24 am »
#от всичко прочетено, само се чудя как се предсказва брак за сьщия период и що за брак изобщо би бил - ефирен, кратьк и свьрзан сьс загуби

Нали това е първа и основна препоръка за Кету МД - каквото почнеш в Кету махадаша, остава в Кету махадаша. Не знам как се отиграва това, сигурно си имат някакви ритуали - я пращат мъжа на гурбет, я се женят за бананово дърво и го убиват ритуално...

Знаех си, трябваше да му светя маслото дорде е време.  ;D

Дали е така закономерна тази "забрана", вероятност да е среща от миналото (преносно)? По западната също го има фокус върху възлите.

аброад, общи загуби ли или друго, да сверим евентуално?   

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #163 -: Юли 17, 2013, 01:37:28 am »
И аз май съм родена в кету - ама забравих главен или под- период

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #164 -: Юли 17, 2013, 07:31:47 am »
Това не беше ли в МД на Раху - може би пък влиянието му да е било по-силно. Нали пък той започвал още с началото...

В МД на Сатурн съм - от 2003 до 2022.
Сатурн/Кету и Сатурн/Венера бяха най-трудните периоди. За радост от антардаша на Венера излизам съвсем скоро, в началото на август. Ще видим слънчевата антардаша какво ще сътвори...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui