Автор Тема: Цикъл Слънце-Марс  (Прочетена 15035 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Цикъл Слънце-Марс
« -: Юли 27, 2017, 07:04:59 pm »
Понеже не видях да има такава тема, а в една друга тема наскоро Рени обърна внимание на влиянието на този цикъл при мен назад във времето, това ме заинтригува, а днес попаднах на това интересно четиво в тази връзка: http://tayni.net/?p=6167

Последният им съвпад е бил на 14 юни 2015г в 23* Близнаци, което попада в моя 10д и квадратира Меркурий У1, У10 в 1д. - на 24 юни същата година беше премиерата на първата ми книга, което беше съпроводено с агресия и мерене на Егото от страна на тази, която ме представи, а крайният резултат не беше никак добър за мен, същото се получи и с втората книга, която излезе от печчат есента и представих през април, следващата година, когато Северният възел беше съвпад с моя Меркурий У1, У10 в 1д., съответно квадрат с цикъла Слънце -Марс.
Новият цикъл, започнал днес, в малките часове на нощта, при мен е в 11д.- тригон с Луната У11 и секстил Слънце. Надявам се да се чувствам и представям по-добре в колективни мероприятия.
А при вас как се отразява този цикъл, с оглед на това, че при всеки един Слънцето и Марс управляват различни домове? Мунданно цикълът е разгледан в статията- активност по 2д., но не пречи да се види и друга гледна точка, затова прилагам карта на цикъла, удобна за гледане.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #1 -: Юли 27, 2017, 07:38:39 pm »
Akruks, благодаря за темата. Натално Слънце У12 в 3ти и Марс У9 в 5ти са в секстил при мен, трябва да свикна по-често да следя този цикъл. Сега ми попада на К12 и като резултат е налице простуда и настинка тея дни. Предният цикъл и при мен в 10 дом, куинконс с Марс. Тогава за първи път започнах нов тип работа, свързана с контакти (3), забавления (5) и чужденци (9).
« Последна редакция: Юли 27, 2017, 07:40:10 pm от Radost »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #2 -: Юли 27, 2017, 08:25:57 pm »
Настоящият цикъл е в точна опозиция с натален Меркурий- У3 и У12 и в секстил с Уран и Юпитер- У7, У8 и У6.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #3 -: Юли 27, 2017, 08:34:27 pm »
Настоящият цикъл е в точна опозиция с натален Меркурий- У3 и У12 и в секстил с Уран и Юпитер- У7, У8 и У6.
И голямата ми дъщеря е с Меркурий У1, У5 в 9д на 4* Водолей, нейното водолейско Слънце У4 е в 10д, а Марс У6, съУ11 в 8д. , има заключен Овен в 11д.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #4 -: Юли 27, 2017, 10:03:36 pm »
Понеже не видях да има такава тема, а в една друга тема наскоро Рени обърна внимание на влиянието на този цикъл при мен назад във времето, това ме заинтригува...

Дааа, и аз гледах назад  :) Ще си преместя мненията, като съм на лаптоп :)
Над силата е само умението да я владеем!

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #5 -: Юли 28, 2017, 01:04:04 am »
При мен цикълът стартира върху СЛВ в 9Д, прави секстил с екзалтиран Сатурн У3, полусекстил с Венера У7, У11 и Меркурий У8, У10. Лъв ми е заключен знак в 9Д, натално Слънце в Близнаци в 7Д. 
Напоследък си давам сметка, че ми се е приискало да се омъжа  :012: Особено днес с тази Луна във Везни  :012: Не, че преди съм била против брака, просто не му придавах важност.  В момента нямам връзка, но преди месец се запознах с чужденец, който сега не ми излиза от главата  :57:  Не се случи нещо съществено, но една такава почти безмълвна химия се усеща... Ще видим.

Сега погледнах, че затъмненията тази година са ми по 3/9 и 4/10.
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 01:12:17 am от Resnitsa »
Чувствам се добре!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #6 -: Юли 28, 2017, 08:21:53 am »
цикъла слънце-марс

2015г- 23,17 Близнаци съвпад СЛВ В 10 дом,съдбовни неща в живота,свързани със съпруг/слънце/марс/битки за оцеляване и животозастрашаващи
2017г.-4,12 Лъв в 11 дом,каре Венера,тригон Слънце,сегашния е ясно лъв-децата,бабите е ясно какво правят

akruks , исках да те питам нещо на лични и ми излиза с червени букви"потребителя akruks ,не желае да получава съобщения от вас"  :017:

лекове за мастит,който знае да ми пише на лични,благодаря
окситоцин,топли душове,ултразвук,масажи,зеле,пресно сирене ,реванол са изпробвани вече,бучката стой, аугментин от три дни вдигаше 38,5
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 08:57:32 am от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #7 -: Юли 28, 2017, 09:28:01 am »
Значи при мен през 2015 е започнал върху нат.Марс на IC. Имаше много градивна и съзидателна работа на тема мъж и семейство, които започнаха да дават резултати след кулминацията.
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #8 -: Юли 28, 2017, 09:41:15 am »
При мен 2015-та е бил в 10-ти дом, съвпад МЦ и СЛВ, тригон Сатурн У на 5,6, квадрат Асц. Като събития- започнах хранителен режим съчетан с много спорт и добих най-добрата си форма - като от фотошоп бях :D. Увеличиха ми заплатата, но не с много. Поднови се връзка с една роднина. Връзката към момента обаче започва да се поразпада по мое желание.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #9 -: Юли 28, 2017, 08:18:00 pm »
Стреличке, заключила съм пощата отдавна, само от админа може да получавам писма, не е  забрана лично към теб. На профила съм оставила имейл, ако някой е толкова на зор да ми пише лично съобщение, само не знам кога ще го прочета... А иначе фейса ми е отключен- всеки може да ми пише там, без да ми е "приятел". Мастита навремето оправих по рецептата на свекърва ми- след ваната с топла вода, на гърдите хавлиени кърпи, напоени с гореща вода, хващах мъжа си за ушите да изсмуква де що има в тях- коластра, кърма, докато спрат да пускат. На зълвата мъжа понеже го било гнус да я изцежда, я караше с кола до нас и малката ми дъщеря, бебе на 4м с апетит, сучеше от нея всяка вечер една седмица и я оправи. Сега малката дъщеря се оправи по рецептата на свекървата- хвана холандеца да я изцежда, отделно е слагала някакво австрийко сирене по предписание на лекарката си, за което се чудеше извара ли е, сирене за мазане ли е, но се оправи.

благодаря за споделеното,но нищо не помага и предписаха хапчета за спиране на кърмата

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #10 -: Юли 28, 2017, 10:31:10 pm »
Стреличка, писах ти на ЛС.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #11 -: Юли 29, 2017, 12:02:20 am »
Четох, че окситоцинът се пие в ударни дози при заплетени ситуации, не просто топли душове, а топли компреси, а м/у храненията-студени, изцеждане до дупка и т.н.
Ама ако нищо не е помогнало...:(
Една позната поне 6 месеца периодично запушваше канали-с температура и т.н., лекарство за температура, топли компреси, кърми, изцеждане, и така до следващия път. Накрая вече не се впечатляваше, кърми почти до годината

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #12 -: Юли 29, 2017, 08:46:14 am »
Стреличка, помпа и упоритост. Досадно е и неприятно да стоиш полугол през голяма част от времето, но това е начинът. Личен опит. Аз успях да избегна лекарствата макар да имах няколко дена температура.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #13 -: Юли 29, 2017, 08:52:34 am »
Предишният цикъл в близнаци е бил в 11-ти дом, като е правел тао квадратура със светилата ми, но не мога да го свържа с нещо.

Сегашният в лъв е в 12ти дом в квадрат с МЦ - какво би могло да означава?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Слънце-Марс
« Отговор #14 -: Юли 29, 2017, 09:08:16 am »
Четох, че окситоцинът се пие в ударни дози при заплетени ситуации,

да в аптеката  искаха рецепта,защото се използва за предизвикване на раждане или за аборт
даже и при крави и биволици лекуват с окситоцин мастита :),
но  на Телец не  подейства....