Автор Тема: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.  (Прочетена 12517 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #45 -: Август 09, 2017, 03:02:47 am »
Това, ОК, но има и затъмнение. Поради това питам. Иначе, имаше някакви проявления днес.
Тълкуването е същото, само че когато лунацията е затъмнение е по-ярко изразена и с по-продължително действие.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #46 -: Август 09, 2017, 08:05:49 pm »
Uran, за теб кое е по-съществено, да си популярна или индивидуална; да си "равна" с партньора/-и  или да си "бунтарна"?!? Лунацията е задействала цикъла Слънце-Марс  в 1-ви дом ли е или в края на 12-ти при теб, а затъмнението - всичко, което  е  влязло сега или се е случило седмица преди това, се усилва , става значимо. Понеже ЛЗ предшества СЗ тази година, ситуация/-и по  активираните ти домове достигат критична точка с време давност-19, 9 г, понякога ( 14 1/2, 4 1/2 г)-правни, спорни въпроси, такива взаимоотношения, публична изява, прекратяване на договореност или обратно, сливане , обединяване на спорещи страни, резултат от дългосрочни задачи, проекти, отношения, информация или нещо, което търсиш вече е видимо или теб /партньора ти (Слънцето ти е в 7-ми дом) ставате забелязани. Отхвърляш нещо, някой и променяш онова, което си замисляла. Интересното е, че при ЛЗ , а не просто пълнолуние, започнатото, замисленото при новолунието, често търпи реорганизация.
При теб са важни затъмненията по оста Лъв-Водолей, защото ти си Слънчев Водолей с АСЦ Лъв,  с пълнолуние по оста 1-7 и Луна в 1-ви дом-всеки път някакъв етап от живота ти ще  приключва и ще започва нов, но мисля, че винаги същите ще са продиктувани от външни(те) обстоятелства, партньор  , ако споделиш ще е полезно.  :)
Партньор, но не брачен, изгуби чувство за мяра. Мъкна я на гърба си 2 години.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #47 -: Август 10, 2017, 10:06:27 pm »
Покрай тази лунация на 8- ми август мой трети братовчед , празнуващ вчера РД , е изгубил сина си в нещастен случай, момчето е юлски Рак. Друго момче , участвало в инцидента , е спасено на косъм ,  е друг юлски Рак- то пък е син на много добра приятелка- Везна.
Малко съм извън темата, но много закъсали кардинали, основно квадратура и опозиция от тр. Плутон.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #48 -: Август 10, 2017, 10:12:56 pm »
Съжалявам за случилото се, Корея! Бог да го прости момчето!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #49 -: Август 11, 2017, 04:01:32 pm »
Съжалявам, Корея, така без време никой не трябва да си отива!
---------------

Аз не смея да дам обратна връзка, щото засега няма нищо. ЛЗ беше в квадрат с Венерата ми. Всъщност, подписах договор за кредит, за закупуване на недвижимост. Може би това е проявлението. ЛЗ в 4д, Луна на К7, а Венера е в 7д. Но е разходящ квадрат.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #50 -: Август 11, 2017, 07:15:36 pm »
Съжалявам за случилото се, Корея.

И при мен това пълнолуние не беше приятно. Продължават технически проблеми, има и разправии с особено безочливи нахалници. С големите вериги да си нямаш работа. Разчитам изцяло на личен ресурс. Както се казва - всеки да се спасява поединично.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #51 -: Август 11, 2017, 08:51:29 pm »
И при мен тази Лунация (в 12 дом) също донесе напрежения - семеен скандал; проблем с банкова карта; разправии с една офис служителка; изгаряне; порязване; а днес една дрогирана лелка за малко да ме премаже на пешеходна зона и зелен светофар (хората, които бяха на 3-4 крачки зад мен се развикаха дали съм добре, аз в първия момент не се усетих какво точно се случи...). Слава Богу оцелях ;D
А вчера в нашия квартал беше пълно с полиция - има вероятност за извършено убийство (син/майка, роднини сме - 3 братовчеди, но не поддържаме контакт), все още разследват.

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #52 -: Август 11, 2017, 09:36:08 pm »
Колко време е влиянието на това ЛЗ?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #53 -: Август 12, 2017, 02:03:53 pm »
В 6 дом и квадратира МЦ/ ИЦ. Има вероятност да се разделя с колежка.(кандидатствала е за друга работа)

Наруших Богородичните пости и приключих със спорта. Психически нещо не се чувствам добре. С наближаването на септември месец усещам, че пак ще има  нервни изблици.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #54 -: Август 12, 2017, 04:48:58 pm »
На мен ЛЗ ми е в 5 дом и прави квадрат с Меркурий У1 и У10. Много се надявам да не ми засегне работните отношения и комуникация. Не знам за карък ли е или не, но от онзи ден започнах да кореспондирам с евентуални бъдещи доставчици, но тъй като те са страшно много ще се наложи да общувам всеки ден с нови и нови. Ако влиянието на затъмнението е наистина близо 6 месеца дано не ми попречи да намеря такива, с които да работя.  :( а и предстоящия ретро Меркурий.
Не знам дали един семеен скандал от онзи ден има общо с ЛЗ. Въпреки, че това би било ако ЛЗ беше в 4 или 7 дом.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #55 -: Август 18, 2017, 12:35:43 am »
Тва пълнолуние се оказа егати и ужасията...

Замина си моя втора братовчедка в следствие на тумор в главата :(

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #56 -: Август 18, 2017, 01:20:43 am »
Тва пълнолуние се оказа егати и ужасията...

Замина си моя втора братовчедка в следствие на тумор в главата :(
:-\ Искрени съболезнования!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #57 -: Август 20, 2017, 01:53:55 pm »
При мен в 7Д в секстил с МС.Имах оферта за друга работа.Точно така си мислих,че ще се прояви.Чудно ми е само защо се случи на 19-ти?Обикновено Лунациите се проявяват още първите дни...Може би има и още показатели,които ми убягват...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #58 -: Август 27, 2017, 08:37:06 pm »
5 градуса обхват допустими ли са за събитие, според Карел Ръшман- да ,ама..  :017: Познато момче миналата година на 2 08 започна солара си с новолуние в/у Слънцето, а това затъмнение е 5градуса след слънцето,но има и нат Юпитер в 12 гр водолей може и Луната да е някъде там. Та майката на момчето е получила преди 3 дни инсулт -за него тя е и майка и баща ,тъй като рожденият липсва, издържа го така че покрива и Слънцето и Луната . Транзитен северен възел е в точен съвпад с натален Меркурий,  но не зная Меркурий кои домове управлява, освен че е в квадрат с натален Сатурн и вероятна опозиция с радиксна Луна.
« Последна редакция: Август 27, 2017, 09:14:44 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние и ЛЗ- 7 август 2017г.
« Отговор #59 -: Август 27, 2017, 09:33:34 pm »
Познато момче миналата година на 2 08 започна солара си с новолуние в/у Слънцето, а това затъмнение е 5градуса след слънцето,но има и нат Юпитер в 12 гр водолей може и Луната да е някъде там. Та майката на момчето е получила преди 3 дни инсулт -за него тя е и майка и баща ,тъй като рожденият липсва, издържа го така че покрива и Слънцето и Луната .
И моят текущ солар започна миналата година с Новолуние  в/у Слънцето ми в сол. 4д. - Слънцето от Новолунието съвпад с моето Слънце и опозиция на Луната ми, а Луната от Новолунието съвпад с моята Венера и опозиция на Юпитер У4 в 8д, сол МС на К8- почина майка, която беше и в ролята на баща, който загубихме твърде рано, а 3м след нея братовчедката, с която бяхме много близки.