Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168467 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #45 -: Август 14, 2017, 10:55:25 pm »
Човек в същината си не се изменя, ако е интроверт, никога няма да стане екстроверт, разбира се-без болестни изменения. И макар че не разбрах поста ти в каква посока е (критика, пояснение, спор), да вметна, че има хора, на които никой друг не може да им помогне, освен те самите-било защото знаят най-добре, било защото винаги (ще) попадат на грешния лекар, или просто са твърдоглави и не слушат съвети. Така че...какво значи добър психолог-за кого, кога, колко?
Като една косвена позната-от години ходели семейството при конкретен психолог, били много доволни.

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #46 -: Август 14, 2017, 11:31:42 pm »
Добрият психолог е този, който отговаря на твоите потребности. Не е задължително да притежава диплома по психология. Изобщо не е задължително дори да ходиш при психолог, защото твоят най-добър психолог може да се явява твой баща, брат, другар, случаен човек. Идеята е да отговаря напълно на потребностите ти, да те респектира с присъствието си, и да ти покаже как с твоя собствен ключ да запалиш отново 'мотора' си, защото си забравил как става. Е , винаги има кой да ти припомни как.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #47 -: Август 15, 2017, 12:24:29 am »
макар че не разбрах поста ти в каква посока е (критика, пояснение, спор), да вметна, че има хора, на които никой друг не може да им помогне, освен те самите-било защото знаят най-добре, било защото винаги (ще) попадат на грешния лекар, или просто са твърдоглави и не слушат съвети. Така че...какво значи добър психолог-за кого, кога, колко?

Аз също не разбрах каква е твоята посока на изказванията ти? А за моята - въпрос на опит и лично мнение :)

Може би въпросните хора, за които пишеш са достатъчно силни, за да се справят сами, а не да разчитат на платени авторитети. И вероятно поне са разбрали косвено едно, че всеки сам управлява живота си :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #48 -: Август 15, 2017, 09:08:14 am »
Аз също не разбрах каква е твоята посока на изказванията ти?

Ами защо не каза веднага? Мисълта ми беше, че няма такова нещо като "добър психолог", а и нали не разбра какво имам предвид с "етикетите", та обяснявах вариации на тема

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #49 -: Август 15, 2017, 10:52:36 pm »
Ами то човек вече да го е страх да сподели спокойно и свободно мнение във форума, че видиш ли все на някой може да му настъпиш невидимата аура ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #50 -: Август 16, 2017, 09:34:39 am »
Ами то човек вече да го е страх да сподели спокойно и свободно мнение във форума, че видиш ли все на някой може да му настъпиш невидимата аура ;D

Хахах-ами страхувайте се тогава, като ви е толкова плашливо страхчето :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #51 -: Август 16, 2017, 12:15:44 pm »
Забелязал съм, че тук в нашия форум ви е страх някак да отваряте дума за политически теми, както и да изписвате името на Бойко Борисов цялото, а само с инициали, все едно ще вземе да ви направи нещо.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #52 -: Август 16, 2017, 12:24:12 pm »
Може да имат предвид Биг Брадър, не бацето. :012: Ти специално не се ли дразнеше от политическите теми на Марая?

Аз между другото си мислех да пусна една синастрийка със силен политико-корупционен уклон, ще видим кога ще намеря време.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #53 -: Август 16, 2017, 12:39:17 pm »
Може да имат предвид Биг Брадър, не бацето. :012: Ти специално не се ли дразнеше от политическите теми на Марая?

Аз между другото си мислех да пусна една синастрийка със силен политико-корупционен уклон, ще видим кога ще намеря време.
Дразнех се, но въпреки това има някои теми, които не могат да бъдат отминати.
Точно него се имаше предвид, а не Биг Брадър.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #54 -: Август 16, 2017, 01:00:02 pm »
не се говори за политика, защото преобладаващата част на форума е съставена от жени, които имат вродена емоционална дипломатичност (въвеждам понятие:Д), а разговорът за политика не започва от някакво висше начало, нито може да се разглежда самостоятелно, в балон, някак отстрани, а е трайно обвързан с бита, житейския път и комфорт. Повярвай, не искаш да отваряш тема за политика с хора, с които водите коренно различни животи, безсмислено е, точно колкото да ти описват вкуса на екзотичен плод.
« Последна редакция: Август 16, 2017, 03:44:38 pm от art7ess »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #55 -: Август 16, 2017, 09:38:52 pm »
Не съм казал, че искам да отварям такива теми.
Колкото до емоционалната дипломатичност, мисля, че аз на моменти съм къде по-дипломатичен.  :012:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #56 -: Август 17, 2017, 08:35:24 am »
така е, носиш доста женски черти :72:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #57 -: Август 17, 2017, 08:58:52 am »
така е, носиш доста женски черти :72:
Bullshit!

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #58 -: Август 17, 2017, 09:07:57 am »
Къде изчезна предната тема Лаладжийница?
Малко конспирации:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/konspiraciia-s-tova-slynchevo-zatymnenie-idva-kraiat-6072675

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #59 -: Август 17, 2017, 10:17:27 am »
Къде изчезна предната тема Лаладжийница?
Малко конспирации:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/konspiraciia-s-tova-slynchevo-zatymnenie-idva-kraiat-6072675
Нека да идва!  :012: