Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168598 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #810 -: Септември 01, 2020, 07:52:30 pm »
Може ли да ми съдействате с препоръки за балсам, спрей, маска без измиване или за грижа за коса със сухи краища, която лесно се сплита. Търсеният ефект е мека и гладка коса, която лесно се разресва.

Моята коса е с мазни корени, сухи краища и чувствителен скалп. Ползвам следните продукти:
- Маска за коса - Garnier Fructis hair food Papaya
- Шампоан - Philip Kingsley Moisture Balancing Combination Shampoo, като редувам с друг за чувствителен скалп.
- За след баня, ако няма да я изсушавам - Двуфазен балсам без изплакване LAKME L2; и някой от коприните на CHI за краищата на косата - с кератин, или за блясък с манои; или чисто Арганово масло
- Един път в месеца - дълбокопочистващия шампоан на Лакме.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #811 -: Септември 02, 2020, 12:05:38 pm »
Марс в кой градус и дата влезе в стационарна сянка, че не мога да се сетя и открия набързо сега .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #812 -: Септември 02, 2020, 01:14:04 pm »
15 овен, мисля около 25-26 юли
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #813 -: Септември 02, 2020, 02:24:17 pm »
В който спира, като стационарно-директен, 15 * Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #814 -: Септември 02, 2020, 05:30:28 pm »
Благодаря, че то отдавна сме били в стационарната сянка.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #815 -: Септември 02, 2020, 06:02:20 pm »
Благодаря за насоките

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #816 -: Март 02, 2021, 04:16:02 pm »
Опитите да се убеждава някой в името на някакви субективни истини са безсмислени.
Толкова са субективни истините ми, че от известно време започваш и да ги прилагаш :)

Ариес Пойнт, полусуми, мунданни тенденции... а скоро сигурно ще те срам да започнеш и с ураническите точки

това е самата истина дори и да отричаш.

няма нищо срамно в споделянето, всички всичко сме научили от някъде, то не е наша собственост нито откритие, ако работи защо да не го позлваме, ако някой ми покаже нещо съществено в астрологията ще съм супер щастлив и благодарен за това, и ако ме питат ще кажа "от този го научих", а той от друг го е научил и това е съвсем естествено...
Аз ги проучвам и прилагам над 10 години - мунданна и космобиология. Изключая транснептуновите и точката на Овена. Над тях се замислих в контекста на темата и ефекта й върху целия свят. Светът не започва с теб, нито ураническата астрология, мунданната, когато Ти си ги открил за себе си.
Гали като привърженик на мидпойнтите беше обявена за нещо не кой знае какво.  ;D
Ако искаш да те вземат насериозно, не се вземай твърде насериозно.  ;)

Майка ми има шофьорска книжка от 40 години и кара по-зле от учебните коли. Винаги е карала зле...

Твоята майка, къде не може да шофира с книжка от 40 години, къде е в цялата схема ?  :D На всеки ли с повече от твоя астрологичен опит и наблюдения, ще чупиш подобни "стойки"? Странна логика имаш, щом някой не е писал някъде в някакъв форум, значи хората ядат доматите с колците ?
Идеята на болднатото е именно да не се вземаш несериозно в материя като астрологията, щото ако се вземаш насериозно, вече изглежда несериозно. Поне в моите очи.
« Последна редакция: Март 02, 2021, 04:54:05 pm от starinthenightsky »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #817 -: Март 02, 2021, 07:23:33 pm »
Идеята на болднатото е именно да не се вземаш несериозно в материя като астрологията, щото ако се вземаш насериозно, вече изглежда несериозно. Поне в моите очи.
Взимам се на сериозно до толкова до колкото съм си доказал качеството на нещата които съм научил, нито повече нито по-малко. Не знам кой дом за какво отговаря, коя планета в коя стихия какво прави, нищо не знам от тези неща за които пишеш и въпреки това виждам, че малкото което съм научил има доста по-голямо приложение от многото което ти знаеш. И не, няма да ти го споделя.

Относно това твое мнение "Аз ги проучвам и прилагам над 10 години - мунданна и космобиология." в примера с шофьорската книжка се разбира, че не годините опит са съществени, а качеството на знанията които прилагаш... Прилагаш трънци... астрология от Стоков Базар Илиянци.

Не заслужаваш да ти споделям нищо повече, няма да те уча. Емо Чолаков в астро форма.
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #818 -: Март 02, 2021, 09:11:26 pm »
Съществени са личните умения, способности, таланти. Когато имаш подходящите - 10 те години са само в техен плюс, когато ги нямаш и 20 може да ти е трудно да направиш сам астрологичен анализ.
...но астрологията не е ясновидство. Познават врачките, гледащите на кристално кълбо. Астролозите нищо не знаят. Камоли да познават ;D Те предполагат  специфика и прогнозират. Астрологът е вид преводач на символен език, какъвто преводача, такъв и жанра и качеството на превода.
« Последна редакция: Март 02, 2021, 09:37:27 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #819 -: Март 05, 2021, 03:06:59 pm »
🙄

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #820 -: Март 06, 2021, 07:48:21 am »
Идеята на болднатото е именно да не се вземаш несериозно в материя като астрологията, щото ако се вземаш насериозно, вече изглежда несериозно. Поне в моите очи.
Взимам се на сериозно до толкова до колкото съм си доказал качеството на нещата които съм научил, нито повече нито по-малко. Не знам кой дом за какво отговаря, коя планета в коя стихия какво прави, нищо не знам от тези неща за които пишеш и въпреки това виждам, че малкото което съм научил има доста по-голямо приложение от многото което ти знаеш. И не, няма да ти го споделя.

Относно това твое мнение "Аз ги проучвам и прилагам над 10 години - мунданна и космобиология." в примера с шофьорската книжка се разбира, че не годините опит са съществени, а качеството на знанията които прилагаш... Прилагаш трънци... астрология от Стоков Базар Илиянци.

Не заслужаваш да ти споделям нищо повече, няма да те уча. Емо Чолаков в астро форма.

Там, където съм невежа, а искам да науча нещо, уви така и не намирам учители. За сметка на това се намират такива като теб, които се опитват да ми продават краставици. В астрологията съм изследовател, не последовател т.е. съм човек, който може да научи другите на астрология. Астрологичната ми практика е моя учител. Затова съм се учила и продължавам да откривам нови неща през всичките над 10 години.  За този период от време се предполага, че съм се запознала с различни астрологични теории. Чела съм мнения на различни автори, книги, публикации. Не съм чакала АлфаТаури да дойде в един светъл ден и да хвърли лъч знание в нашия забутан форум и да ме светне, сподели какво пише тук или там.
Това че смяташ, че си открил топлата вода и теория и приложение на практика не е съществувала преди твоето появяване в този форум, си е единствено твой проблем.
 
Преди време един, който се занимаваше професионално с астрология, правеше консултации, който  на принципа на копи-пейста, до запетайка, беше подписал като авторска една моя статия - свободен превод в собствения сайт. Поради липса на аргументи, как да ме надцака и той като теб беше влязъл в режим на лични нападки (адхоминем). По отношение на въпросната статия от него бях позиционирана като гледачка на карти Ленорман, която пише от нещо, от което не разбира. Щом асоциираш астрологичната ми компетентност с Емо Чолаков, от гледачка на карти все пак съм дигнала нивото.  :D
« Последна редакция: Март 06, 2021, 08:16:41 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #821 -: Март 06, 2021, 11:54:43 am »
И аз ,като майка му ,от десет единайсет години имам книжка -знам и съм прилагала космобиологията ,но не се развивам в астрологията  и съм открила този забутан форум, за да си чешем перушината с други заспали лелки. :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #822 -: Март 24, 2021, 07:01:37 pm »
Сетих се днес за филма "Дневниците на Бриджит Джоунс",много любимо филмче......и се сетих за Ребека.Някой от форума напомня ли ви герой/героиня от филм?
Когато се замисля за art,сещам се за филма с Уинона Райдър"Есен в Ню Йорк".Като типаж,емоция,която ми напомня героинята.+"Легенди за страстта"Джулия Ормонд
"Срок за влюбване" със Сандра Бълок -Корея.
Не става въпрос за външни прилики,аз не познавам никоя от тези съфорумки,усещането ми като за хора е това,за действия,постъпки,характер.
Рени-"Зад борда"с Голди Хоун,"Шоколад"-Жулиет Бинош
Ом-"Играта"-Майкъл Дъглас
Стар-"Английският пациент"-Кристин Скот Томас
Акрукс-"Първичен инстинт"-Шарън Стоун
Тери-"Мечтах за Африка"-Ким Бейсинджър
Романтика-"Яж,моли се и обичай"Джулия Робъртс
Ами да видим сега при квадрата Меркурий/Марс ,колко ще са обидените,колко ще са разочарованите и колко ще са скандалджийките. 8)

« Последна редакция: Март 24, 2021, 08:36:32 pm от Сафо »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #823 -: Март 24, 2021, 08:54:45 pm »
Сафо, пропуснала си Уран, тя има аватар с Уинона Райдър.
Ех, едно време бях влюбен в нея. С нея си пасваме астрологично. Тя е Слънце Скорпион, Луна в Риби и асцендент Стрелец в съвпад с моя Юпитер и фортуна в 7ми дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #824 -: Март 24, 2021, 09:08:00 pm »
Сафо, аз обожавам филма "Шоколад" и бих се припознала на моменти в персонажа на Жулиет - иначе, тя е Слънчева Рибка и
  с Меркурий/Марс.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“