Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 174309 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #945 -: Април 05, 2022, 06:54:48 pm »
Корея,сега поглеждам и номера под никнейма е един и същи........тоест,не отчита публикувани отговори .
« Последна редакция: Април 05, 2022, 07:02:07 pm от Сафо »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #946 -: Май 13, 2022, 09:01:58 pm »
Какъв е този наплив днес от над 90 човека, които четат форума ?  ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #947 -: Май 13, 2022, 10:26:22 pm »
Какъв е този наплив днес от над 90 човека, които четат форума ?  ::)
Ъъъ,някаква грешка ще да е  ;D Чак пък толкоз астро плам,дори не пише нищо за зловещия ретро Мерк..Според мен си е както винаги тихо,като в Дома на покойника ,само ботовете са дали фира.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #948 -: Май 14, 2022, 10:15:56 am »
Вероятно са ботове, които индексират форума ... ретроградно. :D Няколко (4-5) преглеждаха пусната от мен тема, в която в първия коментар има и линк към страницата ми. В тази тема няма кой какво няма написано, дискусия. Тази публикация в страницата, според статистиката не е преглеждана.
Форумът доколкото си спомням, е създаден 2013 г. с изгряваща Дева и Слънце в Близнаци, настоящата му профекция е в десети дом. Изглежда логично да е в синхрон с ретро Меркурий.

Каква синхроничност  :D - разбрах, че днес са монтирали рекламния ни билборд на летището, а принципно беше за 1 юни. Съвпадна с официалния старт на форума, планиран за тази дата.  :)

Форумът скоро има рожден ден.
« Последна редакция: Май 14, 2022, 11:08:44 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #949 -: Май 15, 2022, 11:49:05 am »
Стар, четат те хората, не се подценявай.😊

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #950 -: Май 15, 2022, 03:26:54 pm »
Пътят на логиката е този. Четат темата във форума, но след като няма активност по тази публикация в страницата, логично следва извода че става въпрос за ботове, които индексират форума, а не за хора. За какво им е на няколко човека по едно и също време да влизат в тема, в която има много малко коментари, без да кликнат на линка към страницата ? Какво толкова интересно намират в темата ?
За какво да се подценявам ?!  ::) Така поставен въпрос, отправен към мен, с акцент изваден от контекста, ми изглежда като злорадство.



« Последна редакция: Май 15, 2022, 03:51:46 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #951 -: Май 15, 2022, 04:44:35 pm »
Стар, с най-добри чувства е коментарът ми. Не злорадствам.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #952 -: Май 16, 2022, 01:06:10 pm »
Аз не бих цъкнала на никакъв линк по никакъв повод, от никого, почти без изключения, не от страх, несимпатии или някаква величайша причина, а защото ми е ту мач инфото. Затова и не чета дълги постове, макар самата аз да се отплесвам в логореята. Так-так и ако не ми е ясно по диагонал, не ми е важно.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #953 -: Май 16, 2022, 03:12:19 pm »
Когато някой има личен интерес към даден въпрос, тема, които ги прави важни, човек има интерес и да чете и фермани и да клика на линкове.
Четенето в интернет се води от това какво представлява личен интерес, важно е и полезно за четящия. Основно е въпрос на симпатия, сходство в начина на мислене, представяне на информацията. Може да не пишеш, казваш нещо кой знае какво, но да ти симпатизират поради някаква причина и да те четат. Дори и интернет фермани да редиш. Затова има и такива, които четат интернет фермани и са склонни да отделят примерно един час, за да чуят размишленията на някого в платформи за видео споделяне.
Има хора, които ги мързи и да мислят и да четат. Куца им критичното мислене. Залагат на четенето прима виста. Заради това има и журналисти, които залагат на бомбастични заглавия, внушаващи едно или друго и нямащи нищо общо със съдържанието.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #954 -: Май 16, 2022, 09:16:33 pm »
Аз не знам от кои съм, ама май се досещам. Обаче определени не съм бот. Затова не само ботове не цъкат линкове, но сме активни по някои теми.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #955 -: Май 16, 2022, 09:44:43 pm »
Аз пък доколкото разбрах използваш ботовете като предтекст, за да кажеш че не кликаш на линкове, които пускам. То е ясно, че никой не чете всичко и не клика на всеки линк в нета.
« Последна редакция: Май 16, 2022, 10:02:10 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #956 -: Май 17, 2022, 01:46:55 am »
Стар, с най-добри чувства е коментарът ми. Не злорадствам.

За да се подценявам, защото този или онзи не ме чете, трябва според твоите очи да смятам, че не притежавам качества, самочувствие, нямам кой знае какво да предложа и имам нужда от външна валидация, за да не се подценявам. Такива са хората, които се подценяват. Такава ли съм в твоите очи и най-добри чувства - некадърник, с комплекси за малоценност ? Другият вариант е ти да си склонна да се подценяваш, затова и смяташ, че самооценката основно се влияе, определя от оценката, която ти дават.

Добрите чувства вървят с позитивни послания, стимулират, не носят в себе си отрицателна конотация. То е все едно една жена да каже на друга "Ох, мила колко си надебеляла".
« Последна редакция: Май 17, 2022, 02:51:19 am от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #957 -: Май 17, 2022, 03:39:57 am »
От това, което виждам като отговори по темата, много си чувствителна и търсиш под вила теле, преекспонираш, твърде лично, а то не е такова. Нито ти използвам темата за ботовете, за да кажа, че не те чета, нито имам някакви чувства или отношение към творчетсвото ти. Понякога те чета, понякога не те чета. Но не си ми сред баннатите коментатори, които хич не искам да чета.
Коментарът ми беше съвсем директен и тривиален като отговор на логиката ти, че щом само индексират активност по коментарите ти, но не цъкат линковете, потребителите не са хора. Нищо повече, нищо по-малко.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #958 -: Май 17, 2022, 04:21:38 pm »
Не допусках, че е възможно някой да влиза в тема, без да клика на линкове. А иначе двете със Сафо го направихте лично. Каквото повикало такова се и обадило.
Предимството на чувствителността е отношението, човечността, емпатията. С гьонсурати няма как да се разбираме.
« Последна редакция: Май 17, 2022, 04:24:20 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #959 -: Май 17, 2022, 06:23:07 pm »
Не допусках, че е възможно някой да влиза в тема, без да клика на линкове. А иначе двете със Сафо го направихте лично. Каквото повикало такова се и обадило.
Предимството на чувствителността е отношението, човечността, емпатията. С гьонсурати няма как да се разбираме.
Ех,Стар....просто си помислих,че човеците четат темата ,за която споделяш,помислих,че не са ботове.Вероятно съм Гьонсурат,въпреки,че не зная какво означава.Използваш прекалено сложни думи за мен и винаги ги търся като значение.Приеми извиненията ми,ако съм те обидила ,не е нарочно. ???