Автор Тема: Финансова криза  (Прочетена 15378 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Финансова криза
« Отговор #60 -: Септември 14, 2020, 02:36:28 pm »
Ама вие съвсем искате да детронирате шефа бе -Сатурн е шефа!- на банките, банковото дело .Сатурн събира, Юпитер харчи  :D Сатурн раздава справедливостта и съм го виждала, като сигнификатор на юридически дела в хорарите .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Финансова криза
« Отговор #61 -: Септември 14, 2020, 02:43:34 pm »
Ребека, няма омаловажаване на Сатурн.  :)
На мен малко ми е размито как се класифицират  Сатурн и Юпитер, защото се смесва тяхната сигнификация. Затова ако някой се включи с повече аргументи, ще му бъда благодарна.

На банките, банкото дело е Юпитер, тук няма разминаване.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Финансова криза
« Отговор #62 -: Септември 15, 2020, 12:34:23 am »
Рени, Юпитер е 9д. Знаем, че 7д и Везни са договорното право и взаимоотношенията, но юриспруденцията и законодателството са по 9д, правото и правните норми.
Сатурн е структурата, държавата, правилата.
А това дали имаме НС, МС, Президент и държавен вестник, си е само при нас. В САЩ и Русия - президентска и полупрезидентска републики, да не би да няма Юпитер или Сатурн?
Има разлика между правни норми, като юридически правила за поведение, и общите правила, като ограничения, които налага Сатурн, но които не са продукт на правото. Като например правилото, което баща налага да не ходиш на дискотеки, докато не навършиш 18г.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Финансова криза
« Отговор #63 -: Септември 15, 2020, 12:38:42 am »
Та, да довърша относно Сатурн във Водолей и Уран в Телец.
Смятам, че ще бъде поставено начало на преформатиране на парична, платежна, валутна или каквато и да е там система. Чрез използване на виртуала, който е по Уран - диспозитор на Сатурн.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Финансова криза
« Отговор #64 -: Септември 15, 2020, 04:50:05 am »
Банковото дело не е по юпитер, по меркурий е. Надали е случайно, че в Сиена, Италия където възниква първата банка каквито ги познаваме сега (щото кредитиране и лихварство е имало и преди новата ера), в катедралата на пода има голямо изображение на Хермес Трисмегист

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Финансова криза
« Отговор #65 -: Септември 15, 2020, 08:39:41 am »
Рени, нали замеси Венера в цялата работа, а сега съвсем я забравихте :)
Юпитер е правото по принцип, адвокати, дела
Сатурн е структура-държава, властимащи, тези, на които се подчиняваш, в този смисъл-правила и закони
Меркурий е сделки, търговия, преговори, движението на парите, комуникация-обща и в частност, медии
Юпитер и Венера-всички блага и добрини могат да са по тях, луксозни стоки, печалби, късмет

Ако един президент е добър за народа и лош за мафиотите, спокойно можем да го търсим под Юпитер, ако се строят пътища и се развива търговията-може да е дори под Меркурий, но опре ли до данъци-винаги ще е Сатурн, така се проявява държавността за индивида.

И тук един друг въпрос-защо Голямото щастие управлява 2 падащи дома, а Малкото - следващ и ъглов?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Финансова криза
« Отговор #66 -: Септември 15, 2020, 08:22:01 pm »
Кризата не е финансова, а икономическа.
Имам приятел, който работи във форекс  сектора и казва, че печалбите са колосални. Амазон също го доказва.
Предстои съвпад на Юпитер и Плутон на 12.11. Това е аспектът на милионерите.
Да не забравяме и опозицията на Уран с Меркурий по гова време.
А напролет ще имаме каре Сатурн във Водолей към Уран в Телец.
Финансовата система ще започне да се променя.
нещата са вързани,не е възможно да има криза в икономиката и финансовия сектор да не пострада......винаги при кризи едни печелят много,други губят .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Финансова криза
« Отговор #67 -: Септември 15, 2020, 08:32:08 pm »
Освен всичко изредено,Юпитер е гуро,учител,професор,висш църковен служител,чужденец,капитан на кораб катто управител на риби ,12 мун.дом какво още?
санаториумите,големите животни,като слонове и крави например
църкви,храмове,далечни пътешествия,академици,учени хора ....
Слънцето е президент,Сатурн е мин.председател,Юпитер е съдия,юрист,съдебна система,главен прокурор и т.н.И голям мафиот с Плутон ако е.
Ако сме кралство/царство-Юпитер/Слънце е царя.
« Последна редакция: Септември 15, 2020, 08:57:46 pm от Сафо »