Автор Тема: Меркурий в знаците  (Прочетена 14699 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #60 -: Януари 18, 2020, 09:03:10 am »
малко изключение за меркурий телец -ВЗ- венера близнаци,1 дом
нещата се променят в посока подвижност,хем радостен

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #61 -: Февруари 16, 2020, 08:25:05 pm »
Здравейте,

akruks и starinthenightsky,

Благодаря ви за отговорите.
Реших да запиша курс, за да не задавам вече тъпи въпроси и за да подобря знанията си.
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #62 -: Април 28, 2020, 11:50:04 am »
Меркурий направи ингрес в телец, взаимна рецепция с Венера и квадрат Сатурн. За какво ще се говори, с кого, на къде ще се пътува и как ще се общува. Натално съм с квадрат Меркурий/Сатурн. Имах случки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #63 -: Април 28, 2020, 01:55:27 pm »
Меркурий направи ингрес в телец, взаимна рецепция с Венера и квадрат Сатурн. За какво ще се говори, с кого, на къде ще се пътува и как ще се общува. Натално съм с квадрат Меркурий/Сатурн. Имах случки.
и аз имах разговори днес по телефона с арендатора, който е взел под наем моя дял от ниви, наследство от дядо
криво ми е сега и плача, че съм притисната от обстоятелствата да му ги продам за обидно малко пари, но не заради самите пари плача, а защото ме правят на тотална тъпачка с обясненията си  ::)
А за ингреса писах, на базата на ингресната карта, която построих
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/3031553216910169

Твоите случки какви са, че нали имаш сходна карта с тази на голямата ми дъщеря, само че нейният Меркурий У1, 5 е в 9д., а твоя май е в 10д.  ::) Освен това твояТ Мерк е в квадрат Сатурн, а нейният с Луната у2,3 в 5д. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #64 -: Април 28, 2020, 04:14:52 pm »
Акрукс и моя Меркурий е в 9дом,водолей,във 2*,к10 е в 8* на водолей.
Управлява 1,2 и 5 домове. Транзитен Сатурн е съвпад с него. Натален Сатурн имам в 3*телец,юпитер у7, у8 домове е в 5*скорпион,но по прогресия е точна опозиция нат. Сатурн.
Минахме по един черен път, имаше сметище, изхвърлят си боклуците навсякъде.Харесах два големи камъка, щото и пръст беше изсипана и ги натоварихме в колата... Чудя се откъде това пък дойде да ровя по сметища. 😁Но основното е, че тялото ми е в синини, натъртвания, цицини... Ще го преживея.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #65 -: Април 28, 2020, 05:24:29 pm »
Акрукс и моя Меркурий е в 9дом,водолей,във 2*,к10 е в 8* на водолей.
Управлява 1,2 и 5 домове. Транзитен Сатурн е съвпад с него. Натален Сатурн имам в 3*телец,юпитер у7, у8 домове е в 5*скорпион,но по прогресия е точна опозиция нат. Сатурн.
Твоята К10 е като на внука ми, той също е с близнашки АС . При него Марс е на 2гр и нещо в Телец, транзитен Марс като влезе във Водолей и голямото удряне на главата, няма подутини и синини, но постоянно се удряше миналата седмица, сега Мерка му се отразява добре- кара си вътре новата тротинетка, която му купиха в неделя от Декатлон  :)
А водолейката с нейния Мерк на 4гр Водолей се е разшила- бродира някакви шевици на торбичка за кабелите под бюрото, малко да разнообрази ежедневието- четене, писане, четене, рисуване и висене пред лаптопа  :)

Твоите синини и натъртвания ::) по някакъв начин и Марс трябва да е взел участие, може и Уран, който по транзит квадрати опозицията Сатурн-Юпитер у8, а сметищата са по Плутон.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #66 -: Април 28, 2020, 09:42:05 pm »
Реших се преди време да пиша на моята любима певица писмо до адреса и в София, който е известен на мнозина. За мое учудване получих по пощата писмо с нейни снимки, подписани от нея "На Веселин - много щастие". Много ме трогна.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #67 -: Април 28, 2020, 09:56:54 pm »
И аз имам автограф от Лили Иванова  ;) Наистина е трогателно, защото най-вероятно е отговорила  сама  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #68 -: Април 28, 2020, 10:00:08 pm »
И аз имам автограф от Лили Иванова  ;) Наистина е трогателно, защото най-вероятно е отговорила  сама  :)
:) :-* :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #69 -: Септември 26, 2020, 09:45:07 pm »
Меркурий в скорпион от 27.09.20г.и така до 11*където ще спре стационарен.
При мен ще направи тригон с Венера,опозиция Сатурн и съвпад Юпитер.Ще се обърне в тригон със Северен възел,а в същото време транзитен възел в близнаци ще е съвпад с Луната ми.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #70 -: Септември 27, 2020, 10:10:15 am »
Сафо, писах в темата за Ретро Меркурий, там по-добре да коментираме транзита

https://astra.la/forum/index.php?topic=414.msg190494#msg190494
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #71 -: Септември 27, 2020, 11:10:15 am »
Меркурий в скорпион от 27.09.20г.и така до 11*където ще спре стационарен.
При мен ще направи тригон с Венера,опозиция Сатурн и съвпад Юпитер.Ще се обърне в тригон със Северен възел,а в същото време транзитен възел в близнаци ще е съвпад с Луната ми.
Вече е в Скорпион, но той всяка година минава през този знак и имаш тези аспекти  :)
Стационарен Мерк в 11º попада върху натален Марс на скорпионското ми дете, което е с Меркурий в Скорпион 23º и мани бегай, убива с думи  ;D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #72 -: Септември 27, 2020, 01:38:32 pm »
Аз, нали съм с осмодомен Мерк,сега квадратиран от транзитен, отново ме налегнаха едни мераци за отмъщение на бившия.
И го направих, де, който трябваше, най- накрая видя каквото трябваше.
Иначе- транзитира ми през пети, ще мине през нат Уран и тригон АЦ и Луна.
« Последна редакция: Септември 27, 2020, 02:34:28 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #73 -: Октомври 09, 2020, 09:47:21 pm »
Меркурий в Скорпион не си поплюва- когато попадна точно на моята К3, а транзитна Луна съвпадна с транзитен Уран в моя 9д. , в куинконкс на моето Слънце У12, ми блокираха фейсбука за 3 дни, заради докладван мой коментар в групата на Вотей. Коментарът ми не беше насочен към конкретен потребител, нито съдържаше обидни думи, а Лияна Лиянова, която ме е докладвала преди моя коментар открито и с главни букви ме обиждаше. Не съм очаквала по този просташки начин да елиминират конкуренти- през тези три дни не можех да ползвам личната ми астрологична страница, а на личния ми профил не успях да благодаря навреме на тези, които ме бяха поздравили за рождения ден. Тъпо! Не знам каква е политиката на Фейсбук, но в една група за подигравки и осмиване още стоят няколко мои снимки+профилна снимка на голямата ми дъщеря, под които стоят обидните коментари и подигравки към нас вече 10г.!!! Докладвали сме коментарите, както и многократно сме умолявали да бъдат изтрити снимките от тази група (също докладвана от нас и други потърпевши), но реакция никаква!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Меркурий в знаците
« Отговор #74 -: Октомври 11, 2020, 07:49:14 am »
Коя е групата на Адриана Вотей?