Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129128 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #240 -: Декември 18, 2017, 11:19:18 am »
Вече имам пирограф-ще рисувам с огън   :012: Ще си купя и дърводелски длета за дърворезба  :-\ Ще изписвам бурета и каци за кисело зеле. На Лилиту ще и изготвя специална етно каца за трушия за новата дневна когато и прави освещаване  ;D Скоро с Юпитер в първи може да почна и сланина да соля  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #241 -: Декември 18, 2017, 11:32:32 am »
С Юпитер с първи се мъча да вляза във форма и вече леко съм се вталила. Няма да му се давам и да ставам балон!  :96:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #242 -: Декември 18, 2017, 11:59:03 am »
Аз със Сатурн в първи не успявам, въпреки усилията направо стана невъзможно, а Юпитер там -просто не знам в какво ще ме превърне. И не ,не е вярен локума, че за да не трупаш ханш и тумба ,Дупитер иска да трупаш знания ,хоризонти от нови умения-не е вярно. Аз съм практик и на разтягащите астро локуми казвам, че дрънкат неживени лакърдии за нисшите октави на Юпитер .Болните от глад анорексия моделки, дето спят за чанта от 4 бона + висшите октави на Юпитер ли обитават  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #243 -: Декември 18, 2017, 01:28:17 pm »
Болните от глад анорексия моделки, дето спят за чанта от 4 бона + висшите октави на Юпитер ли обитават  :012:

Тоя Юпитер ме побърква и ме прави повече домошар от всякога. Вече не мисля за чанти и дрехи, а за лампиони, теракот и нови ролетни щори.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #244 -: Декември 18, 2017, 01:29:48 pm »
Лила, исках да направя нещо готино и впоследствие се оказа, че резултатът от действията ми прецака някои от програмите, които основно използвам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #245 -: Декември 18, 2017, 01:41:48 pm »
А, все пак не е било направи добро на приятел(ка) и после да те накаже за стореното.  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #246 -: Декември 18, 2017, 02:04:12 pm »
Тоя Юпитер ме побърква и ме прави повече домошар от всякога. Вече не мисля за чанти и дрехи, а за лампиони, теракот и нови ролетни щори.  :57:

И аз тъй ама при мен поне транзитира четвърти дом?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #247 -: Декември 18, 2017, 03:33:03 pm »
Да, нали бях споделила, че при мен и предишният му транзит през Асцендента /през 2006/ е бил свързан с жилищни въпроси. Имаше и преместване в по-хубаво и просторно жилище, в по-добър район, и дарение от майка на мое име, макар и т.нар. гола собственост. Сега юпитеровата енергия все някъде трябва да се вложи, за да не стават бели и да не се раздувам.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #248 -: Декември 18, 2017, 03:48:45 pm »
Вече имам керпеден клещи за мозайка, 2 шлосерски чертилки ,длета и др щуротии, презапасявам се с фалшиво злато ,за да творя цигански шик, лакове ,лепила, пухкави четки от самури ,невестулки ,катерици, понита, овце и пр. и пр.. Ами почва да ми писва вече от мен -пак се запасявам, ама вместо парцали с материaли- изводът е, че не съм в ремисия ,просто съм заменила шопинга на парцали с керпедени и шлак метал. Трябва да спра, че ми писва от мене си ,пък и с гол гъз по фалшив варак с цвят на червено злато ли ще ходя  :012: Май в ролята си на нещастен консуматор с плачеща луна бях по-добре във фешън филма с гумени ботуши на рози и латексов клин напращял до пръсване  ;D Тъй че Лилиту аз с тез керпидени и шлосерски чертилки не мислиш ли че отработвам Ужж транзита на Дупитер през клетата Луна ,та икони правя, а заД ника ми що расте Ъ   :engel016:
« Последна редакция: Декември 18, 2017, 05:00:29 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #249 -: Декември 18, 2017, 03:56:09 pm »
Да, нали бях споделила, че при мен и предишният му транзит през Асцендента /през 2006/ е бил свързан с жилищни въпроси. Имаше и преместване в по-хубаво и просторно жилище, в по-добър район, и дарение от майка на мое име, макар и т.нар. гола собственост. Сега юпитеровата енергия все някъде трябва да се вложи, за да не стават бели и да не се раздувам.  :012:
Не е ли още в 12 при теб ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #250 -: Декември 18, 2017, 04:25:09 pm »
Да, но е в изгряващия знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #251 -: Декември 18, 2017, 10:56:59 pm »
Корея, 'чистките" са обикновено по Сатурн, Нептун и Плутон, ангажиращи падащи домове или току на ъгъл, в края на ъглови домове, ингрес на планети, дните преди Новолуние ? :)
Предполагам, че прогресивна Луна в Козирог ме подтикна към такъв аскетизъм, защото за натални Луни в Рак и изобщо лични планети в Рак е много характерен  Плюшкиновият  синдром- на мен ми липсва по рождение, де.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #252 -: Декември 18, 2017, 11:01:56 pm »
Понякога въпросът е поради финансови причини. Който има повече пари, може да си позволи да си купува по-често дрехи. И да ги носи само по един сезон.
Причините при мен никога не са били финансови.Някакъв вътрешен подтик да сложа ред в нещата, да знам къде, какво имам  и да спестя преобличане и недоволство пред огледалото.
Да, купувам дрехи всеки сезон, но мисълта ми беше, че незабавно се освобождавам от старото и не държа от сантимент такива, както и ‘ да седи  за всеки случай’,  за ‘ ако напълнея’ и т.н
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #253 -: Декември 18, 2017, 11:04:03 pm »
При нас Плюшкиновият синдром е семейна, наследствена черта. Но тия дни успях успешно да го преборя. Чак се учудвам на себе си с каква лекота се освободих от толкова скъпи вещи, трупани с години, но станали непотребни вече.  :)

Откъм дрехи и бижута вече съм станала аскет, но обувките продължават да са ми фетиш.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #254 -: Декември 19, 2017, 09:54:12 am »