Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129033 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #525 -: Май 02, 2018, 08:42:04 pm »
Бъбря, каквото правят и другите.

Остави ги другите
Защо не бъбриш другаде?

Струва ми се, че започна нарочно да го правиш, някак си не искаш форумът да върви добре, да се развива, някакви хора да научават някакви неща...защо? След като ти също си допринесла в началото, сега ти е толкова важно да обясняваш колко е нищо и как няма знаещи и можещи. Обясни причината (но не намесвай другите)
« Последна редакция: Май 02, 2018, 08:45:56 pm от Papy »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #526 -: Май 02, 2018, 11:01:11 pm »
Лила доказва, че притежава силно енергийно поле, силна енергия. Умее да въвлича дори без да го търси коментиращи на бъбренето си. Вижте Али и той си бъбри неговото, но колко го коментират ? 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: За другите неща
« Отговор #527 -: Май 02, 2018, 11:07:05 pm »
Лила доказва, че притежава силно енергийно поле, силна енергия. Умее да въвлича дори без да го търси коментиращи на бъбренето си. Вижте Али и той си бъбри неговото, но колко го коментират ?
6

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #528 -: Май 02, 2018, 11:14:43 pm »
Лила доказва, че притежава силно енергийно поле, силна енергия. Умее да въвлича дори без да го търси коментиращи на бъбренето си. Вижте Али и той си бъбри неговото, но колко го коментират ?

Ало...  :)
Мен не ме намесвай,ако обичаш,какво си бъбря - задавам въпроси,това бъбрене ли е? Бъбрене е - ако си говориш неща без да знаеш какво искаш,ей така си се хвалиш,оплакваш,гневиш,или се подиграваш,заяждаш.. Ти при мен къде го видя това бъбрене? Хайде.. Името ми да не се споменава напразно. :) :) :) :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #529 -: Май 02, 2018, 11:36:10 pm »
Лила доказва, че притежава силно енергийно поле, силна енергия. Умее да въвлича дори без да го търси коментиращи на бъбренето си. Вижте Али и той си бъбри неговото, но колко го коментират ?
Нищо подобно. Лила доказва, че е нещастна и самотна,като търси внимание във форума, чрез изразяване на лични недоволства и неприязън в астрологичните теми, които не са за това предимно. След това се прави на жертва, че всички я нападат пък тя няма нищо общо. Не веднъж това е забелязвано , не от един и двама.  След това доказва, че не може да понася  чуждо мнение и се защитава чрез обиди и измислени обвинения и нападки. Алито си използва предимно своята тема, каквато тема може да си направи и Лила в свободни дискусии без да се натрапва на останалите.  От кога обидите се считат за бъбрене?! Лила ми дължи извинение и да спре да си излива гнева в астрологичните теми. Прекалява! Също така  за тези обиди срещу мен, да не ги повтарям , си изпроси принудително ограничаване за известно време да се успокои и да помисли върху поведението си. Иначе ще считам, че това с обиждането и опита за унижение на друг потребител се поощрява.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #530 -: Май 02, 2018, 11:56:54 pm »
О, не, Радост, нещата не са толкова прости. Въобще не става въпрос за теб тук, банът е най-лесната работа. Аз съм избрала да живея живота си така, че да не съжалявам за нищо някой ден. Това е невъзможно, но се старая. Толкова време на Лила й давам шанс да разбере, че не е на прав път. Просто времето започна да свършва.
Относно перманентните банове-много е интересно, хората продължават да се опитват месеци и години след това да се върнат в нашия тъп форум, представяш ли си.
А за коментара на Стар-виж къде ти си споделяла за нещо лично, веднага са се намерили поне двама да ти отговорят. Това е форумен дух, добър, изграден, и колкото и да не сме хай астролози, имаме си предимствата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #531 -: Май 03, 2018, 12:00:54 am »
Интересно ми е също и друго-защо човек с енергия (уж) и единствена разтуха-форумите, се стреми така да наплеска този, в който активно участва и е бил част от създаването му. Когато използваш и малкото, което имаш, да рушиш, какво ли очакваш да получиш?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #532 -: Май 03, 2018, 12:21:59 am »
О, не, Радост, нещата не са толкова прости. Въобще не става въпрос за теб тук, банът е най-лесната работа. Аз съм избрала да живея живота си така, че да не съжалявам за нищо някой ден. Това е невъзможно, но се старая. Толкова време на Лила й давам шанс да разбере, че не е на прав път. Просто времето започна да свършва.
Относно перманентните банове-много е интересно, хората продължават да се опитват месеци и години след това да се върнат в нашия тъп форум, представяш ли си.
А за коментара на Стар-виж къде ти си споделяла за нещо лично, веднага са се намерили поне двама да ти отговорят. Това е форумен дух, добър, изграден, и колкото и да не сме хай астролози, имаме си предимствата.
Обидите и нападките бяха насочени персонално към мен. Злобно джудже, маймуна, селянка, въшка, да не цитирам всичко . Е имаше и познатите общи обвинения + едно ново, поне за мен , за биомасата.  От нея нищо не може да ме обиди, но не мисля , че така трябва да си говорим. Ако няколко човека ми кажат, че това е нормално, че така е редно да се защити човек, просто ще си замълча. Кой оправдава такава комуникация? Ами това е вербална агресия. На това ли се казва силна енергия, Стар?! За мен това е израз на слабост. ! Моите граници  бяха преминати. Ако не бан , как Лила би разбрала, че е направила нещо недопустимо, което не бива да се повтаря?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #533 -: Май 03, 2018, 12:44:28 am »
Радост, възможно е да не прелива от щастие, но това едва ли е причина да я ръгаш допълнително в ребрата. Най-малкото не е достойно и не е проява на сила да скачаш върху слабостите и несъвършенствата на хората. Агресията води само до агресия. Затова не се чуди, че ти отвръща с обиди. Защото тя може да си пише там нещо нейно си, но тя се обръща с обиди към някой само, когато  коментират написаното от нея напреки т.е. репликира. Тя така реагира на всеки, който осъжда, дава й наклон за нещо, което е написала. 
Не можеш да държиш сметка кой къде какво да пише, но можеш да подминеш коментар, който не те интересува.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #534 -: Май 03, 2018, 12:54:21 am »
Ако беше слаба енергията, нямаше да има такъв резонанс и чак такова отношение да вземаш по въпроса.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #535 -: Май 03, 2018, 01:05:13 am »
Радост, възможно е да не прелива от щастие, но това едва ли е причина да я ръгаш допълнително в ребрата. Най-малкото не е достойно и не е проява на сила да скачаш върху слабостите и несъвършенствата на хората. Агресията води само до агресия. Затова не се чуди, че ти отвръща с обиди. Защото тя може да си пише там нещо нейно си, но тя се обръща с обиди към някой само, когато  коментират написаното от нея напреки т.е. репликира. Тя така реагира на всеки, който осъжда, дава й наклон за нещо, което е написала. 
Не можеш да държиш сметка кой къде какво да пише, но можеш да подминеш коментар, който не те интересува.
Стар, да си нещастен е въпрос на избор.  Всеки има слабости и несъвършенства, които не е нужно да натрапва на околните , а да се справи с тях. Агресия и обиди от моя страна няма, за да ми се отвръща със същото. Ако е прието така отсреща, каква ми е вината?! Да репликираш с обиди е неоправдано от мен и няма да проявя разбиране.  Може да се репликира и по интелигентен начин. Подминавала съм прекалено много пъти нейни коментари, за да продължавам да го правя. Пак ти повтарям, че стига да е извън астрологичните теми, да си пише каквото си иска, аз лично не бих я отразила там.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #536 -: Май 03, 2018, 07:44:51 am »
Тя ти го написа в прав текст. "Като че ли ти не обиждаш".  А и като погледнах коментарите ти в темата за Венера хич не си ласкава. Нареждаш й. Смяташ, че е необходимо да я удостоиш с вниманието си, че трябва и да ти благодари. Това за джуджетата. Не смяташ ли че си повлякла крак с подобно отношение ? Така че когато провокираш, логично е да очакваш реакция. Ако осъждаш Лила, опитай се да видиш и своя принос за размяната на нелюбезности. В такъв смисъл агресията води до агресия. Акрукс нещо й беше споменала за недоклатени, но гледам си е изтрила коментарите. И за вибратори е станало на въпрос ... 
Защо всеки път когато Лила изрази субективното си нехаресване, недоволство, опитности за хора извън форума, трябва някой от форума да се припознае лично, да се чувства лично обиден и да влиза в обяснителен режим !

Та в този ред на мисли какво очаквате да ви сипе кафе ли и да ви гости със сладки ли ? Или всички списващи в този форум сте момини сълзи, на които само мед им капе от устата, няма лицемерие, недоволство, всуе коментари са ви високо интелектуални и извисени и няма злобица при вас, а тръните са само в отсрещния двор. И Лила е е тази, която всява дрязги. Не казвам, че и тя няма трески за дялане, но то всеки има. 

Животът си не го избираме ние. Поне в основни линии. Така че този, който има достатъчно поводи, за да се чувства удовлетворен и нещата, които са свързани с това що годе му се получават хармонично, може само да се радва и да е благодарен, че е изтеглил хубави карти.

Апропо и мен ме е обиждала. Не е лично. Според мен така реагира, когато се чувства нападната. 
« Последна редакция: Май 03, 2018, 08:35:26 am от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #537 -: Май 03, 2018, 08:40:56 am »
Стар, не си права, Лила реагира с вербална агресия на каквото и да е обръщение към нея, това е нездравото в случая. Можеш да прочетеш моя пост по-напред в темата и съответно нейния отговор. Да коментирам някъде наталната й карта? Да я приобщавам към вечно мрънкащите нещастници, да й слагам думи в устата, или да обсъждам морала й? Единственото, което искам, е да се държи възпитано-и веднага ставам част от заговор срещу нея. Пълни глупости. Разбирам, че човекът е в беда, но повече от това не мога да направя, особено с това поведение. Да не говорим, че по принцип намирам за много просташко постоянно да обсъждаме злобната съседка, тукашната среда от дребнави и прости хора и т.н. Еми не може до безкрай да съм толерантна и да й влизам в обувките. Да, има трудни съдби, но всъщност какво знаеш за съдбите на другите, това, че не вдигат вой до небесата, не значи, че всички са цъфнали и вързали, нали разбираш/знаеш...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #538 -: Май 03, 2018, 09:33:53 am »
Стар, не си права, Лила реагира с вербална агресия на каквото и да е обръщение към нея, това е нездравото в случая.

Така е. На мен ми скочи веднъж като й казах, че не е успяла да предскаже делото, което води преди 2-3 години.

Аз съм намерила начин да "заобикалям", но явно другите повече се впрягат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #539 -: Май 03, 2018, 10:34:56 am »
Тя ти го написа в прав текст. "Като че ли ти не обиждаш".  А и като погледнах коментарите ти в темата за Венера хич не си ласкава. Нареждаш й. Смяташ, че е необходимо да я удостоиш с вниманието си, че трябва и да ти благодари. Това за джуджетата. Не смяташ ли че си повлякла крак с подобно отношение ? Така че когато провокираш, логично е да очакваш реакция. Ако осъждаш Лила, опитай се да видиш и своя принос за размяната на нелюбезности. В такъв смисъл агресията води до агресия. Акрукс нещо й беше споменала за недоклатени, но гледам си е изтрила коментарите. И за вибратори е станало на въпрос ... 
Защо всеки път когато Лила изрази субективното си нехаресване, недоволство, опитности за хора извън форума, трябва някой от форума да се припознае лично, да се чувства лично обиден и да влиза в обяснителен режим !

Та в този ред на мисли какво очаквате да ви сипе кафе ли и да ви гости със сладки ли ? Или всички списващи в този форум сте момини сълзи, на които само мед им капе от устата, няма лицемерие, недоволство, всуе коментари са ви високо интелектуални и извисени и няма злобица при вас, а тръните са само в отсрещния двор. И Лила е е тази, която всява дрязги. Не казвам, че и тя няма трески за дялане, но то всеки има. 

Животът си не го избираме ние. Поне в основни линии. Така че този, който има достатъчно поводи, за да се чувства удовлетворен и нещата, които са свързани с това що годе му се получават хармонично, може само да се радва и да е благодарен, че е изтеглил хубави карти.

Апропо и мен ме е обиждала. Не е лично. Според мен така реагира, когато се чувства нападната.
Днес никой не ме е налазвал, всъщност утре е точният квадрат.
Но днес в района, където преди живеех, срещнах стара позната и сподели същите впечатления за две сатурнови Венерки, каквито имах и аз още в началото. Тогава, естествено, никой не повярва и даже се намери кой да им адвокатства. В крайна сметка моята преценка и оценка се е оказала абсолютно вярна. Едната злобна, другата невротична и все така разиграват театър заради пари и имоти. Ей, животът има и хубави страни – истината рано или късно излиза наяве.  :012:
Може да е субективна, но дотук е нямало случай, в който да не разпозная сатурнова к-ва. Дори ако първоначално не й познавам хороскопа, впоследствие се разбира.  :57:

По престорения, мазен, злобен, просташки и меркантилен маниер се разпознават.

Не става въпрос за Венера в Козирог/Водолей, а за друг тип женици, лесно разпознаваеми.

Е, Акрукс, нека не се правим на светици – ти периодично не обичаш ли да ругаеш по форумите и да използваш по-остри думи? И даже се сещам за някои с леко нецензурен уклон. И аз съм човек, също мога да използвам такива думи. А и сред каквито се намираш, започваш да им влизаш в тона. Въобще нямам претенции за философ.  :012:

К... си е к.., както и да го захаросваш. Все ще е същата. Само че ми е дадено с лекота да разпознавам прогнилата им същност. Нещо, което не се харесва на жениците с престорен маниер и манталитет на мишки.а е

Стар, ето ги коментарите, които ме провокираха. Те са преди моите, дори не реагирам веднага, чак след 3 страници още провокации. Разбирам, че явно има лошо мнение за определен тип жени, но никой не му е нужно да чете такъв изказ, лично недоволство, след това упреци, който се изкаже  и последващи самохвалби колко добре разпознава определен тип жени или хора, които недолюбва и колко е права. Това нямаше да направи отрицателно впечатление ако се случва за първи път или е рядкост. Напротив, често използва астрологични теми да изкаже лични недоволства срещу хора с определени планетни разположения. Ами разбира се, че все някой ще й опонира, че не е права и това е съвсем нормално. След това може да не съм била ласкава, но равносилни обиди на нейните не съм употребявала. Разбира се, че ще й наредя да си изтрие излишния спам, след като няма усещане и граници за интелигентно дискутиране. Няма какво да се разпознавам, като не притежавам 'сатурново к-ва'. Все си мисля, че човек , занимаващ се с Астрология от 20 години е видял и другата страна на планетните разположения и човек, самоопределящ се за качествен не следва да използва такъв изказ. Напротив, следва да бъде много толерантен,приемащ и разбиращ към останалите. Тя дори си послужи с лъжливи обвинения срещу мен, може би за да спечели съчувствие, но с открита лъжа. Обвини ме, че съм се намесвала и скачала винаги когато някой каже нещо срещу нея. Еми специално си прегледах участието да видя, че не съм й обръщала внимание от февруари 2015, когато съм се разгневила за същите неща, които и сега. Не съм трила свои коментари, защото не се е налагало. Това са цели 3 години Стар. Затова си мисля, че точно внимание цели с тези провокации, затова следва да ми е благодарна, че й обърнах внимание на провокациите. Все пак съвсем съзнателно поех голям товар от нейното напрежение. Но и да не благодари и да се извини, все тая.
Не сме момини сълзи, именно затова не сме тръгнали да се самоопределяме и самохвалим колкото нея. И ние имаме енергия и изцяло е въпрос на избор какъв заряд енергия решаваш да отдаваш. Отрицателна или положителна. Пак казвам, ако спре да излива гнева си и недоволствата си в Астрологичните теми, аз лично няма да имам нищо против. Ти твърдиш, че живота не си го избираме ние. Аз съм на точно обратното мнение. :) Според мен всичко сами си избираме как да го виждаме и как да го живеем. Ако някой системно ме облъчва с отрицателна енергия съвсем в правото ми е в един момент да кажа 'СТИГА!'.
« Последна редакция: Май 03, 2018, 11:31:14 am от Radost »