Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129303 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #615 -: Май 08, 2018, 09:50:48 pm »
Сигурно заради Лила са напуснали форума. Всеки си гледа предимно неговия интерес. Пък бил той и извън форума. Във форума единици са тези, които скачат на Лилето. Другите си задават въпросите, които ги интересуват. Болшинството въобще не отразяват дискусии от типа дай да намерим кусурите на тоя или оня.



Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #616 -: Май 08, 2018, 10:02:58 pm »
Ходих до бг мама да видя какво прави кривото украинче и мисля, че скоро ще се върне,там са доста любезни, а тук все се намира по някой недъгав откачалник, та тук ще бъде в по-свои води  ;D  Откакто открих очарованието на безсмислието във писането по форумите съществува Лилиту ,тя е праобраз ,форумен динозавър ,свещена крава мууу , дракон и без нейната голяма мръсна уста всичко е сиво  .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #617 -: Май 08, 2018, 10:04:50 pm »
Аз мисля, че няма, там тя свети откроително-любезно-недостижимо

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #618 -: Май 08, 2018, 10:11:03 pm »
Как така няма,не е възможно, за мен, ако тя не е тук форума остава без глава, крака, ръце . Там си има кой да им свети ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: За другите неща
« Отговор #619 -: Май 08, 2018, 10:18:59 pm »
Каква е тая целенасочена атака срещу Лили, какво ви е направила толкова, докато други дразнители се толерират ... Не че следя случващото се, случайно отворих и прочетох, но и без да следя нещата ми е ясно за какво става на въпрос. Отдалеч има привкус на дребнавост, подлост и лицемерие. Явно сектата има накъде да потъне още повече.  :57: Тук е затворено общество за духовно застарели лели. :) Останалите трябва да се чувстват не на място. В едно общество трябва да има цвят и живот, защото енергията е на санаториум!  :012: Не искам да нападам никого, просто мнение, приятна вечер на всички!  :engel016:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #620 -: Май 08, 2018, 10:24:59 pm »
Тук е затворено общество за духовно застарели лели. :)
:012: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #621 -: Май 08, 2018, 10:29:42 pm »
Какво всъщност е ставало тука? Някой може ли да синтезира в едно изречение, че трябва да си лягам, понеже съм на работа сутринта, а сте изписали много? Напоследък влизам да пускам само по някоя и друга песен и въобще нямах време да чета другите теми. Не се разединявайте, научете се да се сработвате заедно!

https://www.youtube.com/watch?v=Qyclqo_AV2M

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #622 -: Май 08, 2018, 10:31:03 pm »
Каква е тая целенасочена атака срещу Лили, какво ви е направила толкова

Не я атакуваме, а я обсъждаме докато я няма :) Наваксваме заради нейния тормоз към нас

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #623 -: Май 08, 2018, 10:46:52 pm »
На мен пък Лили ми е помагала много по астрологични и неастрологични въпроси, при това без да ми иска нищо (а други биха).

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #624 -: Май 08, 2018, 10:47:37 pm »
Ама Веско и ти си един ретро чичи веднъж не пусна песен на някой дето не се разложил последните 60 70 години  :012: Лека нощ да спиш в кош  :engel016:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #625 -: Май 08, 2018, 10:50:26 pm »
На мен пък Лили ми е помагала много по астрологични и неастрологични въпроси, при това без да ми иска нищо (а други биха).

Кои са пък тия другите дето биха ти искали бе Веско

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #626 -: Май 09, 2018, 08:54:46 am »
Засега съм фен на този на “Фамилия”, преди ми харесваха по-тежички и мазнички-италианскоподобни.

Не ми харесаха новите на Фамилия - опитах ягодовия, и с бисквитките. Старите им по ми харесват. А най много carte d'or но според мен почнаха да внасят някакви за източния пазар и нямат общо със старите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: За другите неща
« Отговор #627 -: Май 09, 2018, 09:09:35 am »
Не ми харесаха новите на Фамилия - опитах ягодовия, и с бисквитките. Старите им по ми харесват. А най много carte d'or но според мен почнаха да внасят някакви за източния пазар и нямат общо със старите.

Да, carte d'or нещо го развалиха, пък ми е любим- една кутия не ми е проблем със супената лъжица   :012:
Фамилия и Делта най не харесвам

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #628 -: Май 09, 2018, 09:47:36 am »
Не ми харесаха новите на Фамилия - опитах ягодовия, и с бисквитките. Старите им по ми харесват. А най много carte d'or но според мен почнаха да внасят някакви за източния пазар и нямат общо със старите.

Само сметановия ям, преди харесвах едни Coppa

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #629 -: Май 09, 2018, 05:04:17 pm »
Чувствам, че дължа извинение на всички, които станаха свидетели на този диалог. Можеше да изразя позиция и с един пост. На админа също, че се наложи да трие. Прощавайте. И за вас и за мен щеше да е по-добре да не ни/си го причинявам това. Продължаваме напред.   :)