Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129026 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #630 -: Май 11, 2018, 09:44:37 am »
Стар, понеже казваш “няма човек, който да ти каже предварително”-ами ти си този човек и това му се вика опит, то идеята за грешки е малко...в нашите глави, все е опит и все е живот. Човек си мисли “ако не бях направил това, ако бях избрал онова”-пък то няма никакво значение.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #631 -: Май 12, 2018, 03:22:12 pm »
Само ми се струва или някои потребители почват да минават границата с цинизмите, т.е. стават заместител на напусналите (геройски) форума?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #632 -: Май 12, 2018, 04:08:02 pm »
Какво станало ?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #633 -: Май 12, 2018, 04:11:03 pm »
Папи, разбира се, но това не изключва жабите, нито гарантира принцовете.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #634 -: Май 12, 2018, 06:32:45 pm »
Какво станало ?
Нищо не е станало, просто на някои им харесва да наливат масло в огъня.
Благодаря за помощта относно настройките. :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #635 -: Май 12, 2018, 08:22:44 pm »
Нищо не е станало, просто на някои им харесва да наливат масло в огъня.
Благодаря за помощта относно настройките. :-*
Хм,чакай малко,ти да не би да си Лъв? А? Не ме разсмивай... Ако си Лъв и се цупиш... Егати гордостта...  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #636 -: Май 18, 2018, 03:52:36 pm »
Търся една песен. Изпълняват я мъж и жена. Жената пее нещо като фадо, а мъжът в стил оперно пеене.
https://www.youtube.com/watch?v=9E_Tyal1epw

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #637 -: Май 19, 2018, 06:49:22 pm »
Акрукс, тя е. Благодаря ти много.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #638 -: Май 19, 2018, 07:10:46 pm »
Акрукс, тя е. Благодаря ти много.  :)
Моля!
Пак заповядай  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #639 -: Май 23, 2018, 02:14:29 pm »
Акрукс нещо й беше споменала за недоклатени, но гледам си е изтрила коментарите. И за вибратори е станало на въпрос ... 
Коментарите си изтрих, след като Рару помоли учтиво да си изтрием спама в темата за Венера. Радост написа, че ще изтрие своите, но след като Лили изтрие нейните, а последната не само не си изтри спама, а продължи да спами.
За вибратора, като алтернативен заместител на мъжа (в доста случаи по-добър вариант) писах на Лили в лично съобщение, което тя на момента копира и постна в темата за Венера, с придружаващите го обиди. За теб нормално ли е да се изнася на показ лична кореспонденция във форума? Нормално ли е споделени лични събития в лично съобщение, с цел да ти направи ректификация по своя си метод, понеже се самохвали колко е добра в това, след това да бъдат дискутирани публично- директно или индиректно, многократно? И ректификация на два натала за 4 минути прави ли се? Всъщност беше запитване, дали моята ректификация е точна, а тя каза, че е точна. Кога за толкова кратко провери споделените събития остана загадка- нейният метод е секретна тайна, но бил проверен и верен. :)
Въпросите ми са риторични, не очаквам отговор.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #640 -: Май 23, 2018, 05:24:27 pm »
Това с Лила си е между Вас.
Не е коректно нещо споделено лично да се прави достояние на други хора, без позволението на този който го е направил, но се прави. Не е гот да си вреш носа в чужди работи, да не спазваш личното пространство на отсрещния, но се прави. Не е ок някой да сподели нещо, а от това да се прави селска седянка и да се споменава при всеки удобен случай, но се прави. Не е ок да даваш акъл и коментираш непоискано, натрапено, да коментираш като от последна инстанция,  да осъждаш, да го играеш разбирач, но се прави. Не е хубаво да се присмиваме, да злорадстваме на чуждата болка и неудовлетворение, но се прави.
А коментар в стила нещо ми си чиниш недоклатена, па що не  вземеш да си купиш вибратор, е извън добрия тон. Без значение е дали е отправен тук или на лс. Чудно ми е как самата ти си очаквала да ти реагира на подобно включване.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #641 -: Май 23, 2018, 05:44:23 pm »
А коментар в стила нещо ми си чиниш недоклатена, па що не  вземеш да си купиш вибратор, е извън добрия тон. Без значение е дали е отправен тук или на лс. Чудно ми е как самата ти си очаквала да ти реагира на подобно включване.
Коментарът за недоклатените не е бил на лични, не е бил насочен лично към никого, а така както тя си говореше за женици, аз уточних недоклатени. На лични беше поясниението за вибратора, че не е нужно да има мъж, за да е задоволена.
Пределно наясно съм, от 5г насам, че каквото и да кажа, напиша, все ще ми извадиш думи от контекста на коментара и обвиниш в нещо си " ама тя акрукс що така..." Ами защото така!
Прочети си пожеланието ми за Рождения ти ден, беше искрено! Сполай ти!

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #642 -: Май 24, 2018, 08:10:17 am »
Колко лесен бил пътят към щастието - един вибратор само и пей сърце.  :)
Щом не осъзнаваш, че сама си си постлала, за да те обидят ако смяташ, че добрият тон предполага да й даваш инструкции, пояснения за средство, с което да постигне задоволеност, няма какво друго да кажа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #643 -: Май 24, 2018, 11:59:31 am »
Щом не осъзнаваш, че сама си си постлала, за да те обидят ако смяташ, че добрият тон предполага да й даваш инструкции, пояснения за средство, с което да постигне задоволеност, няма какво друго да кажа.
Щом споделянето на информация (в случая с шеговита нотка) приемаш за раздаване на инструкции, също няма какво повече да кажа. Всъщност има, но спазвам добрия тон.
P.S И не съм обидена, обидите си остават за този, който ги изрича. Моята постелка е Любов <3

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #644 -: Май 24, 2018, 02:01:24 pm »
Няма смисъл да се раздухва тази интрига, да се съсредоточим върху позитивното настояще и бъдеще :)