Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129113 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #840 -: Август 29, 2018, 09:28:22 pm »
Обаче си мисля, как могат да се крадат снимки от фб и да се публикуват в разни сайтове за запознанства. И не се знае нашата снимка в кой сайт може да се окаже...
при мен беше обратен случай- снимки от един сайт, който не е само за запознанства, имаше там различни групи, дори астрологични, имах там блог, където за пръв път си пуснах стихчетата, а някоя недоброжелателка беше взела от там снимки и ги пуснала във фейса в една група за "селски пръчки", в албума "кифли", още си стоят, макар че 8г ги докладвах да ги свалят- на едната снимка съм в профил и показвам коса до кръста, нашата там писала, че съм с екстейшъни и силикон, направо да се чуди човек откъде им идва на акъла подобно нещо, като всичко по мен си е мое, овчата ми Луна не обича изкуствени добавки и обилен грим, дори не ползвам грим в ежедневието, освен червило. И тази не се задоволи само с моите снимки, взе на голямата дъщеря профилната снимка от Фейсбук, осмиваха я, наричаха я чубака, докладвах, докладвах...- без резултат. Иначе мои снимки са изтривали на момента когато някой ги докладва. Определено в екипа на Фейсбук.бг има такива, които не ми мислят доброто  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #841 -: Август 29, 2018, 11:04:48 pm »
И Христо беше взел моя снимка и я беше сложил в сайт за запознанства, мисля, че се казваше Елмаз.

С оглед на тази постъпка можеш да си направиш извода каква сган се навърта по тия форуми – уж езотерици, уж много духовни и еволюирали.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: За другите неща
« Отговор #842 -: Август 29, 2018, 11:29:28 pm »
Наталия Кобилкина използва смешни маркетингови тактики. Сега ще идва някаква Рупда, която прави семинари за личностно развитие в Европа и Австралия. И Кобилкина, понеже семинарите ще са при нея, рекламира, че е 600 лева, като цената в Европа на тридневния семинар била 1000 евро. Значи, да бързат да не изпуснат, защото в България е 300 евро, а в Европа 1000 евро.

И специално проверих и видях, че в Норвегия същият тридневен семинар е 395 евро, като при ранно записване е 325 евро, което е почти колкото в България.

В Италия е 350 евро, при ранно записване е 295 евро, което е дори по-евтино, отколкото при Кобликина.

https://www.rupda.com/calendar/


Кобилкина често използва тази тактика като обявява цените на семинарите си и отдолу е записана задраскана някаква по-висока цена, да мислят хората, че само сега е по-евтино. Обаче като напише това на всички семинари, става ясно, че не може всички да са постоянно намалени.

« Последна редакция: Септември 02, 2018, 07:34:07 pm от Om »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #843 -: Август 30, 2018, 10:15:33 am »
Om, ти вярно се занимаваш основно с клюки

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #844 -: Август 30, 2018, 11:05:12 am »
Кобилкина често използва тази тактика като обявява цените на семинарите си и отдолу е записана задраскана някаква по-висока цена, да мислят хората, че само сега е по-евтино. Обаче като напише това на всички семинари, става ясно, че не може всички да са постоянно намалени.
Е, че това си е стар търговски трик, Кобилкина не е открила топлата вода, само я използва  :) Вземи която щеш рекламна брошура на магазин, за да видиш, че не е по-различно. Например немското краве масло, което предлагат на промоция- намалената цена е по-висока, отколкото на същото масло в Австрия, когато не е намалено. В нашия град на главната има магазин за дънки, от години на витрината има надпис, че магазина ще се закрива и стоката се продава със 70% намаление  :012: Реално намалената им стока е на същата цена, колкото в магазини без намаление, но важното е хората да си мислят, че са на далавера. Това е психология- кара човек да се мисли за щастлив и богат, докато му свалят поредната риза от гърба. Но щом за някои е личностно развитие- да се развиват, всеки има глава на раменете и си е лично негова работа дали я носи само за баланс, за красота или да използва съдържанието вътре.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #845 -: Август 30, 2018, 11:48:40 am »
Om, ти вярно се занимаваш основно с клюки
Защо обаче я търпиш още? Мисля, че покрай нея форумът рискува да добие лош имидж.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #846 -: Август 30, 2018, 12:40:55 pm »
Om, ти вярно се занимаваш основно с клюки

По-зле от клюки -горката само стои в нета и няма никакъв реален живот извън виртуалното ровене.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #847 -: Август 30, 2018, 01:07:07 pm »
Такъв смях е с това авантаджийство. Сега имах комична случка с един клиент, всичко трябва да е гратис.
Снощи пуснах обява за продажба на астро книги /редки заглавия, изчерпан тираж/ – засега не са одобрени от админката. След тях пуснах обява за подаряване на няколко книжки – авантата е одобрена и вече се лайква. Малеее, то навсякъде е плъзнало – и повечето клиенти са такива.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #848 -: Август 30, 2018, 01:16:49 pm »
Я си ги пусни в базар.бг и никакви одобрявания няма. Аз съм си купувала книги от там, много хора продават
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #849 -: Август 30, 2018, 01:37:16 pm »
По-зле от клюки -горката само стои в нета и няма никакъв реален живот извън виртуалното ровене.
Тери, в момента не си ли в нета? И не правиш ли това, за което пишеш?

Клюка ли е да споделиш лично впечатление за нещо, което си прочел?
 Ето и от мене "клюки" , актуални- сега е плъзнала из фейса баба Гина
http://itsrealstories.com/bg/amulet/index16.html

Като кликнеш иконата с дадена зодия, например твоята- Риби, баба Гина се превръща в баба Тонка, която предлага амулет на цена 95лв 190лв , т.е. на половин цена  ;D
http://itsrealstories.com/bg/amulet/sales/index.php


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #850 -: Август 30, 2018, 01:43:23 pm »
В нета съм и? Нали знаеш онова за дозата и отровата?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #851 -: Август 30, 2018, 01:46:04 pm »
Я си ги пусни в базар.бг и никакви одобрявания няма. Аз съм си купувала книги от там, много хора продават

Много добра идея, ще пробвам! Дори не съм влизала в този сайт.

Но явно и във фейса само аванта се търси – безплатни консултации и оракулски гледанки по тематични групи, книжки за подаряване. Гледам как пускат Стоп  и напливът за аванта продължава. Пускат още един стоп – пак продължават да искат. Боже, какви са тия хора!?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #852 -: Август 30, 2018, 02:16:25 pm »
В нета съм и? Нали знаеш онова за дозата и отровата?
така е, от малка се придържам към сентенцията на Сенека " Нищо прекалено"

а за ясновидката Баба Гина --> Баба Тонка се забавлявам, като се надявам и на вас да е забавно

за Кобилкина е писано тук много и много преди Ом да пише, приемала съм го също като забавление  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #853 -: Август 30, 2018, 02:22:29 pm »
ми тя Кобилкина си е наш човек почти рода -хем украинче като Лилитуу хем астрална сестра на Веско  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #854 -: Август 30, 2018, 03:18:29 pm »
Ей, някои искат да изкарват пари и от въздуха.  :-\
Покрай книгите се запознах с готина пловдивчанка. И направо ме потресе. Един наш джйотиш астролог, подвизаващ се с екзотичен ник, й взел 60 кинта за три линка към сайтове на ведическа тематика. А тя ги намерила сама.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui