Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129079 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #855 -: Август 30, 2018, 03:27:54 pm »
ми тя Кобилкина си е наш човек почти рода

За разлика от нея съм много изостанала по темата  :012:

А аз все за меркантилна беларуска я мислех, май другата медийна звезда, астроложката Оксана, беше от там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #856 -: Август 30, 2018, 03:31:45 pm »
А каква е целта?

Целта е водена от личен интерес. Само че някои по-добре умеят да го прокарват и постигат със сладки приказки.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #857 -: Август 30, 2018, 04:32:03 pm »
ми тя Кобилкина си е наш човек почти рода -хем украинче като Лилитуу хем астрална сестра на Веско  :012:

Оф не мога повече :D :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #858 -: Август 30, 2018, 05:21:23 pm »
За разлика от нея съм много изостанала по темата  :012:

А аз все за меркантилна беларуска я мислех, май другата медийна звезда, астроложката Оксана, беше от там.
Аа кво мислиш и аз съм бая изостанала-гащите ми с катинар джобчета със семки и бонбонки иначе много зная  ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: За другите неща
« Отговор #859 -: Август 30, 2018, 06:38:26 pm »
А бе, имам чувството вече, че тук се прави целенасочена реклама на онази К. Само тя ви е в устата. А знаем, че и лошата реклама е реклама. :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #860 -: Август 30, 2018, 06:41:27 pm »
Аз не чувствам нищо общо да имам с нея, нищо, че сме астрални близнаци.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #861 -: Август 31, 2018, 07:56:57 pm »
Да ви споделА впечатления от фейсО  ;D

С голяма изненада установих, че там кипи много оживена дейност и истинска взаимопомощ в професионалните групи. А днес, съвсем случайно, дори се сдобих с подарък от абсолютно непознат човек – два големи речника, жената щеше да ги хвърля.

За сметка на това в езотеричните групи е парад на простотията и се задават въпроси от много нагли и невъзпитани "дами". Но това вече отдавна не е никаква новина.  :012:

И още нещо, много показателно за дигиталната епоха, в която живеем.
Една стара приятелка от преди 20 години, която работи в нашия квартал и все не намира време да се видим /а сама беше предложила/, ми пусна покана за приятелство. Ще "дружим" само във фейса, а сме на една ръка разстояние.
Както е потръгнало, с повечето квартални дружки лека-полека ще преминаваме към дистанционно фейсбук приятелство. Цък, лайк, захаросана усмивчица – това е днешното приятелство.  :cheer:

Но пък случайно изскочиха и стари познати /и близки/, с които отдавна не поддържаме отношения и им бях изгубила дирите.




« Последна редакция: Август 31, 2018, 08:03:39 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #862 -: Септември 01, 2018, 08:40:30 am »
Не се хаби с благодарностите, няма да ти бъдат оценени ;)

Човек може да изрече благодаря чисто формално, защото така е прието или просто защото си му свършил някаква работа, обслужваш някакъв негов интерес, бил си му полезен за някакъв момент. И после в някакъв друг момент да се изплюе там, откъде е ял.  :012: Просто защото не се взема предвид отправеното отношение, емоционалното съдържание, пълнеж, това което стои зад него, а факта, резултата, който ти носи някакъв тип полза. БлагоДаря е изпълнено със смисъл само когато е разбрано от сърцето. И се изрича от сърце.

Не си правете илюзиите, че някой прави нещо именно заради Вас. Макар че това е често използван психологически и  маркетингов трик за привличане на симпатии. :012: Това е въпрос на вътрешна потребност, личен стил, подход. Даването, споделянето е метафора на вътрешният потенциал на човек да отдава и споделя свободно своята любов, себе си. От чисто човешка гледна точка някои от Вас не умеят да разберат и затова не уважават именно това - емоционалното съдържание, стойност, "подплата", че някой иска да сподели, да даде нещо от себе си.
« Последна редакция: Септември 01, 2018, 03:06:40 pm от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #863 -: Септември 01, 2018, 10:12:02 am »
То няма нищо за разбиране
Нали е вътрешна необходимост, така че на даващите им е все тая на кого дават

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #864 -: Септември 01, 2018, 11:17:27 am »
Човек дава различни неща от себе си, в зависимост от това с кой контактува. Някой го провокират да бъде всеотдаен, откликващ, други дистанциран и обран.
Енергиен вампиризъм за моя сметка, блатясала история е да се споделям и на всички онези, които ме карат да се усещам дискомфортно на енергийно ниво, след като съм допуснала свободно да се споделя. Затова за мен е препоръчително да имам някакъв филтър. Хора, които съм срещала, са ме накарали да си сложа различни филтри на свободното себеизразяване, защото когато съм го правила съм усещала някакъв тип дискомфорт на енергийно ниво. Да подтискам вътрешния си порив за мен е по-разумно от гледна точка на здравословен егоизъм. А най-важното е да дам най-доброто възможно на себе си.
« Последна редакция: Септември 01, 2018, 11:43:16 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #865 -: Септември 01, 2018, 12:38:01 pm »
Ако това, което даваш, е най-доброто от тебе, по-добре не го давай, а дръж за себе си!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: За другите неща
« Отговор #866 -: Септември 01, 2018, 01:44:58 pm »
Аз обичам (поне по форумите) да давам на другите от музиката, която слушам, понеже аз винаги слушам най-добрите от най-добрите, обаче малко хора оценяват това.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #867 -: Септември 01, 2018, 02:27:46 pm »
Да оцени каквото и да е може единствено човек, който има идентична оценъчна скала и сте от сходна порода като темперамент, начин на мислене. Дори и когато става въпрос за музика. За някои най-добро от най-доброто е Славка Калчева, за други Джеймс Хетфийлд. Слави Трифонов и неговите хора пък умеят да комбинират двата жанра. :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #868 -: Септември 01, 2018, 02:49:09 pm »
Аз обичам (поне по форумите) да давам на другите от музиката, която слушам, понеже аз винаги слушам най-добрите от най-добрите, обаче малко хора оценяват това.
Бих казала, че си на много грешен път.
Не даваш, а споделяш, освен това едва ли ще нацелиш подобен на твоя вкус.
Даваш, когато влагаш частица от себе си, ти шерваш с минимум усилия.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #869 -: Септември 01, 2018, 04:47:19 pm »
Ако това, което даваш, е най-доброто от тебе, по-добре не го давай, а дръж за себе си!

И какво е туй нещо дето го давам ? Сълзоворен газ ?  :012: