Автор Тема: цикъл Венера-Юпитер  (Прочетена 38577 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #45 -: Април 13, 2018, 12:16:22 pm »
А аз ще взема да се сгодя с хладилника. Той горкият вечно празен и тъжен стои заради моите диети.  :(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

didididi111

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #46 -: Април 13, 2018, 12:18:08 pm »
По АС/ДС ще ми бъде.  ;D
и при мен в точен съвпад Юпитер с АС, Венера с ДС :) да видим :)
а днес ми е възврат на Венера
« Последна редакция: Април 13, 2018, 12:19:53 pm от didididi111 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #47 -: Април 13, 2018, 12:49:41 pm »
Дано да нямаш очаквания, защото от големи очаквания Дииййй и розавите еднорози стават дръгливи магарета във кланница за кюфтета-дийй рицарьо,дийй коннико дийй, докато си намериш главата  ;D

didididi111

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #48 -: Април 13, 2018, 01:12:55 pm »
Дано да нямаш очаквания, защото от големи очаквания Дииййй и розавите еднорози стават дръгливи магарета във кланница за кюфтета-дийй рицарьо,дийй коннико дийй, докато си намериш главата  ;D
:72: Очаквания нямам, не само големи, ами никакви, то май от доста време не очаквам нищо. Днес ми предстои разговор с половинката, който се очертава доста извън Венерините трепети  ;D.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #49 -: Април 13, 2018, 01:45:06 pm »
На 17.04. опозиция Венера-Юпитер в 20* телец скорпион,за всички,които имат задействани точки от този цикъл. :)

При мен ще бъде кулминация на венусара - тр.Венера в съвпад с нат.ЮЛВ, в опозиция на нат.Венера, нат.СЛВ и тр. Юпитер. Вчера получих годишния бонус и изцяло ми запълни финансовите дупки. Венера натално е У2 в 8 дом. Друга радост да смея ли да очаквам  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #50 -: Април 13, 2018, 04:42:24 pm »
По АС/ДС ще ми бъде.  ;D
Пари ако очакваш от някъде,ще дойдат,за жена ще разбереш ли нещо?,да не се скараш с някоя венерка внимавай....такива неща :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #51 -: Април 13, 2018, 04:53:25 pm »
Днес на компютъра цял ден отлежаваха три рецепти, като вечерта ще правя пица с мая. След великденските козунаци -мое дело, предвидливо поръчах два гащеризона ,уж широчки ,ама не се знае, като пристигнат.. ;D  Също и нови червени гумени ботуши да скитам над калните си финансовите си дупки  ;D Обаче и нов курс-за по-красив ум в борба с алцхаймера  :012: С умрелия кърлеж в леглото и заплахата от Ку-треска, мисля че идилията на селският ми пасторал е пълна  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #52 -: Април 13, 2018, 04:56:39 pm »
Пари ако очакваш от някъде,ще дойдат,за жена ще разбереш ли нещо?,да не се скараш с някоя венерка внимавай....такива неща :)

Каквото имах за подаряване, раздадох. Две партиди. Помогнах на жена. Аз от жени нищо не очаквам, приятелки и неприятелки, все аз им служа. И все съм им лоша.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #53 -: Април 13, 2018, 04:59:37 pm »
При мен ще бъде кулминация на венусара - тр.Венера в съвпад с нат.ЮЛВ, в опозиция на нат.Венера, нат.СЛВ и тр. Юпитер. Вчера получих годишния бонус и изцяло ми запълни финансовите дупки. Венера натално е У2 в 8 дом. Друга радост да смея ли да очаквам  :012:
Алена,вчера тр.Венера е била опозиция на сол.Юпитер при теб.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #54 -: Април 13, 2018, 05:36:26 pm »
На 17.04. опозиция Венера-Юпитер в 20* телец скорпион,за всички,които имат задействани точки от този цикъл. :)
a Юпито като е ретро има ли значение или то само за старта на цикъла трябва да са директни  :017:

мъжо ми е с Юпитер в този градус телец 9д, близък със Сатурн телец също в 9д.
и двамата се трудят в чужбина

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #55 -: Април 13, 2018, 06:28:22 pm »
a Юпито като е ретро има ли значение или то само за старта на цикъла трябва да са директни  :017:

мъжо ми е с Юпитер в този градус телец 9д, близък със Сатурн телец също в 9д.
и двамата се трудят в чужбина
Юпитер е минал през 20* директен,направил е опозиция с Юпитера на мъжа ти,(имало е събитие тогава)по 9 дом.Сега се връща ретрограден ,но в опозе и с Венера.Намесва се още "някой".

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #56 -: Април 13, 2018, 07:27:50 pm »
Алена,вчера тр.Венера е била опозиция на сол.Юпитер при теб.

О, много благодаря :) Вчера беше изключителен ден - с много харизма; и освен това имахме среща с финансов консултант - във връзка с дългосрочни инвестиционни намерения (лични финанси, не по бизнес).  Но не съм имала време да седна и да погледна имало ли е нещо по-особено. Даже нямаше да ми хрумне да наложа транзити към солар :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #57 -: Април 13, 2018, 08:10:39 pm »
Днес на компютъра цял ден отлежаваха три рецепти, като вечерта ще правя пица с мая. След великденските козунаци -мое дело, предвидливо поръчах два гащеризона ,уж широчки ,ама не се знае, като пристигнат.. ;D  Също и нови червени гумени ботуши да скитам над калните си финансовите си дупки  ;D Обаче и нов курс-за по-красив ум в борба с алцхаймера  :012: С умрелия кърлеж в леглото и заплахата от Ку-треска, мисля че идилията на селският ми пасторал е пълна  :012:

Не мога да разбера как жена, която меси домашни козунаци стои сама и се годява с хладилника?!? :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #58 -: Април 13, 2018, 08:23:51 pm »
А аз поръчах розАва любовна завивка за Невидимия, днес пристигна.  :012:

И нали трябваше да се почете венеро-юпитеровият цикъл кифленската – дойде копринена червена рокля с волани, малко да поскрият великденските ми изстъпления на масата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #59 -: Април 13, 2018, 08:27:41 pm »
А, ти послуша Папи за червените дрехи :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.