Автор Тема: Точен асцендент  (Прочетена 4804 пъти)

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Точен асцендент
« -: Август 21, 2017, 04:58:02 pm »
Здрасти искам да си разбера кой е точно моя асцендент в повечето сайтове ми излиза РИБИ,но в други понякога ОВЕН?Попринцип изчетох повечето теми за асцендент риби,но мисля ,че аз не съм с този асцендент ,винаги съм искал да съм първи във всичко което започна и приемам всяко  нещо като състезание...Имам белег на главата който ми е родилен...
Попринцип съм Слънце в Козирог Луна Рак и Асцендент : риби/овен..Прикачил съм Наталната карта :) Ако някой има време нека да помогне и да каже малко повече какво означават планетите и домовете в моята карта :)

http://imgur.com/a/gw2XT

http://imgur.com/a/etq5b

« Последна редакция: Август 25, 2017, 05:04:05 pm от radeff »

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Точен асцендент
« Отговор #1 -: Август 21, 2017, 05:15:14 pm »
Асцендентът е маската, която си слагаш в обществото. Слънцето и луната са планетите, които описват личността ти, а не асцендента.

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Точен асцендент
« Отговор #2 -: Август 21, 2017, 08:39:14 pm »
Асцендентът е маската, която си слагаш в обществото. Слънцето и луната са планетите, които описват личността ти, а не асцендента.

Тц. От Асцендентът тръгва всичко.

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Точен асцендент
« Отговор #3 -: Август 21, 2017, 11:12:57 pm »
А къде е наталната карта, че не видях- качил си само таблици с описанието на наталната карта.
Тук разглеждаме натални карти, построени в astro.com по Плацидус
 При Риби на АСЦ, планетата Юпитер е негов  управител, а Юпитер е в Овен, оттам и желанието ти да си пръв, освен това Слънце в Козирог също се стреми нагоре към лидерство и съревнование, а точно Слънцето определя Аз-а на човек, Луната е неговите потребности, как действа когато е оставен на автопилот, а АСЦ показва как човек се показва първоначално пред другите

Асцендент в Риби - Мъж

„Предусещах го”

Средностатистическият мъж ще ви каже, че езотеричното, лечебните кристали и картите таро са пълни глупости, но за мъжа с Асцендент в Риби това е един от начините да проумее чувствата си. В опитите си да разбере сам себе си той често се сприятелява с мистици, медиуми и нетрадиционни лечители. Чувствата му са толкова силни, че мъжът с изгряващ знак Риби има нужда от хора, които заедно с него да търсят в живота нещо повече от материалното и всекидневното. Този човек е приятен събеседник, но понякога е загадъчен и раздвоен. Не току-така символ на неговия изгряващ знак са хлъзгавите риби, плуващи в противоположни посоки. Мил, внимателен и чувствителен, той е обичан от всички, което обаче не значи, че е част от тълпата. Така де, предпочита да изживее нещо, което ще преобрази живота, вместо да си губи времето със запалянковците по футболните мачове.
Духът му - а понякога и плътта, - вечно търсят нещо повече. Сексуално го привличат жените, които все му се изплъзват. Дори и да изпитва някакви чувства, нещо, скътано дълбоко в душата му, не му позволява да се впуска в открито преследване. След два наситени с емоции дни жената, обект на неговото ухажване, направо е стъписана, понеже мъжът с Асцендент в Риби не й се обажда, и решава, че той вече не се интересува от нея. През това време мъжът с изгряващ знак в Риби е заел изчаквателна позиция, подхванал е играта „Ти гониш", после е стигнал до същото заключение и така е провалил поредната връзка.

Дали се самонаказва? Да. Онова, за което бленува най-силно, е да се влюби до уши, да поеме на астрално пътешествие, да се отдаде на своите почти неосъществими копнежи. Жената, успяла да го оплете в мрежите си, е достатъчно дръзка, за да създаде разтърсващи като земетръс вълнения и да разбере променливите му настроения. Този човек има нужда от спътница, която му предлага стабилност и същевременно насърчава чувствата и отговорностите, от спътница, духовно зряла и същевременно очарователна и преливаща от енергия. Доскучава му бързо, ето защо внимавайте да задържите интереса му. Затова пък ще ви предложи един рядък дар: проницателност, чувствителност и чувственост, нежност, на която е почти невъзможно да устоите. Освен това мъжът с изгряващ знак в Риби е обгърнат в някакво вълшебство и умее да сбъдва мечти, така че и най-дръзката жена направо остава без дъх.

Да точно както каза за асцендента ,имам понякога такива чуства и понякога супер лесно се обиждам от всичко може би е заради луната в рак,и ми се случва примерно понякога някакво усещане за нещата да ли ще станат или не повечето пъти сякаш знам,че нямат да станат или обратното :) Благодаря ви много ако може да ми кажеш да ли има значние ,че  стрелец ми е почети навсякъде в планените "най - долната снимка"...

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Точен асцендент
« Отговор #4 -: Август 22, 2017, 12:30:16 am »
В Стрелец имаш само Венера и Плутон, в знаков съвпад са, но по градуси не са в съвпад.
Плутон е в квадрат с Марс, което е предпоставка за агресия и насилие- от и към теб, когато този квадрат е задействан от транзит на зловредна планета, каквито са Марс и Плутон.

По точно какво ще значи от мен и към теб,защото понякога не мога да се сдържя и съм стигал до насилие ,и като цяло съм много привързан към парите,може би защото съм Слънце козирог,Сатурн в телец , Сатурн 2РИ ДОМ ,и  2РИДОМ ТЕЛЕЦ?

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Точен асцендент
« Отговор #5 -: Август 22, 2017, 12:32:45 am »
В Стрелец имаш само Венера и Плутон, в знаков съвпад са, но по градуси не са в съвпад.
Плутон е в квадрат с Марс, което е предпоставка за агресия и насилие- от и към теб, когато този квадрат е задействан от транзит на зловредна планета, каквито са Марс и Плутон.

И ако не ти е проблем още нещо интерестно което да ми кажеш за мен към какво да се насоча и от какво да се пазя нещо такова,защото мисля,че картата ми е интересна  2 планети в 12 ти дом 3 планети в 11дом,ако не е проблем?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Точен асцендент
« Отговор #6 -: Август 23, 2017, 11:12:51 am »
Ам качи картата бе!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Точен асцендент
« Отговор #7 -: Август 23, 2017, 11:46:44 am »
 Ам по-скоро кажи дата, място и час на раждане  :012:

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Точен асцендент
« Отговор #8 -: Август 25, 2017, 05:03:48 pm »
Ето е картата ;)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Точен асцендент
« Отговор #9 -: Август 25, 2017, 06:08:09 pm »
Страницата на astro.com обикновено правилно отчита часовата разлика. В твоя случай е така - зимно време за България GMT+2. Това значи, че ако наистина си роден в 10:05 местно време, АС-то ти е Риби, както е на поставената от теб карта. Другите страници, които ти дават АС Овен, вероятно не отчитат правилно часовата разлика или ти си въвел в тях друг (по-късен) час на раждане.

Имаш Марс близо до АС. Това може да ти даде някои овненски характеристики в излъчването и поведението. Ако Венера наистина е толкова близо до МС-то ти, хората може би ще те възприемат повече по нея.

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Точен асцендент
« Отговор #10 -: Август 25, 2017, 06:21:54 pm »
Благодаря,а примерно нещо по интерестно да може да кажеш като например имам 12тидом Марс и Уран ,и марс ми е в квадрат с Плутон?