Астрология. Езотерика > Астрология

Цикъл Венера-Сатурн

(1/27) > >>

Рени:
Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.

akruks:
Имам натално тригон Венера-Сатурн , като и двете планети са на трон по знак.
Доколко ще са видими- тогава ще се видим със седмодомието за Коледа, той е със секстил Сатурн риби и Венера козирог, в първите градуси.

rodopis:
Имам секстил Венера-Сатурн, Сатурн във Везни, Венера в Дева. Половинката има каре Венера-Сатурн.
Венера ми е У 2,9, Сатурн на 5 и 6-ти, очакват се коледни бонуси, не зная какъв друг прочит да дам поне засега.  :)

Сафо:

--- Цитат на: Рени в Декември 06, 2017, 05:29:54 am ---Венера -Сатурн 0* Козирог по зодиакална дължина, в Стрелец на 25.12.2017 г . Невидими. А сега накъде във финансово-социално-обществените-граждански дела, статус на връзките ? !?  :)
За родените с аспект Венера-Сатурн, колко видим и с какво ще е този цикъл и колко важен за всеки, разбира се.

--- Край на цитат ---
Малко ме притеснява този цикъл,особено квадратурата догодина между двете планети.Венера у6,съуп.12 и Сатурн у9,у10 са в секстил.Съвпадът е в 8ми дом. Прогресивна Венера е в сходящ съвпад с натален Сатурн в 12д.Финансово стабилна,бракът са заздрави.Очаквам и сатурнови ритуали.Договори,завещания,сватби,погребения.Ежедневието ми ще преминава в ровене из дебрите на неизвестното,тук във форума.Мисля,че ще си купим отново кученце.Вероятно срещи и раздели с лели.

Корея:
Натално в опозиция , макар онзи ден да видях , че руски астросайт не я отчита- 6- градусова е.
Съвпад в края на 6-ти дом, единият У5, другият У7,8- много вероятни са коледни допълнителни пари към заплатата.
Струва ми се, че интересното предстои, като сцената ще е 7- ми дом, където е и натална Венера.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия