Автор Тема: Цикъл Венера-Сатурн  (Прочетена 33247 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #105 -: Септември 02, 2020, 06:29:20 am »
Венера е съвпад с Процион в този градус.При някой нещо с кучета като събитие да има?
Марс в съвпад с Процион дава ухапване от куче,но Венера би трябвало да действа в положителен смисъл.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #106 -: Септември 02, 2020, 09:22:24 pm »
При мен опозицията с квадратурата на Марс проработва буквално- не стига схващането отдясно от врата до китката , ами днес и лявата част  на врата ми се вдърви.Не искам да си представям как изглеждам отстрани.
Кожата на лицето ми беше супер допреди два дни, еми вече не е - ядох някакви съмнителни бисквити.
Отслабнах страшно много , на килограмите от завършването на гимназията съм.
Слагах едни лепенки за облекчаване на болките във врата- цялото място отдолу пъпчаса ужасно, преди това пък имах изриване от парфюм.
По оста 2/8 са ми тр Венера / Сатурн.
Тия дни ще трябва и хубав лаптоп да си купя за работа.Хич не ми се дава една заплата за нещо, което не ми е по желание, а задължение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #107 -: Септември 03, 2020, 12:20:16 pm »
Венера е съвпад с Процион в този градус.При някой нещо с кучета като събитие да има?
Марс в съвпад с Процион дава ухапване от куче,но Венера би трябвало да действа в положителен смисъл.
Не съм срещала да дава ухапване от куче тази звезда  ::)

Цитат
Процион
Звезда от първа величина има природата на Меркурий и Марс.
Звездата е свързана с опасност от отрови, отровни газове, ухапвания от змии и насекоми, абсцеси, рани, гнойни наранявания. Например, Емил Зола я има заедно с Кръста на съдбата - той е починал от отравяне с газ.
Звездата има марсианско-меркурийска природа и следователно кара хората да се разпалят, да ревнуват, да се инатят, но също така им дава сила на волята и способността да превръщат плановете в реалност. Смята се, че хората под нейно влияние са склонни да се дразнят, да се вълнуват и бъдат нахални. Тази звезда може да даде както успехи, така и възходи и падане от високо по-късно. Дело, създадено набързо, е краткотрайно. Хората, които искат да пробият стената с глави, сами си вредят. Процион дава на човек много енергия и му дава остър ум. Връзката на звезда с благотворни планети умножава успеха, но такъв човек трябва да бъде много благоразумен, за да не се провали. Особено опасен е Процион в конфигурация с Марс и Плутон. Ако една звезда се свърже със Слънцето, това може да показва смелост и доблест.

Ами вчера имаше обгазени полицаи и репортери на тв, Венера беше част от тау с Марс и Плутон

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #108 -: Септември 03, 2020, 03:22:45 pm »
Акрукс,някъде го прочетох,мисля "Християнска астрология"за съвпад с Марс.Понеже Процион е най-ярката звезда в съзвездие Малко куче ,има логика да я свързват с кучета и то когато е съвпад с малефик.
Някъде бях писала,синът ми е със съвпад Марс/Венера /Процион в 8ми дом.При него Марс е у5 и у12 домове.Неговата леля е хапана от куче(улично).
« Последна редакция: Септември 03, 2020, 03:27:39 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #109 -: Май 20, 2021, 11:16:20 am »
Венера - Сатурн тригон днес в 13°близнаци/водолей.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #110 -: Март 19, 2022, 11:08:03 am »
Нов цикъл Венера/Сатурн на 28.03.22г.в 21°на знак водолей.
Проф. асц ми е във везни, следя Венера изкъсо, а този цикъл стартира в точен тригон с Луната ми.
Картата е интересна - силна сбирка на к4.Слънце упр.на 10дом в 5ти,или 8ми от 10д,някой ще вдигне кръвно.
« Последна редакция: Март 21, 2022, 05:53:07 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #111 -: Март 19, 2022, 01:50:37 pm »
Нов цикъл Венера/Сатурн на 28.03.22г.в 21°на знак водолей.
Проф. асц ми е във везни, следя Венера изкъсо, а този цикъл стартира в точен тригон с Луната ми.
Картата е интересна - силна сбирка на к4.
при голямата дъщеря в 10д. на МС , при мен в 6д на Вертекс (порталът на съдбата) и спуска тригон с наталта Венера у2,9 във 2д.
При малката е в 3д. с квадрат към Меркурий У10 и Плутон у1, 12 в 12д. - приключи 9м. стаж тази седмица и не я оставиха на постоянна работа, животът с нея под е един покрив никога не е лесен, но сега от два дни е кошмар :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #112 -: Март 19, 2022, 02:04:24 pm »
При мен на 2 градуса от Слънцето в 9- ти дом, и Плутон транзитен върху Мерка ми, дано удържа фронта и този път.
Пожелавам си някоя любов  :D, транзитите на Уран и Нептун през Слънцето ми донесоха такава, а Сатурн е и У7.
« Последна редакция: Март 19, 2022, 02:22:38 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #113 -: Март 19, 2022, 05:02:01 pm »
При мен соларен венерин възврат с подчертаване на абсолютно точния аспект с натален Сатурн. 3 и 12 дом.  ;D
Предвид моята възраст, може би Сатурн вече няма да е някой чичак, а младо яре, с което да поддържаме телефонна любов  :D Аз принципно хип не съм по тази част, но да не забравяме, че каре от Уран чука  :D :D
От друга страна отварят университета и някое извратено хлапе може да провиди в мен големия ми задник - секс учителка любима  :D ;D
От друга страна това е предпочитан вариант пред всеки застаряващ професор с лош вкус.  >:(
Майтап да става.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #114 -: Март 21, 2022, 11:29:38 am »
Нов цикъл Венера/Сатурн на 28.03.22г.в 21°на знак водолей.
Проф. асц ми е във везни, следя Венера изкъсо, а този цикъл стартира в точен тригон с Луната ми.
Картата е интересна - силна сбирка на к4.Слънце упр.на 10дом в 5ти,или 8ми от 10д,някой ще вдигне кръвно.
Точен тригон на Слънцето ми във Везни ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #115 -: Юни 18, 2022, 05:19:53 pm »
Днес и утре растящ квадрат Венера-Сатурн,Луната го активира със съвпад Сатурн.Немам нерви. >:(
« Последна редакция: Юни 18, 2022, 05:22:05 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #116 -: Август 15, 2022, 07:15:18 pm »
Предстои опозиция Венера(лъв)-Сатурн(водолей)на 28.08.22г.в 20*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #117 -: Август 15, 2022, 07:33:52 pm »
Предстои опозиция Венера(лъв)-Сатурн(водолей)на 28.08.22г.в 20*
и туй чудо ми е по оста Вх/Ах , при голямата Мс/Ic

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #118 -: Август 16, 2022, 03:25:06 pm »
При мен отново Луната е активирана, ,секстил и тригон. А цикълът започна в тригон с нея, точен. Оттогава се потя като свиня, за първи път в живота ми, незнаех що е пот....
« Последна редакция: Август 16, 2022, 03:30:26 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Отговор #119 -: Август 16, 2022, 04:41:49 pm »
Нали, трябва да се охлади тялото ?
Бъбреците са по Венера, в терморегулацията  имат участие и черен дроб, сърце.
Венера в Лъв, Слънце в Лъв, Юпитер в Овен- ами в периода няма планета във воден зка, където се чувства добре.
И ако по натал някои от изброените е във воден знак, дано там да има достойнства, реагира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“