Автор Тема: Фрактури и прорезни рани! ; )  (Прочетена 8027 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #30 -: Януари 06, 2014, 02:27:26 pm »
Не си преживял Сатурнов възврат ,предполагам ,иначе не виждам друга причина за да не изразяваш на max "целият" този Стрелец/Юпитер на МЦ   ;)
Ако пък все пак си -тогава около Луна ,ИЦ/4-ти дом има конфликти ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #31 -: Януари 06, 2014, 02:55:55 pm »
Супер ,тогава смело пускай стрелите на Юпитер напред и нагоре ,месец март (сега само ги смазвай ) -успех от мен !  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #32 -: Януари 06, 2014, 03:05:06 pm »
Мечтай си ,това е готино и винаги ще разчиташ на късмета си-това  е твоята същност.Имаш цяла година да се "наслаждаваш" на възврата ,така че ...гледай и Уран какво прави към натала като аспекти кратни на 30* и към Уран съответно и/или ако имаш планети в 1-ви дом. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #33 -: Януари 06, 2014, 03:19:38 pm »
Благодаря много, Рени!  :)

Моля ,Веско  :49:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #34 -: Януари 12, 2018, 03:33:21 am »
Сега се сетих, че пр луна в аспект с марс често дава разни неприятности от подобен - фрактурно/оперативен характер
Наоколо разни хора продължават да си късат сухожилията на ски, а сезонът тепърва започва, но май това не се отчита като фрактура или напротив?
На 2гр след съвпада на прогресивна Луна с натален Марс, си срязах ахилесовото сухожилие, при битов инцидент. Марс е в 12-ти, натално Луната също и упр 4-ти. Същия крак съм чупила в глезена като ученичка в основното. Тогава Дир. Луна е била съвпад с нат. Марс. Луната пуска аспекти само към планети в 8-ми дом в радикса.
« Последна редакция: Януари 12, 2018, 05:44:15 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #35 -: Януари 12, 2018, 11:16:16 am »
си срязах ахилесовото сухожилие, при битов инцидент.

Трябва да са намесени Водолей /Уран/, Риби/Нептун/Юпитер , Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Фрактури и прорезни рани! ; )
« Отговор #36 -: Януари 12, 2018, 12:22:26 pm »
По натал ги имам свързани. Слънце Водолей. Управителят на 1-ви съвпад Уран, широк съвпад Сатурн в Стрелец, квадрат Юпитер в Риби, 11дом.
Дано съм разбрала насоките правилно.  По дирекций Мц е бил съвпад с натален Меркурий,11д, Водолей, упр на 6-ти.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг