Астрология. Езотерика > Алтернативна медицина. Традиционни и нетрадиционни учения

Депресия

(1/9) > >>

Lilla:
Депресивните състояния могат да бъдат много вредни, ако са продължителни, хронични. Човек трудно излиза от тях и се връща към предишния си начин на живот. Но и те ни се изпращат с определена цел, да разместят някои пластове в психиката, понякога и да прогледнем за нещо /при мен така се случи/. Както и с всяка друга ситуация в живота, зависи как човек ще си изиграе картите в такъв случай.

strelicka:

--- Цитат на: greg07 в Декември 29, 2017, 04:25:19 pm ---СЗ съвпад натално слънце ще даде огромна положителна промяна , при мене беше така през 2008. Сега август пък ще е точна опозиция на Слънцето ми във Водолей , ще видим кво ще стане . :57:

--- Край на цитат ---

зависи от нат.статус на слънцето и от цикъла сорос -ако е СЗ
от опит,при заточено Слънце ,в дом на св.радост , но в карета към Юпитер и диспозитора си Уран и опозе на др.диспозитор Сатурн, ефекта беше трагичен

strelicka:

--- Цитат на: abroad в Декември 28, 2017, 08:50:05 pm ---
имам чувството, че полудявам от болка и спасение не дебне отникъде

--- Край на цитат ---

спасение има и то е вътре в нас - с вяра/юпитер/в новото начало /уран/  и със смирение към болката на плутон,да приемеш това,което не можеш да промениш,защото то трябва да те промени,колкото повече се съпротивляваш да приемеш жертвите,който ти налага малкото джудже,толкова повече болка ще има, безпомощност, принуда, конфликти  , криза, подтискане,безсилие
 малкото нещастие,което порасна ....

greg07:

--- Цитат на: Корея в Декември 29, 2017, 05:26:28 pm ---Много обичам генерализирани изказвания..
Щото някой раждат и се влюбват безпаметно по време на този транзит..

--- Край на цитат ---

при мен Плутон през десцедента 2007/2008 беше някакъв ужас, Плутон квадрат Венера/Марс дойде същото, единствено при тригона с Луна пак даде недвижимо имущество

Lilla:
А Плутон, Уран и Сатурн едновременно към двете светила и стелиум как ви се струва? И това се преживява.... Но когато си в "цирка", усещаш как всичко, което е изграждало основата на живота ти, се руши, стъпил си върху плаващи пясъци, изведнъж си останал съвсем сам и тишината е стряскаща. Най-важните духовни уроци в повечето случаи ги изминаваме сами. На късметлиите, които успяват да се опрат на силно рамо и така да извървят този трънлив път, през цялото време обгрижвани и дундуркани, често им се случва да излязат без особена промяна в съзнанието. Но може и такъв да е техният път и в това да се състои урокът – да оценят приятелската ръка, която им се подава в трудни моменти, а не да разчитат изцяло на собствен ресурс.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия