Астрология. Езотерика > Алтернативна медицина. Традиционни и нетрадиционни учения

Депресия

<< < (2/9) > >>

Корея:
Да, и аз го минах това, в комплект с опозе Луна и имаше драми и депресия , сега си давам сметка какво щастие е , че загубих онова, за което се тръшках. И как ме научи да отвръщам на удара с удар и винаги на имам едно наум и да съм нащрек в идентични ситуации.
Ето, вече ми е на косъм от Венерата, отрязах всички илюзии , с които си губех времето години наред и таях надежда ,че ше се промени. Как любовта изведнъж се превърна в неприязън и нетърпимост, още не мога да си дам ясна сметка.
Изобщо не се радвам, наясно ми е ,че предстои нов минимум тригодишен сериал, но поне ще е с нови муцуни. :57:
Шегата настрана, но искрено се надявам за Abroud загубите и нещастията да не са за сметка на близки хора. А причинени от преходни и прежалими неща.

Ребека:
Кой ще е продуцент на новият ти сериал? Аз живот и здраве, като ми стигне Нептун Слънцето, ще си падна на филма -жанр пияната оМая  :012: Последните години се нагледах на черно бели сериали -тромаво действие, мелодрама ,аутлет и аутсайд отвсякъде. Постоянно съм в битка с депресията ,понякога минава за малко, а често ме боли дори и насън ,просто пообръгнах, ходя с отворени рани и чакам времето -повечето не се затварят, а само чувствителността намалява . Дано поне изпълня някоя задача заради която съм родена  :017:

Корея:
Колкото до депресията, винаги я свързвам с отношения и други хора.
Човек сам, в мир със себе си, достатъчно уверен, самостоятелен, самодостатъчен дори, кое да го депресира?
Загубата на определени хора или страха от това, разрив в отношенията , все външни фактори.
Наскоро тук писа една потребителка за внезапната депресия на баща й без съществена причина.Вероятно има и такива случаи, но в повечето случаи има външна намеса.

strelicka:

--- Цитат на: Корея в Декември 29, 2017, 11:18:10 pm ---Колкото до депресията, винаги я свързвам с отношения и други хора.
Човек сам, в мир със себе си, достатъчно уверен, самостоятелен, самодостатъчен дори, кое да го депресира?
Загубата на определени хора или страха от това, разрив в отношенията , все външни фактори.
Наскоро тук писа една потребителка за внезапната депресия на баща й без съществена причина.Вероятно има и такива случаи, но в повечето случаи има външна намеса.

--- Край на цитат ---
депресията е липса на радост,загуба на смисъл и вяра,че утрешният ден ще по-добър
на такива хора,все не им е достатъчно това,което имат,все не ги радва ,виждат празнота,там където е пълно с живот

Veselin:
А как човек да се научи да бъде самодостатъчен и хубаво качество ли е? Това не са ли предимно хора с лични планети в 12 дом? Самодостатъчността не е ли по-скоро прикритие за хората, които са асоциални и не могат да завързват лесно социални контакти?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия