Автор Тема: Плутон, сатурн, юпитер-в действие  (Прочетена 6942 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #30 -: Януари 07, 2018, 12:22:40 pm »
Когато всичко е започнало имаме струпване на няколко фактора: смяна на знак по дирекции на венера и марс, сатурн в/у меркурий, дир меркурий е бил в квадрат луна/плутон, отделно кофти транзити, включително юпитер опозиция натален и сатурн през 12/1, и отделно пр и дир луна в 6-ти, по някое време опозиция на сатурн. Труден период, спор няма. Но е само период

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #31 -: Януари 07, 2018, 12:35:05 pm »
Труден период, спор няма. Но е само период
ще го научи да отстоява себе си,с всичките права и задължения


Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #32 -: Януари 07, 2018, 03:03:31 pm »
ще го научи да отстоява себе си,с всичките права и задължения

Или точно обратното - ще го научи на смирение и да си трае..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #33 -: Януари 07, 2018, 03:15:50 pm »
Сатурновите дирекции, особено към светилата, учат и на смирение, и да си отстояваш позициите, за да можеш да се самосъхраниш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #34 -: Януари 07, 2018, 03:43:30 pm »
Сатурн освен че ни учи на смирение, също така ни изпраща житейски уроци, в които не можеш все да си безгръбначно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #35 -: Януари 07, 2018, 05:33:44 pm »
sve,

с теб сме родени с точно 13 години разлика, без 3-5 минути :), не знам от къде е този не кръгъл час, вероятно е правена ректификация, дано се доближава до известния по регистри
имаме сходни натални положения, първият ми коментар беше ироничен в тази връзка
сигурна съм, че не ти е добре в момента кой и каквото да твърди, пък и ти надали си склонен да признаеш, не като симптоматика, а като първопричина - водещо светило, подчертано чрез екзалтация (извън хайз) в един от трудните домове, 6ти, не е най-лесното положение. Всъщност от трите такива домове (6,8,12) този се счита за най-предизвикателен за личността.
Дори да не търсиш съжаление или съпреживяване или каквото и да търсиш, едва ли ще споделиш, ако изобщо си наясно на този етап. Казват, че в тия домове Луната успява и от себе си да скрие съществени неща...
Но, един тригон между светилата, при това сходящ, казват, че чувствително подобрява хороскопа, целия
Освен това планетата с най-висок рейтинг при теб е Юпитер, в домицил, ъглов, управител на АС, при това в аспект и с двете светила - рано или късно това ще се прояви силно в твоя полза, в положителния си аспект
е, няма да липсват предизвикателства със Сатурн на АС и положението на Луната, Венера също, но все нещо ще те спасява
предполагам те интересува кога ще свърши този период - към лятото трябва да отпусне, а от октомври/ноември да стане по-леко

впрочем, около 18тата ти година имало ли е драматични моменти

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #36 -: Януари 07, 2018, 07:05:08 pm »
sve,

с теб сме родени с точно......
За часа - като дете майка ми ме събуди веднъж в 6-10/20 и ми каза ЧРД, преди еди си колко години на тази дата се роди. Това много ме впечатли, не знам защо, и тогава запомних този час. Когато реших да си направя точен хороскоп, отидох да видя в регистрите дали часът съвпада, но се оказа, че регистри няма, защото там където се съхраняват е имало някакво наводнение и точно моята година и още няколко са били унищожени... И така, ректификацията ми я прави жена, която смея да твърдя, че е доста добра в сферата на астрологията, но тъй като в момента има сериозни здравословни проблеми (между другото и тя е Козирог), смятам че не е удобно да я притеснявам и занимавам със себе си. За това и си позволих тук, както и на ЛС да задам въпроси към няколко човека. Разбира се, никой не е длъжен да ми отговаря и да се занимава с "моя милост", та още веднъж - Благодаря на отзовалите се!
Така, че ако не е 5:43, остава да е 6:10/6:20

Ако имаш предвид коментара за зъбките - нещо подобно бих написал и аз самият. Явно чувството ни за хумор е сходно :D

И от тук нататък нещата в поста ти стават непонятни за мен. Това не ми говори нищо:
Цитат
водещо светило, подчертано чрез екзалтация (извън хайз) в един от трудните домове, 6ти, не е най-лесното положение.
както и:
Цитат
един тригон между светилата, при това сходящ, казват, че чувствително подобрява хороскопа, целия
Това ми го е казвала моята приятелка (гореспоменатата):
Цитат
Освен това планетата с най-висок рейтинг при теб е Юпитер

Не знам защо така излиза, за това пак ще се повторя - като публикувах преживяванията си го направих с цел просто да споделя. Не предполагах, че толкова хора ще се впуснат да дискутират. Абсолютно наясно съм, че дори и да иска, никой не може да ми помогне. А си и много права, че ми е трудно да споделя. Тук много хора ме попитаха какъв точно е проблема - дори аз самия не мога да го конкретизирам. Впускам се в някакви обяснения и накрая май нищо не казвам. Вероятно и да изглеждам на невменяем :)

Налучкала си и точно това, което най-много ме интересува - кога ще свърши този период.

Цитат
впрочем, около 18тата ти година имало ли е драматични моменти
Да, имаше

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #37 -: Януари 08, 2018, 10:04:59 am »


-накрая, за да направя голям шлем - дойде и Великата депресия




Ти знаеш ли как се играе бридж/ робер ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #38 -: Януари 08, 2018, 02:32:02 pm »
Ти знаеш ли как се играе бридж/ робер ?
Това какво общо има?
Иначе не знам. Дори не познавам картите ако трябва да съм искрен

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #39 -: Януари 08, 2018, 03:47:33 pm »
Това какво общо има?
Иначе не знам. Дори не познавам картите ако трябва да съм искрен

Как тогава използваш израза "голям шлем" след като не знаеш смисъла, предназначението ? По този начин питаш и за неща, за които не си готов да разчетеш отговорите ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #40 -: Януари 09, 2018, 10:54:56 am »
Как тогава използваш израза "голям шлем" след като не знаеш смисъла, предназначението ? По този начин питаш и за неща, за които не си готов да разчетеш отговорите ? :)
Голям шлем има в тениса, от там го знам, но да не издребняваме. Мен не ме е срам, че не знам и че нямам достатъчно познания по астрология. Аз за това и питам - за да ми се обясни и за да се науча. Който има желание ми отговаря  :)

Happy58

  • Гост
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #41 -: Януари 11, 2018, 09:04:05 pm »
Голям шлем има в тениса, от там го знам, но да не издребняваме. Мен не ме е срам, че не знам и че нямам достатъчно познания по астрология. Аз за това и питам - за да ми се обясни и за да се науча. Който има желание ми отговаря  :)

Рени има право - хем питаш, хем пък си и претенциозен.

Тр Плутон ти гази Мерк/Слънце от 2-3 години в първи дом - как искаш да ти е добре - Меркурий ти управлява и 6 и 7 дом, Слънцето ти е У8. Наталния Плутон е в Скорпи - тежко - не можеш да се отказваш лесно - стоиш и стискаш зъби. Сега е необходимо да разбереш, че когато нещо не е подходящо за теб, късаш и продължаваш напред.
Имаш нужда да се попромениш - затова ти се случват случките.
Уран ти е вървял и продължава през ЮЛв и 4 дом
Сатурн през 12/1 дом

Просто ти се дават подсказки за промяна. Не е лесен процеса, но си достатъчно млад, за да се справиш.

Тази година нещата ще се оправят, ще имаш добри предложения за работа, здравето ще се подобри, но ти трябва да се подготвиш за това - да си смел и да действаш.

П.С. И да добавя - с У2 Сатурн, преминаващ през 12 и 1 дом, ти чакаш, докато се насъберат 10000 от работодателя .... е как да ти е добре ... направо си си калпазанин, за бой  :lol_hitting: - стягай се и започвай да търсиш работа.
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 09:19:18 pm от Happy58 »