Автор Тема: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.  (Прочетена 24066 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #105 -: Октомври 22, 2018, 06:48:36 pm »
Може Рени ,за сега е от тези, които изглеждат родени с блага карма -попътен вятър, благоденствие ,възможности ,изобилие, лекота,подкрепа.. разбираш ме, идея нямам какво би се случило при обърнати платна на кораба. Досега не е било и чак не мога да си го представя,тя определено не е била никога в ролята, в която пребивават повечето от нас- в постояна житейска битка и оцеляване, а напротив..

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #106 -: Октомври 22, 2018, 08:04:03 pm »
дир. Венера съвпад АС :)

Меркурий и Венера си делят първото място по точки, после Сатурн, с какво се занимава?
И следващата година не изглежда да е спокойна, кога е започнала връзката?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #107 -: Октомври 22, 2018, 09:28:23 pm »
Може Рени ,за сега е от тези, които изглеждат родени с блага карма -попътен вятър, благоденствие ,възможности ,изобилие, лекота,подкрепа.. разбираш ме, идея нямам какво би се случило при обърнати платна на кораба. Досега не е било и чак не мога да си го представя,тя определено не е била никога в ролята, в която пребивават повечето от нас- в постояна житейска битка и оцеляване, а напротив..

Има нужда и от хора, на които им е леко, за да "дават" без да "искат". ;)
Стана ми интересно дали е амбициозна защото липсват силно поставени планети, Сатурн е в заточение, няма квадратура с лични планети ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #108 -: Октомври 22, 2018, 09:34:23 pm »
дир. Венера съвпад АС :)

Меркурий и Венера си делят първото място по точки, после Сатурн, с какво се занимава?
И следващата година не изглежда да е спокойна, кога е започнала връзката?
Научен работник ,професор човешки ресурси, на Запад повечето професори са млади  :) Може би лятото е започнала връзката, тя е малко-доста потайна, а зимата тази се е разделила със съпругът .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #109 -: Октомври 22, 2018, 09:39:12 pm »
Има нужда и от хора, на които им е леко, за да "дават" без да "искат". ;)
Стана ми интересно дали е амбициозна защото липсват силно поставени планети, Сатурн е в заточение, няма квадратура с лични планети ?
Вече не е амбициозна ,последните години се отдаде на по-доволни ,житейски духовни практики .Преди беше или по-скоро под влиянието на свръхамбициозен родител и за негово разочарование сега избра да си живее повече живота, не да гони свръх кариера ,

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #110 -: Ноември 26, 2018, 05:28:53 am »
През 2008г.Северен възел е в точката,в която е затъмнението сега от 15.02.Научих нещо за моето Слънце,което е започнало тогава(през 2008г.)Тези,от вас,които имат точка в градуса на затъмнението,научихте ли нещо от миналото по сигнификацията на планетата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #111 -: Ноември 26, 2018, 01:43:15 pm »
През 2008г.Северен възел е в точката,в която е затъмнението сега от 15.02.Научих нещо за моето Слънце,което е започнало тогава(през 2008г.)Тези,от вас,които имат точка в градуса на затъмнението,научихте ли нещо от миналото по сигнификацията на планетата?
нали миналото е по южния възел

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #112 -: Ноември 26, 2018, 01:47:47 pm »
нали миналото е по южния възел
Да,нали южния възел беше съвпад със Слънцето ми.Научих нещо от миналото,което е започнало когато северен възел е минал през този градус на водолей.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #113 -: Ноември 26, 2018, 02:49:54 pm »
Да,нали южния възел беше съвпад със Слънцето ми.Научих нещо от миналото,което е започнало когато северен възел е минал през този градус на водолей.
е то южния възел (транзитен) е съвпадал със Слънцето ти миналата година, какво общо има с това затъмнение, че го споменаваш в тази тема

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #114 -: Ноември 26, 2018, 05:04:15 pm »
е то южния възел (транзитен) е съвпадал със Слънцето ти миналата година, какво общо има с това затъмнение, че го споменаваш в тази тема
ау,ми незнам........затъмнението от 21.08.2017г.да