Автор Тема: Синодичен цикъл на планетите  (Прочетена 22886 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #90 -: Юли 08, 2015, 06:19:18 pm »
В съвпад със Слънце и Венера в 1 дом,което съвпада  с  новия ми Солар и новолунието на 16 Юни пак в съвпад със Слънцето и Венера.
Е такова съвпадение май съм нямала досега.  Да видим какви ще са събитията  :012:

ОВ - по всичките така очаквани от мен съвпади  - нищо съществено до момента ???  А би трябвало !!!!Явно съм нетърпелива - солара може би ще се разгърне по-късно през годината :97:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #91 -: Март 26, 2016, 10:41:19 pm »
Ех, точно на затъмнението и в тригон с Марс :)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #92 -: Април 19, 2018, 04:16:21 pm »
Цикъл Слънце -Уран 28 *Овен, последно в този знак, следващия след 84 г.  Като "последен шанс" за радикални промени при силно кардиналните темпераменти, онези с точки в 27-29 * на кардинални знаци, за силно Урановите личности. Уран се свързва и с интуитивност, така че докато все още  е в знака Овен  може да усетим, къде да по-смело да правим онова, което дълго време сме се страхували да демонстрираме, къде да пробием с алтернатива, да опитаме неща, които са (ни) били забранени, без да си задаваме въпроса, дали е твърде рано или твърде късно да пробваме.
Ето картата на синодията, ако някой иска да си направи синастрия, за да разбере къде да експериментира по ураново. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #93 -: Април 20, 2018, 12:34:21 am »
Благодаря, Рени  :-*

Новият цикъл започна в 1 дом, в тригон със Слънцето ми - У6 в 10 дом. Получих много изненадващо предложение за работа, за място, което много съм искала. След първоначалната еуфория, обаче - започнах да мисля за перспективата и леко "укротих" ситуацията. Явно няма да го отпиша съвсем и ще го мисля още. Погледнах - следващият цикъл е на третия градус в Телец - върху моята К2. Освен да огледам мажорните аспекти в рамките на настоящия цикъл  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #94 -: Април 20, 2018, 08:27:21 am »
Следващ съвпад Слънце/Уран на 23.04.2019г. съвпад със Сатурн(МОЙ),квадрат меркурий и т.н.
Рени,следващ синодичен цикъл няма да доживеем,но е интересно на предишен като световни тенденции и събития да разгледаме. :)
Преди 84години,Марс е бил в овен,сега е в козирог,фък. :-\ :-\......
« Последна редакция: Април 20, 2018, 08:34:58 am от Сафо »

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #95 -: Април 21, 2018, 03:17:59 pm »
Цикъл Слънце -Уран 28 *Овен, последно в този знак, следващия след 84 г.  Като "последен шанс" за радикални промени при силно кардиналните темпераменти, онези с точки в 27-29 * на кардинални знаци, за силно Урановите личности. Уран се свързва и с интуитивност, така че докато все още  е в знака Овен  може да усетим, къде да по-смело да правим онова, което дълго време сме се страхували да демонстрираме, къде да пробием с алтернатива, да опитаме неща, които са (ни) били забранени, без да си задаваме въпроса, дали е твърде рано или твърде късно да пробваме.
Ето картата на синодията, ако някой иска да си направи синастрия, за да разбере къде да експериментира по ураново. :)

още два дни преди новолунието при мен се завъртя въртележката - работа, взаимоотношения, фейсбук-профил .....

асц на синодията е в съвпад с пренаталното ми новолуние и нат Уран, освен всичко друго

Happy58

  • Гост
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #96 -: Април 21, 2018, 03:20:45 pm »
Следващ съвпад Слънце/Уран на 23.04.2019г. съвпад със Сатурн(МОЙ),квадрат меркурий и т.н.
Рени,следващ синодичен цикъл няма да доживеем,но е интересно на предишен като световни тенденции и събития да разгледаме. :)
Преди 84години,Марс е бил в овен,сега е в козирог,фък. :-\ :-\......

започва "подготовката" за втората световна война. Плутон е в Рак, а Нептун в Дева - народа е търсел някой да подобри състоянието им и да ги извади от кризата, мечтите за по-добър живот. Е, проявило се е по друг начин :) - чистата раса и леене на кръв.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синодичен цикъл на планетите
« Отговор #97 -: Април 21, 2018, 05:32:23 pm »
Ето картата на синодията, ако някой иска да си направи синастрия, за да разбере къде да експериментира по ураново. :)
АС на картата съвпада с Меркура ми в 1д. , а синодията е в 8д при мен- уранов кекс?  :012: