Автор Тема: За Слънцето  (Прочетена 6919 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: За Слънцето
« Отговор #30 -: Април 11, 2018, 04:09:58 pm »
Като четях първия пост си мислех, че ми е ясно за какво е темата, но в хода на дискусията виждам, че съм се заблудила  :012: .

При мен Слънцето е У6, в 10 дом. И по двата зодиака в Стрелец - по тропическия на 29:54:53. За баща си мога да кажа, че през детските ми години е бил "пасивен", не е имал видима и явна намеса в живота ми. Майка ми движеше и решаваше всичко. От нея съм имала страх, респект ... него съм уважавала и обичала, но беше в сянката й.
А в рода,първи братовчеди,има ли хора религиозни,църковни служители,с различна религия,етност,университетски преподаватели,чужденци,или просто пътешественици?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: За Слънцето
« Отговор #31 -: Април 11, 2018, 04:36:56 pm »
Първото, което асоциирах, докато пишех предния пост е, че баща ми много е пътувал задгранично по работа - обиколил е света. Не е бил моряк, пилот или т.н., но така се е стекло при него. Но нали Слънцето не е в 9 дом, и реших да не го вписвам. Но пък по знак - имаш право - може да се приеме :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За Слънцето
« Отговор #32 -: Април 11, 2018, 04:40:51 pm »
Някой път е така буквално - слънцето ми е в 8ми дом, в риби. Баща ми е слънчев скорпион и обича да пие. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За Слънцето
« Отговор #33 -: Април 11, 2018, 07:31:52 pm »
Значи Слънце в 9 дом,партньорите на братя/сестри,втора племенница/племенник,брат на дядото.По тази линия нещо проблемно?
А с мъжете по принцип какви са ти отношенията?Всичко ли е ОК.
Дядо ми е имал доста по- възрастен брат, правнуците ми се подвизават в Испания.
Имам само един племенник, с двойно гражданство, роден е в чужбина.
Брат ми работи в чужбина десетина години, екс жена му остана там, той продължава да работи за чуждестранна компания на свой приятел.
Голяма част от братовчедите ми са зад граница.
2/3 от бившите са емигрирали или са работели временно в чужбина.
С мъжете нямам никакви проблеми, даже днес, на тр Слънце съвпад нат Юпитер разбрах , че на най- добрия ми приятел са му дали отпуск и ще ходим заедно на едно мечтано място в чужбина.
« Последна редакция: Април 11, 2018, 07:38:48 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За Слънцето
« Отговор #34 -: Април 11, 2018, 09:24:09 pm »
Ако Слънцето не е аспектирано?

Знаех си, че това ще ме попиташ .:)
Същото като да има аспект, дава специфика-трудно си сътрудничи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“