Автор Тема: Уран в Телец по зодиакална дължина  (Прочетена 17068 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #45 -: Март 19, 2020, 08:16:25 pm »
Тъй като сега и секса е забранен, ще спре и раждането на деца, не само у нас, но и по света. Може би само циганите, които не се поддават на контрол, ще продължат да се множат.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #46 -: Март 19, 2020, 08:26:10 pm »
Секса с непознати е забранен Весо. Тия карантинираните семейства из цяла Италия и Испания да не мислиш, че пропускат? :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #47 -: Март 19, 2020, 08:49:45 pm »
След 9 месеца ще има бейи бум, ще подобрят прираста и подмладят застаряващата италианска нация. Нали след катаклизми и погребения инстинкта за съхранение тласка хората към възпроизводство .Деца сътворени в атмосфера на страх пренатално натоварени  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #48 -: Март 19, 2020, 11:41:46 pm »
Да се надяваме държавата да компенсира адекватно всички онези които са останали или ще останат без работа и пари.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #49 -: Март 20, 2020, 08:52:01 am »
След 9 месеца ще има бейи бум, ще подобрят прираста и подмладят застаряващата италианска нация. Нали след катаклизми и погребения инстинкта за съхранение тласка хората към възпроизводство .Деца сътворени в атмосфера на страх пренатално натоварени  ;D
И аз мисля, че може да има подобен ефект, което не е лошо. Само не знам дали няма да нарсне и процента на абортите.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #50 -: Март 20, 2020, 09:52:57 am »
Да се надяваме държавата да компенсира адекватно всички онези които са останали или ще останат без работа и пари.

Защо трябва държавата да ги компенсира? Това си е всеобщ форсмажор

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #51 -: Март 20, 2020, 10:21:38 am »
Да се надяваме държавата да компенсира адекватно всички онези които са останали или ще останат без работа и пари.
Веско, а тези, които не сме на заплата?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #52 -: Март 20, 2020, 11:08:52 am »
Всички хора, които са принудени да си стоят по домовете и да не работят трябва да бъдат компенсирани!
Да не би човек на своя глава да е решил да си стои вкъщи?!

След като някой налага соц. изолация трябва да даде и решение, а не само да ми се показва на екрана и уж, че работи. Ясно е, че който много говори - нищо не прави.
В нашата държава, която е крайно не социална, не вярвам да дадат адекватно решение на проблема, което вероятно ще предизвика вбъдеще вълна от протести и ще даде края на тоталитарното управление на пожарникаря.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #53 -: Март 20, 2020, 02:31:38 pm »
Гледах китайците, как па един не се размрънка, лекатите са ходели с памперси, защото по 8-12 часа, не могат да ядат, пият или ходят до тоалетна. Блокираните в Юхан от други населени места са живяли кой къде намери, подземни паркинзи и т.н., защото всички кризистни центрове са били пълни.
Ние оревахме света, че ни нарушават правата, щот видиш ли трябва да си седнем на задниците две седмици на удобно в къщи. Снощи гледах клипове от Италия на воененни камиони, на които края на редицата не се вижда, да изкарват мъртвите от градовете за масови кремации, защото нямат къде вече да ги прибират. Питам се в дървен сандък дали ще им е по-удобно на ония, които сега реват, че им било неконфортно да си стоят в къщи. И в момента е митинг около блока, щото било грехота за хубавото време, да се затворят в къщи. Безотговорна и егоистична история.
И вместо да мислите с какво държавата да ви обещетява, си помислете с какво да и помогнете, за да не се налага да трябва го прави, като това да си стоите в къщи, за да съкратим времетраенето на кризистното положение. Щот от нас зависи дали ще е 3 седмици или 3 месеца или... и от нас зависи, колко ще загубим, защото загуби ще има, въпросът е колко. И най-голямата загуба не е материална, а на онези които обичаме.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #54 -: Март 20, 2020, 02:54:25 pm »
Сатин, китаеца не мърка, щото ще го гръмнат, буквално.  Не са по-съзнателни, осъзнати и дисциплинирани от нас.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #55 -: Март 20, 2020, 03:01:21 pm »
Сатин, китаеца не мърка, щото ще го гръмнат, буквално.  Не са по-съзнателни, осъзнати и дисциплинирани от нас.

Ми в момента не е от значение, що не го прави китаеца, а че НЕ го прави, защото вижте статистиките на западна Европа, на положението на Италия от миналата седмица, Италия надмина Китай по смъртни случаи. Ние сме след тях...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #56 -: Март 20, 2020, 03:02:09 pm »
В момента съм за пълна карантина и даже военно положение. Като не се разбира с добро, с тоягата, важното е да излезем с най-малко щети

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #57 -: Март 20, 2020, 03:18:17 pm »
Милано е центъра на модната индустрия, кланове китайци знайни и незнай шият за по 2 евро на ден парцалки. В Италия, и в Испания умял китаец няма, не фигурира в никоя статистика, веднага на негово място никен друг, от 20 г е така. Китайското правителство ще праща помощи не само сега, ами и в близките 20 г. Няма безплатни обяди и нищо не е случайно.
Карантина могат да си позволят само държавите  с висок стандарт или племето шака-зулу. Всичйко останало е пародия.
На съвременния "бял "човек  е нужно да се обясни грамотно защото временно е принудително ограничен свободния му достъп. Иначе, няма как за 1 седмица да се научи човек на елементарни хигиенни, морални навици, права и задължения.
Защо само в такива моменти се сещаме, че масово има неграмотност, не- възпитание, не -отношение, не -хигиена...до следващата такава ситуация ? :)

« Последна редакция: Март 20, 2020, 03:21:09 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #58 -: Март 20, 2020, 08:37:55 pm »
Китайците направиха болница за своите за седмица, а тук освен да ни затворят по къщите, да пуснат полиция и жандармерия по улиците и да ни плашат от екрана друго няма.
На мен ми е интересно как от излишък от 1.5 млрд. лв за 2 седмици стана преразход и дефицит от 3.5 млрд. лв. Къде отидоха тези пари като дават масово репортажи от болници, че няма маски, облекло и т.н.?!

Ето и Франция -
Цитат
Фрeнcкият прeзидeнт зaяви, чe никaквo прeдприятиe, мaлкo, cрeднo или гoлямo - нямa дa фaлирa.
Вcички зaплaти, нeзaвиcимo дaли рaбoтницитe и cлужитeлитe cи cтoят у дoмa пoрaди кaрaнтинaтa, щe пoлучaт 100% oт cвoитe възнaгрaждeния. Пeнcиитe и пoмoщитe ocтaвaт нeпрoмeнeни. Тaм къдeтo дaнъцитe и тaкcитe зaплaшвaт cъщecтвувaнeтo нa прeдприятиятa, тe щe бъдaт нaмaлeни или oтлoжeни във врeмeтo. Oт cвoя cтрaнa, миниcтър-прeдceдaтeлят Eдуaр Филип дeклaрирa, чe вcички cтрaтeгичecки ceктoри кaтo caмoлeтocтрoeнe, кoрaбocтрoeнe, въздушeн и жп трaнcпoрт, кaктo и aвтoмoбилнaтa индуcтрия, в cлучaй нa нуждa щe бъдaт нaциoнaлизирaни и cпaceни.

Явно е благодарение на "добрата" диплома - https://fakti.bg/mnenia/456478-borisov-si-pokaza-diplomata

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #59 -: Април 06, 2021, 08:12:56 pm »
Икономически мерки...предстои квадрат на уран със Сатурн. Ще се трансформира ли според вас и как начинът на материално осигуряване на всеки човек - втори дом и телец? За да се подсигури групата - водолей.

Тери, тук си дала много добра насока. Сега сме "в" квадрата Сатурн- Уран, изводи, прозрения ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“