Автор Тема: Уран в Телец по зодиакална дължина  (Прочетена 15873 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #30 -: Май 25, 2018, 11:58:42 pm »
Банки , пари , биткойни , ще има промяна в начина , по който обменяме пари според мен. Мисля , че пика в тези промени ще дойде 2 години след влизането на Уран в Телец. Уран в Овен ни донесе Smartphone ерата, промени се начина на комуникация завинаги, нещо подобно може да се случи и с Уран в Телец.

Силно се надявам да има промяна и в начина , който хората общуват на интимно ниво, Телец- Венера, дано хората станат по-компромисни по отношение на интимните въпроси.

Мисля,че си прав за промяната относно парите -след 2 години е съвпадът сатурн, юпитер и плутон в козирог
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #31 -: Май 28, 2018, 01:10:57 pm »
Тери, Юпитер и Сатурн ще се срещнат във Водолей, ще има само нов цикъл Сатурн- Плутон в Козирог. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #32 -: Май 28, 2018, 02:54:04 pm »
Нов цикъл с Юпитер може да няма, но той също е в козирог и знаков съвпад със Сатурн и плутон началото на 2020 г.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #33 -: Май 29, 2018, 10:32:18 am »
Направих си сега отметки в ЗЕТ - за значимите събития при движението на Уран. Има доста време до опозицията му към нат.Венера, но при нея ще има тр. нодална ос в опозиция на натаната - тр.СЛВ в съвпад с нат. ЮЛВ. В скорпион ще бъдат нат.Венера, нат.СЛВ и тр. ЛВ, а в опозиция в Телец - тр.Уран, тр.СЛВ и нат.ЮЛВ.  Но има много време до тогава :)
Привет a.l.e.n.a,
При сестра ми има същия аспект Транзитен Уран през 5 дом в Телец(У2 в 1-ви дом) който прави опозиция с натална Венера в 11дом в Скорпион (У5 в телец и У10 везни).
Също и прогресивната Луна (У7) минава през 5ти дом и прави опозиция с наталната Венера в 11дом в Скорпион и наталнен Плутон в 11 дом в Скорпион. От това което съм чела за прогресивната Луна, знам че тя "осветява" предстоящите събития в дадения дом (може да даде семейни разногласия), а планетата към която има аспект дава информация за активната част на събитията.
Малко ме притеснява връзката и с нейния приятел, тъй като по синастрия имат квадратура Уран и Венера. Дали да очаквам някакви промени в това отношение? Транзита се очаква през м.Август.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #34 -: Май 29, 2018, 12:56:41 pm »
По-добре качи карта - натал + транзити, прогресии и сл.дъги :)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #35 -: Май 29, 2018, 02:16:05 pm »

fortunades   
, Уран активира, онова, което вече е на път да се случи, защото човек е пораснал за него. Щом е активирана Венера кара човек да се изправи за истинските си интереси, предпочитания, вкусове, не само хранителни и модни, да им вълнения около близките връзки, подтик към сексуално и емоционално експериментиране. Не е задължително непременно да има раздели при Уран, ако участниците във връзката не са със силен акцент върху фиксирани знаци, Скорпион, Рак- Козирог, Сатурн. Уран иска да се бунтуваме, ако някой ни налага ограничения в близките връзки и взаимоотношения. Ако Уран активира и на двамата синастрични точки, тогава всеки един от връзката може да пренебрегва нуждите и желанията на другия , интересувайки се само от собствените си, което често е причина в такива периоди, импулсивно да търсим освобождение или прекъсване на тези взаимоотношения. Да има постоянно редуване на дистанциране и сближаване, да липсва близост, затова връзката изглежда нестабилна при активация от Уран. Но ако синастрията е със силно предизвикателни аспекти на Уран, акцент Стрелец- Близнаци, Марс, Юпитер, може да се стигне до раздяла.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #36 -: Май 29, 2018, 02:22:16 pm »
Уран като беше в съвпад с венерата ми в овен никакво желание нямах за сексуално или емоционално експериментиране. Тр. Сатурн беше в пети дом по време на точните съвпади.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #37 -: Май 29, 2018, 02:30:12 pm »
Уран като беше в съвпад с венерата ми в овен никакво желание нямах за сексуално или емоционално експериментиране.

Препоръчително е, ако човек иска да вкуси Урановата природа, не е задължително. Ако в момента няма близка връзка се усилва творческата страна на Венера, стила на маниер, обличане се променя, предпочитанията са Уранови, човек налага силно автономията си в отношението си към другите, не приема различно от неговото мнение, интереси.
Аз имах закачка, когато Уран беше върху Венера и експериментирах спонтанно в сексуалната сфера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #38 -: Май 29, 2018, 06:18:40 pm »

fortunades   
, Уран активира, онова, което вече е на път да се случи, защото човек е пораснал за него. Щом е активирана Венера кара човек да се изправи за истинските си интереси, предпочитания, вкусове, не само хранителни и модни, да им вълнения около близките връзки, подтик към сексуално и емоционално експериментиране. Не е задължително непременно да има раздели при Уран, ако участниците във връзката не са със силен акцент върху фиксирани знаци, Скорпион, Рак- Козирог, Сатурн. Уран иска да се бунтуваме, ако някой ни налага ограничения в близките връзки и взаимоотношения. Ако Уран активира и на двамата синастрични точки, тогава всеки един от връзката може да пренебрегва нуждите и желанията на другия , интересувайки се само от собствените си, което често е причина в такива периоди, импулсивно да търсим освобождение или прекъсване на тези взаимоотношения. Да има постоянно редуване на дистанциране и сближаване, да липсва близост, затова връзката изглежда нестабилна при активация от Уран. Но ако синастрията е със силно предизвикателни аспекти на Уран, акцент Стрелец- Близнаци, Марс, Юпитер, може да се стигне до раздяла.
Рени от около месец чета за транзити на Уран, Нептун и Плутон.и всички ги описват по различен начин и точно това което ти си написала за Уран и Венера е много по-разбираемо и достъпно, лично за мен. Уран при сестра ми е в Козирог-1дом съвпад с Асцендента, а десцендента е Рак, което май е силен акцент, а Венера е в Скорпион. Сатурн и е също в 1-ви дом в Козирог. Като на Сатурн му предстои възврат в 1-ви дом и май, май ще проверява какво е свършено там. Като предполагам, че ще засегне и 7-ми дом. Ще чакаме да видим, в крайна сметка какво ще се случи...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #39 -: Януари 06, 2020, 06:53:20 am »
Едва преживях уранова опозиция,уран натално ми е във везни в 5 дом.Управлява 10 дом,диспозитор на Слънце и Меркурий.В овен направи съвпад с Марс в 12 дом.След ингреса в телец спря стационарен съвпад с нат.Сатурн,квадрат Меркурий.Аспектите,които предстои да направи са:опозиция с Юпитер,квадрат МЦ/ИЦ(ще е стационарен в тази точка) и накрая квадрат Слънце и тригон Плутон.
В натала ми е в точен тригон с МЦ/ИЦ ,тригон Меркурий,но орбисът е голям(6*).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #40 -: Март 12, 2020, 02:41:03 pm »
Уран направи ингрес в знака Телец по зодиакална дължина с квадратура на Марс във Водолей и Венера в Близнаци. Няма да му е удобно в този знак, но има ли избор. В следващите 7 г ще ни провокира да се освобождаваме от ненужни притежания, собственическо отношение, склонност към презадоволяване и презапасяване, охолство, инат, стиснатост, лакомия , похотливост. За да посрещнем предизвикателствата на Уран в Телец, особено родените под силно влияние на фиксираните знаци ще е нужно може би първоначално да се опитаме  да задържим и запазим само онова, което ни дава все пак някаква сигурност и надеждност. Докато Уран е в Телец и прави твърди аспекти към лични планети, точки може да реагираме като се примирим със ситуацията, вместо да се опитаме да внесем нужните проблеми. И Уран, и Телец носят природата да са неотстъпчиви, което може да е и недостатък, но и достойнство в периода, така че ангажирайки важни точки в картите ни да съхраним енергията, импулса от Уран и да я задвижим тогава, когато му дойде времето, за да  се осъществят  големи неща. Докато Уран е в Телец ще е в леки аспекти с другите двама големи- Нептун и Плутон, ще се срещне с възлите и съответно ще  е важен фактор за серията затъмнения по същото време, ще започне новия цикъл Юпитер- Уран в Телец.
Какво ще споделите и вие за този период  :
)Самолет се разби в Хавана като начало,Нов вид бижута за шията,най-шокиращият обир на скъпоценни камани,нов вид наслади(хранителни),режими,мода,финанси,музика,ще претърпят промени,може нови,нестандартни решения в озеленяването ,като висящите градини например,ще се разпаднат/фалират големи корпорации,модни "икони "няма да са на мода .
уран също не са ползвали древните астролози. Тук съм написала, че ще има обир и той се случи. Маските, които използват всички в момента може би са по делата на телец/уран.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #41 -: Март 19, 2020, 01:51:13 pm »
Икономически мерки...предстои квадрат на уран със Сатурн. Ще се трансформира ли според вас и как начинът на материално осигуряване на всеки човек - втори дом и телец? За да се подсигури групата - водолей.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #42 -: Март 19, 2020, 03:02:14 pm »
Икономически мерки...предстои квадрат на уран със Сатурн. Ще се трансформира ли според вас и как начинът на материално осигуряване на всеки човек - втори дом и телец? За да се подсигури групата - водолей.
От нова година вдигнаха осигуровките,задължиха ни да купим нови касови апарати,стоим в къщи и няма приходи,само разходи.Ние с мъжа ми се самоосигуряваме и положението е критично.Освен режим на ток,интернет,телефони да въведат,ако не ,ние сами ще си го наложим.
Сатурн ограничава ,а в знака на групите ,организациите,футбола,астрономията,техниката,самолетите и летищата,големите концерти ,вероятно ще има стегнация в близките две години.Интернет комуникациите също са под този знак.Може би ще се наложи все повече да използваме видеовръзки за комуникация с близки и роднини.Абе друго си е мама да ме гушне и целуне.
Виртоалното обучение вече е факт.Гледам по ТВ математика за 3 ти клас. >:(
Извънземни искам да кацнат и бъркотията да стане пълна.
« Последна редакция: Март 19, 2020, 03:23:43 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #43 -: Март 19, 2020, 04:07:01 pm »
Предпочитам пътуването във времето да стане достъпно с оглед на заразният сегашен туризъм  ;D Но през цялото време, мисля как ще се развие икономически ситуацията -ще има ли инфлация ако не се подобри скоро пандемния пандиз ,вероятно ще преразгледат под лупа онлайн търговията  и създадат закони и налози -ограничения ,  да им подкастрят перушината ,щото няма от кой друг да смъкват .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Уран в Телец по зодиакална дължина
« Отговор #44 -: Март 19, 2020, 04:17:22 pm »
Предпочитам пътуването във времето да стане достъпно с оглед на заразният сегашен туризъм  ;D Но през цялото време, мисля как ще се развие икономически ситуацията -ще има ли инфлация ако не се подобри скоро пандемния пандиз ,вероятно ще преразгледат под лупа онлайн търговията  и създадат закони и налози -ограничения ,  да им подкастрят перушината ,щото няма от кой друг да смъкват .
8)
Да......Оста Водолей-Лъв.Нещо за секса,любовта,удоволствията,децата?