Автор Тема: Пълнолуние 24 окт. 2018г.  (Прочетена 13241 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #15 -: Октомври 25, 2018, 12:14:25 pm »
Това Пълнолуние приключва за някои действието на тр. Уран, когато активира точка или планета по натал или прогресия, така че в следващите 14 дни хората да са настроени да разрушават някои взаимоотношения, както и да се отчуждят от тези, които смятат,че вече не са ценни за тях . Активира и долния съвпад на Слънце -Венера или новата фаза/новолуние на планетата- всичко онова, което сега  ще се "роди/заплоди" ще е съществено и ще се реализира най-рано след 5-6. 11., аналогично и да се приключат окончателно ангажименти. За някои тези дни около долния съвпад може да са доста печеливши, да попаднат на перфектните за тях покупки, запознанства, оферти. Лунацията и долния съвпад коренспондират с ПЛЗ във Водолей от месец юли, малко преди Уран да се обърне ретро. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2018, 08:41:04 pm »
Прогресивна Венера ми е там сх.съвпад нат.Сатурн.Бях забравила.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2018, 11:55:25 pm »
При приятелка е върху нат Луна в 3-ти дом- открадват й вчера чантата с всички документи по най- нагъл начин.
При мен е върху прогресивно МЦ в 11-ти дом- нямам идея с какво да го свържа, но като цяло съм в период на интензивна събитийност .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2018, 05:42:24 pm »
Сутринта ме хванаха бесовете и си отрязъх част от косата(нещо като КРИВ бретон заформих).Снощи проведох писмен диалог,на развален английски в соц.мрежа,много съм активна.Нещо като развален телефон.Очаквам нещо по 9,10 домове още да се случва,като комуникация със свекърва например,или жената на брат ми.Предполагам при леля е напрегнато положението. :012:
болна е,пневмония

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2022, 09:10:04 pm »
Това Пълнолуние приключва за някои действието на тр. Уран, когато активира точка или планета по натал или прогресия, така че в следващите 14 дни хората да са настроени да разрушават някои взаимоотношения, както и да се отчуждят от тези, които смятат,че вече не са ценни за тях . Активира и долния съвпад на Слънце -Венера или новата фаза/новолуние на планетата- всичко онова, което сега  ще се "роди/заплоди" ще е съществено и ще се реализира най-рано след 5-6. 11., аналогично и да се приключат окончателно ангажименти. За някои тези дни около долния съвпад може да са доста печеливши, да попаднат на перфектните за тях покупки, запознанства, оферти. Лунацията и долния съвпад коренспондират с ПЛЗ във Водолей от месец юли, малко преди Уран да се обърне ретро. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2022, 04:25:09 am »
Сафо, това не е ли за  края на октомври- началото на ноември 2018г., защо сега го припомняш?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2022, 06:00:55 am »
Сафо, това не е ли за  края на октомври- началото на ноември 2018г., защо сега го припомняш?
Пълнолунието тогава активира долния съвпад от цикълът на Венера,сега ще има затъмнение ,което ще е заедно с горен съвпад Слънце/Венера.Рени е в търсене. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 24 окт. 2018г.
« Отговор #22 -: Октомври 20, 2022, 01:21:45 pm »
Аз съм в грешка, горният съвпад, сега е в 29* 26 ' Везни, не е в Скорпион.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“