Автор Тема: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса  (Прочетена 19511 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #45 -: Август 18, 2021, 06:02:42 pm »
На 28 гр. ми е нат. Венера във Водолей, в 12 дом. Венера е У3,8 - ще си купя нещо козметично, за да преработя аспекта ;D

Романтика, при кулминация, се увеличават максимално проявите на планетата,заложени при началото на цикъла,  в случая на Юпитер, какво точно искаш да преработиш по Венера, чрез Юпитер, двата благодетеля ? По натал и двата са в конфликт, със силно занижен статус, кое точно ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #46 -: Август 19, 2021, 11:58:16 am »
Личните морални и философски убеждения в тази фаза от цикъла ескалират. Там, където е имало свиване на егото, обстоятелствата не са подпомагали наша мисъл, идеология, възглед, противопоставянето сега е най-силно. Вярата се проявява по-скоро като фанатизъм и чак след това идва осъзнаването. Е, не при всички, но е пожелателно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #47 -: Август 20, 2021, 04:22:24 pm »
Романтика, при кулминация, се увеличават максимално проявите на планетата,заложени при началото на цикъла,  в случая на Юпитер, какво точно искаш да преработиш по Венера, чрез Юпитер, двата благодетеля ? По натал и двата са в конфликт, със силно занижен статус, кое точно ?

Нищо определено, просто исках да отчета аспекта по някакъв начин, Рени :)

Днес получих най-накрая дългоочакван сертификат от едно обучение и се записах на друго към Johns Hopkins University.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #48 -: Август 20, 2021, 06:14:19 pm »
Романтика, при кулминация, се увеличават максимално проявите на планетата,заложени при началото на цикъла,  в случая на Юпитер, какво точно искаш да преработиш по Венера, чрез Юпитер, двата благодетеля ? По натал и двата са в конфликт, със силно занижен статус, кое точно ?

Нищо определено, просто исках да отчета аспекта по някакъв начин, Рени :)

Днес получих най-накрая дългоочакван сертификат от едно обучение и се записах на друго към Johns Hopkins University.

Честито, Романтика ! ;)
Това не е преработка, а успех!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #49 -: Август 20, 2021, 09:48:16 pm »
Ех, Романтика. Друго си е, когато си го носиш, а небето повтаря. Браво на теб!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #50 -: Август 22, 2021, 05:29:14 pm »
На 26.02. Юпитер е изгрял хелиакално, в 16 * Водолей, там, където това се е случило в картата като перспектива, сега ще  му се види резултата и колко реални са били очакванията. Няма какво да се чудим, ако сме отворили широко прозореца си  към 7 ми дом, а пък чакаме да ни повишат заплатата ?!
Юпитер е изгрял тогава над моя Сатурн в 5-ти дом, общо взето рядко ми се случва да имам нереални очаквания, настроена съм за "к'вото дойде"

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #51 -: Август 22, 2021, 05:53:53 pm »
на мен там ми е СЛВ, надявам се да усетя, че съм на точния път.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #52 -: Август 23, 2021, 07:04:03 am »
На 26.02. Юпитер е изгрял хелиакално, в 16 * Водолей, там, където това се е случило в картата като перспектива, сега ще  му се види резултата и колко реални са били очакванията. Няма какво да се чудим, ако сме отворили широко прозореца си  към 7 ми дом, а пък чакаме да ни повишат заплатата ?! ;)
В секстил с Марс на к12.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #53 -: Септември 01, 2021, 11:56:12 am »
На 20.08.21г.кулминация цикъл Слънце-Юпитер в последни градуси-28*лъв/водолей.И следва пълнолуние съвпад Юпитер.
Началото на цикъла е на моя к10,Слънце е у4,Юпитер на 7,8,11 домове.Кулминацията -Юпитер съвпад нат.Слънце.Фирдарий на Юпитер съм.В натала Слънце /Юпитер са в антисия(паралел).
И при мен началото на цикъла е било в 10-ти дом. Кулминацията е в съвпад с Луната ми У4. Слънцето е У5, а Юпитер - У8, съУ11, натално са в съвпад при мен. От 20-ти насам усещам сякаш някакво затопляне на отношенията с приятеля ми или поне някакъв ищах от негова страна да се виждаме по-често занапред. Пак се заговори и за бебе. До съжителство под един покрив е рано да кажа дали ще доведе.
« Последна редакция: Септември 01, 2021, 12:02:01 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #54 -: Март 05, 2022, 04:44:32 am »
Нов цикъл Слънце/Юпитер ,днес,05.03.22г.Риби,15*.Това е картата с координати на София.
При мен е в 11 дом,контраантис Марс.Брат ми има Р.Д днес.
« Последна редакция: Март 05, 2022, 04:50:20 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #55 -: Март 05, 2022, 09:53:47 am »
В девети дом. Квадратура на наталния ми Юпитер в 11,У6...
Но пък заедно с наталния тригон между Марс в Рак и Плутон в Скорпион образува голям тригон. Хванала съм се за него, че ще донесе нещо позитивно. Марс е У10, Плутон У5...дано най-накрая работата да стане малко по-приятна и поносима, че вече съм на ръба психически и физически и морално.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #56 -: Март 05, 2022, 03:03:48 pm »
Географска посока: югозапад към запад - североизток към изток. За София азимутът е 57,58 градуса.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #57 -: Март 05, 2022, 03:37:17 pm »
При мен е на К10.
Бивше гадже, голяма любов беше, има РД днес. И още един фен също, друг пък, който вече 5 години се опитва, е на 7-ми.
Чудя се какво имам толкова на тези градуси в Риби, та така кълват по мен.😂И остават отношенията с години.
Тр Мерк е върху Слънцето ми.
Цял ден лежа, адско главоболие от вчера, май се разболявам.
« Последна редакция: Март 05, 2022, 03:39:57 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #58 -: Март 06, 2022, 12:03:32 am »
Нов цикъл Слънце/Юпитер ,днес,05.03.22г.Риби,15*.Това е картата с координати на София.
При мен е в 11 дом,контраантис Марс.Брат ми има Р.Д днес.
Честит ти рожденик, късметлийски солар!

Този път цикълът Юпитер- Слънце кацна на моя ДС и спуска тригон към точния съвпад Марс/Нептун в 3 д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Отговор #59 -: Март 06, 2022, 08:52:50 am »
Акрукс,благодаря!Не съм сигурна колко е късметлийски,при положение,че Юпитер е изгорен и в квадрат Луната му в 1ви.