Автор Тема: Цикъл Марс Уран  (Прочетена 10483 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #15 -: Януари 05, 2021, 10:35:54 pm »
Срещу натален Уран, в 11-ти дом.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #16 -: Януари 06, 2021, 09:29:10 am »
В съвпад с МЦ и прогресивно слънце.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #17 -: Януари 06, 2021, 11:42:33 am »
При мен във 2 дом - в съвпад с пр. Слънце, Юпитер; секстил нат. Луна, Меркурий, АС; тригон Нептун, Уран.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #18 -: Януари 06, 2021, 02:59:26 pm »
Леле, днес ми е ден за откровения, на 13.02 имало съвпад Уран-Марс върху Луната ми!?
Това коя година? "Имало" е глагол в минало свършено, на 13 февруари миналата година Марс е в края на Стрелец, а Уран в началото на Телец, което не е съвпад.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #19 -: Януари 06, 2021, 05:10:38 pm »
 :P

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #20 -: Януари 07, 2021, 02:29:50 pm »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #21 -: Януари 10, 2021, 04:43:56 pm »
При мен в 12-ти дом в квадрат с транзитиращите Юпитер и Сатурн в 10-ти, квадрат към натален Меркурий У2 К4 и тригон към СЛВ в 5-ти натален.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2021, 06:26:36 am »
Нов цикъл Марс/Уран ще стартира на 19.01.21г.в 6*на знак телец.
Кулминация на цикъла на 18.11.21г.Марс в скорпион-Уран в телец,12*.Луната ще се включи също в опозиция на Марс и съвпад с Уран.На сина ми Луната е в 12*на телец ,много задействана от цикли и транзити.В 5ти дом,у8ми ,диспозитор на Марс и Венера.Негов 5ти е 8ми на родител.Ако спра да пиша ,значи съм спряла.
« Последна редакция: Ноември 14, 2021, 06:29:51 am от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2021, 11:40:22 am »
Нов цикъл Марс/Уран ще стартира на 19.01.21г.в 6*на знак телец.
Кулминация на цикъла на 18.11.21г.Марс в скорпион-Уран в телец,12*.
при мен този цикъл повтаря нат.аспект  марс-уран на асц.
съвпада марс-уран 6 гр.Телец е бил в опозе на нат.Венера
сега кулминацията 12,17 Телец-Скорпи активира нат.конфигурация Венера-Луна опозе Юпитер секстил Марс-Уран-Асц.
 при съвпада начало на  нови опитности и невярващо,но  си доказах,че мога да се справя и с това,цяла година
беше трудно и изискващо много сила,издържливост ,воля и търпение,компромиси,което не е характерно за хората с нат.съвпад марс-уран
на опозето си дадох сметка,че съм разширила предела на границите си  на търпение реално,преди това мислех,че това никога няма да си го причиня
направих доста, време е за отдих,дивото ме зове
на падащия квадрат при успешна кулминация ,т.е била съм на верният път ,не съм допуснала грешки при растящия квадрат,то падащият квадрат няма да ми донесе горчив опит за новият цикъл


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #24 -: Януари 24, 2022, 05:23:25 am »
Нов цикъл Марс/Уран ще стартира на 19.01.21г.в 6*на знак телец.
На 23.03.22г.квадрат Марс-Уран 12*от водолей телец.И нов цикъл на 01.08.22г.в 18*на телец.Луната на сина ми в 12*на телец,а Венера на мъжа ми в 18*скорпион.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #25 -: Юли 23, 2022, 08:47:08 am »
Прогресивно/дирекционно Слънце на баща ми е в 18*на скорпион, в 1ви дом.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #26 -: Юли 23, 2022, 09:14:07 am »

И нов цикъл на 01.08.22г.в 18*на телец.


 новият цикъл Марс-Уран Телец съвпада с СЛВ

Filip Filipov:"Интересното от астрологична гледна точка е факта, че това се случва точно в описания опасен период около 21.07, като танковете са типична изява на Марс, а проблема с банките и банкоматите, включва елемент на Уран, който управлява високите технологични предмети, а банкомата е такъв. Практически е типично за комуниста да бори фалита на банките си с танкове, но е интересно, че това става именно сега на супер активизацията. Протестиращият народ е типична изява на Луната, която като скрие Марс и Уран показва, че народа има думата и с танкове комунистическата партия не може да се справи."
"Китайското правителство изпрати бронирани танкове по улиците на провинция Хенан, където текат мащабни протести за отблокиране на спестяванията на хората от банките. Според съобщенията танковете трябва да попречат на местните жители да достигнат банковите клонове. Това се случва след изявление от страна на хенанския клон на Bank of China, който обяви, че спестяванията на вложителите са „инвестиционни продукти“ и не могат да бъдат изтеглени."

друго събитие на 23.07 -Европейската централна банка вдигна лихвата по кредитите за първи път от 11 години с 0.50 пункта
« Последна редакция: Юли 23, 2022, 09:39:37 am от strelicka »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #27 -: Юли 23, 2022, 01:04:47 pm »
Друго важно събитие във финансовата сфера вчера е продажбата на биткойни със сто милиона загуба от Ил.Мъск.Знаете че всяка негова стъпка влияе на скачането или сриването на цената на акции,валути.Дали е спекула,да го последват или друго ,вече е трудно да светне лампата.При тази галопираща инфлация ,Най доказаният актив ,запазващ стойността на парите при войни,кризи-златото,направо се срина до ниво от преди ковид сагата.Инвестиралите в него ,като спасение са в голяма загуба.Има някаква голяма манипулативна игра с тази суровина.Пазара е тотално полудял,нелогичен и непредсказуем.За имотите да не говорим..Варна скоро ще бъде бетонна джунгла,без дърво и въздух,само мръсни газове и инвестиционни имоти.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #28 -: Юли 23, 2022, 01:16:03 pm »
Какво имаше на 21 юли,бях човека Бяс,тръгнала на кървава саморазправа,готова да разстрелям всеки.Нямаше капка милост в мен,само огън,чак горях и бях червена,тръгнах на саморазправа със всака новоградска селянка и всеки изкуфял глупак от входа,етаж по етаж,до горе-триумфът на новите варненци,селска чест на шиш.Война им обявих и не желая мир.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Цикъл Марс Уран
« Отговор #29 -: Юли 23, 2022, 01:29:28 pm »
Тези дни е лудница. Рени писа за тригера на Марс към затъмнение. Яко превъртане на бушоните, а Уран с възел е като ротативка, която ти гълта стотинката, без да мръдне.

Още преди 100 години пазарите са били манипулирани, след 70те години практически решението за степента ни на богатство е извън нас. И това не е конспирация.
По едно имотче, хайде по едно и за наследниците, възможно най-добрата кола, която разумно можеш да си купиш и авариен фонд за черни дни е за мен целта. Останалото спечелено да се изпразнува овреме, че животът свършва, а малките радости днес стават невъзможни утре.