Автор Тема: разговор  (Прочетена 28328 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Библейско пророчество
« Отговор #45 -: Юли 27, 2019, 11:36:20 am »
По-интересно ми е как преди 2000 години хората са знаели бъдещото разположение на звездите, ако изобщо са го знаели, или е пълна случайност.


Защо всичко е  затворено в някакви фигури, форми ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Вай, обидена съм! Шегувам се :-* Голям огнен тригон имам с асцедента, тр. марс ми е на него, а съм в марсовия период на годината.
къде се затри?! Мда... Ще изгориш Тери, ама по-добре Тен огнено червен, може комари да те нахапят. Транзитен Марс през ац. ми близнашки, все се обождам по ръцете юнашки, я трънче докато плевя,.... Кръвчица иска гадинката Той :38:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Много си добра! Цялата съм наядена от комари, оня ден един така ми смучеше кръвчицата от ръката, докато работя на компа в службата :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Времето такова. Хапят комарите.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Мен ме хапе кучето. Винаги. Преносно и буквално  :012:.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Мен ме хапе кучето. Винаги. Преносно и буквално  :012:.

 :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
По Скат ще е аномалия, ако покажат някой, който не е изперкал  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Всички ние сме деца на Земята. Част от една система. Хора, животни, растения. И сме част и включени в една глобална енергийна мрежа. Затова е и валиден ефектът на пеперудата. Всяка материя е съставена от енергия, има някаква енергийна честота.

Земята е като един жив организъм с неговата анатомия. Всички природни процеси. И нея я "боли". И го изразява по един или друг начин. Ако има нарушение в някой природен процес. Както и растението. Както и ако някой човек обича месо, е против природата му, да го караш да рупа марули. Камо ли да му обясняваш, че това е грешно. Кой е този човек, който е в позиция да определи категорично нещо като такова и това да не представлява нещо повече от субективното му отношение, опит, представа за него, към определен момент ? Само човек, който не може да види по-далеч от собственото его и чувство за собствена значимост, камбанария, взел се е много насериозно, може да смята, че е в позицията на откривател на някаква абсолютна под общ знаменател "правилност", валидна за всички. Ето например медицинското съсловие. На "н" брой години отхвърлят някаква теза, която преди са опитвали да прокарат и наложат като "правилна".  Здравословното хранене е издигнато в култ, та чак до степен на невроза. Човек на първо място е воден от инстинктите си, както животните и това не го прави примитивен, прост, по-духовен или по-интелигентен, просто това е в природата му. Всеки е воден на първо място от интереса си, в неговия най-общ смисъл. Пирамидата на Маслоу. Гладна мечка хоро не играе, сиромах човек - жив дявол и всякаква извисеност отива на заден план, когато стомахът е празен.
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 10:08:08 am от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Пирамидатта на Маслоу вече е голямо клише. Според един друг антрополог, социолог или нещо такова човек се ръководи в действията си от две нужди - нуждата да е полезен и нуждата да е част от общност.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
+ 1 към мнението на Стар

Факт, че човекът има нужда да е част от общност, но това пак е инстинкт свързан с оцеляването и намирането храна. Водеща нужда при всяко живо същество е храната и размножаването

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
А кажи, че си от бялото братство...

Предвид този факт, е излишно да се опитвам да говоря, ама за последно, Меркурият ми да си каже.

Всичко това идва отново от факта, че човекът си мисли, че е център, не е. Всяко живо същество е на земята за да поддържа крехкия баланс и човекът едва ли е правил изключение, но се е превърнал в злодея.
Всяко месеядно животно си има роля. Избиването на вълците в Йелоустоун, води до неконтролируем прираст на тревопасни, съответно разтителността изчезва и животните започват да умират от глад. Избиването на акулите, води до прираст на тюлени, рибата изчезва и т.н. още безброй примери. Човекът със своята мания за величие, ще е първото живо същество което ще унищожи нашият дом /планетата Земя/, защото той унищожава баланса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Библейско пророчество и други интересни неща
« Отговор #56 -: Юли 28, 2019, 11:49:24 pm »
Доматът като го режеш не го боли, защото "главата" му е заровена в земята и етерното му тяло все още не е развито. Поради тази причина растенията живеят един полу-заспал живот. Животните ги боли, защото етерното им тяло е развито... колко трябва да си тъп за да приравняваш домат с агне? ... и да се гордееш, че пушиш като комин и водиш нездравословен живот.

Агне:



Домат:



И в допълнение искам да споделя, че Андрей Слабаков колкото и да е готин като човек, е тръгнал по пътя да прави политическа кариера... и много добре знае, че трябва да се хареса на бъдещите му гласоподаватели... познава българската психология, направи предаване "Аз обичам България", набляга на ракийката, месото, мазната храна, пуши... е не е ли той един баш българин в очите на всички, които го гледаме. Въпреки, че корените му може изобщо да не са такива...

Доста ми е трудно да избера правилната опция:

след синьото,6 ред +arc е и датата избираш след това за определен период.
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 11:51:05 pm от Сафо »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Ами да, хората не са от природата :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Библейско пророчество и други интересни неща
« Отговор #58 -: Юли 29, 2019, 01:50:36 pm »
Thank you, май успях:


при теб к9 антисия к12 по натал. Антисия е скрит/таен аспект и любим мой. Може да имаш тайно знание, сънища, тайни срещи, тайни при лели/чичовци... Тайни комуникации. Тайно знание, тайно обучение.. На тази дата специално прогресивна луна е на ас, идва от 9 дом, дома на Бог и е управител на 11.Стелиум в 9 дом, Меркурий у1 също там. Венера е у. 9дом и по прогресия дирекция е на МС. в близнаци, знак, който се свързва с гласове, комуникации... Венера също идва от 9 дом. Меркурий у АС, у10 дом в 16градис на близнаци по дирекция, градусът на АС и квадрат към него. Слънце е управител на 12 дом, тайните и е високо, така че всичко ще излезе наяве когато му дойде времето. Слънцето е в 10градус,градусът на к3, к9. Сол. АС съвпад дирекционно слънце. Транзит но слънце е в 22градуса на дева, където е и прогресивен/дирекционен АС. Тежките транзити - Плутон опозиция Венера Меркурий, уран 13 градус водолей тригон МС. и дирекционна Венера у9 дом. Тр. Марс опозиция Венера Меркурий. Транзитен нептун тригон луна. Транзитен Юпитер тригон натален. Транзитен Сатурн тригон АС. Транзитна Венера е на к12 антисия к9.  :38:Майката и бащата разделени ли са. Някой да е свързан с черквата по някакъв начин, някой да работи в чужбина, или медиц. лице. Твоят произход, корени знаеш ли си ги... Някаква тайна има там. Може би чужденец, друг етност, религия е бил някой в рода, може и поп, религиозно лице.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Библейско пророчество
« Отговор #59 -: Юли 30, 2019, 05:44:35 pm »
Виждала съм някакви същества,които стоят на метър от земята и ми говорят.

Какво ти говореха?