Автор Тема: разговор  (Прочетена 27997 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Лични неща Ом,много лични.И за един друг човек ми казаха нещо,което се оказа вярно след 2-3 месеца.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Библейско пророчество
« Отговор #61 -: Юли 31, 2019, 09:48:48 pm »
Помисли си само как култът към Бакхус тръгва от България и отива през Близкия Изток към Индия. Чудя се дали това означва карма за тези, които са го разпространили и въобще за страната?

Уфф, моля те, поне сега има уикипедия

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Библейско пророчество и други работи + Наздраве
« Отговор #62 -: Август 01, 2019, 01:26:59 am »
Да де, ама това се е случило 2007

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Библейско пророчество и други работи + Наздраве
« Отговор #63 -: Август 01, 2019, 10:25:12 pm »
Скоро ще спреш да споделяш с познати и приятели и ще откриеш удоволствието от умните, задушевни и емпатични бедеди със себе си.Всичко, което не е шопска салата с ракия, ще си го консумираш- сам, важно е да е с мярка, за да не станеш поредния подивял от шизофренични разговори с Бога и 2-3 дявола, по дяволите  :012: Езотеричните материи и проблясъци могат да забавляват околните ,ако ги споделяш откpито и ти идва отвътре ролата на конферансие разпивка и забавление -просто си мислят,че си голям майтап ,като им разправяш за ангели примерно  :D И това минава безболезнено, ако Юпитер от ролята на философ, влезе в червенобузата роля на Бакхус бохема прототип  :012: Аз искрено забавлявам околните с разговорите си с ангелите и по дяволите, щото знаят, че съм нон стоп конопа на майтапите, но пък моята 12 домна скорпионска Луна мълчи за важното в прегръдката на мръсният ми скорпионски Плутон  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Библейско пророчество и други работи + Наздраве
« Отговор #64 -: Август 01, 2019, 11:01:39 pm »
Първо трябва да се определи източникът на информация-кой говори: Егрегор, хологромо, психотронно оръжие, метод чрез внушение на сивите или др .извънземни фракции  ;D демони, маскирани на ангели, преумора, шизофренни разстройства ,абстиненция ,алкохолен дилириум, гъби, религиозен екстаз и прочие  :012: Второ !! Смисълът на информацията след категоризиране и идентифициране на източника -лична или общочовешка стойност. Стъпка  3 -разкодиране на символите, ако е била предадена чрез езика на символите, допълнително обучение, древни символи, свещена геометрия и прочие .Тълкуване и едва тогава изнасяне към другите, ако е за обща употреба или лична. Действие. Но ако предните условия не са изпълнени действието може да е погрешен завой водещ към лудницата-магистрали на ада и пр  :D Няма да изнасям лекция, но дори и екзорсистите разследват източника на злодеянието, та докато се разбере истината, човек се учи и мълчи  :012: Фактора Време-Сатурн!  :012: Дошло ли е времето за даването на това знание Ако не-глас в пустиня  :012: Сатурн е камъкът който тежи на мястото крайъгълният камък- не вятъра в пустинята Забравих за какво говоря  :D айде лека !  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Библейско пророчество и други работи + Наздраве
« Отговор #65 -: Август 01, 2019, 11:20:57 pm »
Готов ли си?

Докога ще чакам?

Не ми харесва тона ти

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: ⠀
« Отговор #66 -: Август 02, 2019, 12:28:20 am »
Om, виж си транзитите, явно си станал/а с главата надолу, ама прекаляваш с простотията и поведението

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: ⠀
« Отговор #67 -: Август 02, 2019, 06:04:35 am »
Къде е wiserneuron?!
Ом, извикаха ме по име докато спях и аз се събудих. Видях ги в стаята, все едно висяха в пространството, не мога да определя полът, нито мъже, нито жени, като деца по-скоро, но лицата не бяха детски. С ужасни гласове, пискливи и трудно разбираеми, бяха две.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: ⠀
« Отговор #68 -: Август 02, 2019, 08:33:25 am »
Къде е wiserneuron?!
Ом, извикаха ме по име докато спях и аз се събудих. Видях ги в стаята, все едно висяха в пространството, не мога да определя полът, нито мъже, нито жени, като деца по-скоро, но лицата не бяха детски. С ужасни гласове, пискливи и трудно разбираеми, бяха две.

Мисля, че това са машинните елфи, които хората виждат, когато вземат ДМТ. Те са като деца, като клоуни и много знаят и могат да помогнат на човек. Обаче имат особено чувство за хумор и със сигурност се смеят на хората, докато хората са уплашени.


Значи са те извикали насън, после ти си се събудила и си ги видяла? Явно са ти казали нещо? Вероятно е важно.






« Последна редакция: Август 02, 2019, 08:36:27 am от Om »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: разговор
« Отговор #69 -: Август 02, 2019, 09:39:45 am »
За 10 дена няма да можете да си говорите с Ом тук

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: разговор
« Отговор #70 -: Август 03, 2019, 08:14:58 am »
За 10 дена няма да можете да си говорите с Ом тук

още вчера го рекнах,ти го изпълни, :08:

Омче-бомче,счупено пиронче,риба щука .......

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: разговор
« Отговор #71 -: Август 03, 2019, 11:15:46 am »
още вчера го рекнах,ти го изпълни, :08:

То не е защото някой го е казал, просто не трябваше да нарушава добрия тон

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: разговор
« Отговор #72 -: Август 03, 2019, 01:27:52 pm »
... добрата картина  :012: Разваля стремежът на темата към одухотвореност, висше познание, разгадаване на вселенски тайни
« Последна редакция: Август 03, 2019, 01:31:25 pm от starinthenightsky »