Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 244728 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1635 -: Септември 23, 2020, 01:45:36 pm »
Евреите първи рекламират идеята как от нищо може да (на)правиш нещо и това продължава да действа. Факт. :)

Има една много хубава закачка в този ред на мисли. Евреите са казали : " Ако искаш да живееш, трябва да работиш. Ако искаш да живееш добре, трябва да правиш нещо друго. "  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1636 -: Ноември 03, 2020, 12:46:04 pm »
Скучно ми е.......защо не пишете? :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1637 -: Ноември 05, 2020, 11:03:21 am »
Не е ли странно, че сме вече началото на ноември, а още дърветата са зелени и листата им не са опадали? Наблизо виждам само 2-3 дървета с жълти листа, всичко е зелено още.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1638 -: Ноември 05, 2020, 11:33:13 am »
Ами до преди 3-4 дни ходех с летен потник, без яке навън, а от вчера съм с пухено яке и лента на главата. Зимата дойде сега.А и зависи от типа дървета около тебе  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1639 -: Ноември 05, 2020, 06:03:50 pm »
Тревата също е зелена, лятото беше пожълтяла. Октомври все още се чуваха щурци. Нетипични бяха летните нощи - доста хладни, пък денем - много горещо. В рамките на денонощието големи температурни амплитуди.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1640 -: Ноември 05, 2020, 09:51:45 pm »
И сега през деня не е толкова студено, особено като няма вятър. Прави ми впечатление, че вътре у нас ми е по-студено отколкото навън.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1641 -: Ноември 05, 2020, 11:06:37 pm »
Аз истински се радвам на есента и пъстрите ѝ тонове, стана ми любим сезон.
Да, тревата е зелена заради хладното време и дъждовете, лятото беше типично есенна, но дърветата са си по план график, някои вече с напълно опадали листа в любимия ми парк.
Още преди три седмици бяха златно-жълти .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1642 -: Ноември 06, 2020, 05:22:29 am »
Точно през следващите четири дена ще е най-подходящо за хубави есенни снимки.  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1643 -: Ноември 06, 2020, 07:57:50 am »
Аз истински се радвам на есента и пъстрите ѝ тонове, стана ми любим сезон.
Да, тревата е зелена заради хладното време и дъждовете, лятото беше типично есенна, но дърветата са си по план график, някои вече с напълно опадали листа в любимия ми парк.
Още преди три седмици бяха златно-жълти .

красиво е ,къде е  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1644 -: Декември 16, 2020, 06:01:12 pm »
Не мога да разбера защо във форум с астрологична насоченост се трият астрологични коментари ?! За бг мама става въпрос. Преди го отдавах на това, че имат някаква негласна политика да цензурират коментари и прогнози за пандемията.
Пък не е като да не допускат астрологични прогнози. Има цели теми посветени на такива. Търсех някакъв свой коментар, защото се сещам, че съм писала нещо по въпроса, за да си направя един вид проверка, с това, което съм написала преди. Изтрито. Тези дни коментирах глобални събития и тяхната корелация с астрологични фактори. Изтрили са го.
« Последна редакция: Декември 16, 2020, 06:08:29 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1645 -: Декември 16, 2020, 07:13:47 pm »
Не мога да разбера защо във форум с астрологична насоченост се трият астрологични коментари ?! За бг мама става въпрос.
Откога бг мамма е форум по Астрология? Когато се създаде беше за обмяна на опит между млади и неопитни майки на бебета, влизаше и лекар да отговаря на запитвания. Дъщеря ми като роди посещаваше сайта, като читател.
А като споменах лекар, ето малко да се посмеете:
https://www.marica.bg/region/haskovo/disham-kato-kosmonavt-qm-jivi-ohlyuvi-za-qzva-195251

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1646 -: Декември 16, 2020, 11:30:37 pm »
Стар, наистина ли държиш да пишеш астрологично в мамата :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1647 -: Декември 17, 2020, 10:11:40 am »
Беге мамата не е форум за мнения, прогнози, пикантни шеги, ирония и т.н.

То не е и форум вече, някаква платформа за споделяне за колко лева си си купил изолир банд и как си боядисал шишарки за коледната трапеза. В това го превърнаха собствениците му. Бъдещето му (прогноза, ха!) е да стане като оня стар форум на dir.bg, неудобен за ползване, безсмислен и все пак с някои ценни постове.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1648 -: Декември 18, 2020, 12:39:27 am »
Стар, наистина ли държиш да пишеш астрологично в мамата :)

Дотолкова доколкото мога да вдигна нивото на общата астрологична култура. Да презентирам астрологията.

А може разбирането на модериращите групата за астрологията там да е такова. Трето око, четвърто ухо. ;D Може да я слагат между сладките приказки със сутрешното кафе, маникюра, коя зодия с коя си подхожда и писането на желания на листче по новолуние. И затова е някак несериозно да се бута да анализира събития от глобален характер. Като по този начин е възможно да генерира фалшиви новини или да се създават някакви нагласи, внушения.

Затова вероятно и не се толерира проучването на глобални събития през призмата на астрологията. Като атентатите срещу кулите близнаци, Първата световна война, бубонната чума. Един форумец оттам, който предполагам преди пишеше и тук отвори въпрос за Ариес пойнт и така тръгна дискусия и за тези събития.
« Последна редакция: Декември 18, 2020, 06:54:14 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1649 -: Февруари 12, 2021, 05:28:25 am »
Не мога да ги разбера тези хора.....огромни заглавия в пресата/интернет как заловили някакви хора да се веселят и ги глобили,чак полицейска акция,все едно са престъпници.Изнасилвачи,убийци,крадци,свободно се разхождат ,дела се точат с години,а щом се забавляваш на собственото си парти за рожден ден,нахлуват и глобяват,все едно си най-големия престъпник!Това да управляват стадото много добре им се получи,в магазина влизаме в определени часове,с дам.превръзка през лицето,като някакви олигофрени сме всички по улиците!Какво подготвят Големите акули като следващ ход имате ли идея ?Контролът през интернет,телефони одавна е факт,всичко е през карти,инфото за всеки е пълно.И сега накъде?Пълна роботизация?Степфорските съпруги?