Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245712 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1290 -: Април 19, 2016, 12:50:01 pm »
Драко, това е защото ти липсва плутонщината и не си ударена от Уран  :29:
Уран У8 ми е в опозиция на 4 планетен стелиум,а Плутон ми е на К4.  :29: Но ме тресе сигурно от асц и поради професионални деформации мания по социалната сигурност.Параноична съм  :D
« Последна редакция: Април 19, 2016, 12:51:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1291 -: Април 19, 2016, 01:44:42 pm »
В културата на японците е заложено сепуко-то и това не е ненормално,а въпрос на чест.Причините за самоубийството и статистиката са  ми интересни сред народи,в чийто религии е забранено.  ;)
На мен никой не може да ми ограничи пространството,бе хора!Сериозно питам-как ще ме ограничат?  :29: Сега мигар не ми е цялата база лични данни при личния лекар,в работата,при мобилния оператор,при доставчика на интернет?!
 А за какво да мислим като постъпваме,Еми!Нали за това ни плащат и трябва да сме мотивирани да го правим.Понякога се деморализираме,но продължаваме напред,трябва да се продължава.
Това,което изписа за системата ми е омръзнало да го чета в мрежата и хич не ми се коментира,просто си вършим работата,доколкото е позволил рангът и заповедите.Има и още нещо-ако мислите,че вие,които пишете срещу системата ще въдворите по-добър ред и безопасност,ще бъдете по-адекватни и подготвени,ще се справите по-добре и с ухапаните от кучета и с онзи,който пребива жена си редовно,а тя вика,че го обича,и с изнасилените старци- заповядайте!Има нужда от ентусиасти
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1292 -: Април 19, 2016, 02:12:59 pm »
Има и още нещо-ако мислите,че вие,които пишете срещу системата ще въдворите по-добър ред и безопасност,ще бъдете по-адекватни и подготвени,ще се справите по-добре и с ухапаните от кучета и с онзи,който пребива жена си редовно,а тя вика,че го обича,и с изнасилените старци- заповядайте!Има нужда от ентусиасти

Ако я нямаше системата такава каквато е, в такива случаи щеше да играе принципът на саморазправа, ако зависеше от мен  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1293 -: Април 19, 2016, 02:49:45 pm »
Ако я нямаше системата такава каквато е, в такива случаи щеше да играе принципът на саморазправа, ако зависеше от мен  ;D
И хората щяха да са по-уязвими от сега,защото по природа са страхливи,сега поне има някаква привидна сигурност в обществото.Силите на реда са измислени от БЕЗзащитните,за да ги защитават.Силните нямат нужда от защита  ;) .
  Знаете ли какво е бабичка с пресипнал глас да подаде сигнал,че има проблем и когато патрулът отиде,да се окаже,че проблемът и е с комшийката над нея,с която от 40 години са в идилия и тя постоянно изтупва върху цветята и на балкона.  :D Ето това е фиаско,но редът и спокойствието трябва да бъдат възстановени.  :043: Много обичам колегите да ми разказват нелепици.
А колите са с ограничен литраж гориво и вместо да се хаби за битовизми,може да се оползотворява подходящо.
« Последна редакция: Април 19, 2016, 02:51:35 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1294 -: Април 19, 2016, 02:53:16 pm »
Вие си знаете, Драки. Аз те харесвам, въпреки системата.
Писах, пък изтрих.  :38:
Ентусиасти за какво?  :012: Да приключим темата предлагам.  :08:

Веднъж ми помогнахте. Глутница кучета ме нападна и на късмет тогава минаха твои колеги, които ме спасиха от кучетата. Но другите срещи са били пълно фиаско.  ???
И аз те харесвам !  :38: :-*
Ама стига сте мърморили де!Бачкаме,не сме се спрели,поне там,докъдето виждам с очите си!  :D :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1295 -: Април 19, 2016, 02:56:48 pm »
  Знаете ли какво е бабичка с пресипнал глас да подаде сигнал,че има проблем и когато патрулът отиде,да се окаже,че проблемът и е с комшийката над нея,с която от 40 години са в идилия и тя постоянно изтупва върху цветята и на балкона.  :D

Веднъж в едно квартално районно /трябваше да съм преводач на едно дознание/ бях станала свидетел на голям цирк. Дойде една циганка на средна възраст, полуграмотна, и успя да надраска едно заявление. После всички го четяхме и се търкаляхме от смях. Ставаше въпрос за това, силите на реда да вземат всички необходими мерки да неутрализират едно досадно извънземно, което нощем скачало по дърветата, по покривите на блоковете /със заплашително светещи очи в тъмното/ и тормозело случайно минаващите хора в махалата. Тогава я питах /но направих много сериозна и компетентна физиономия/ дали извънземното е било от грейовете /сивите/. Жената не ме разбра, но си помисли, че й влизам в положението и ме взе за слушател.  ;D :57:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1296 -: Април 19, 2016, 03:38:23 pm »
Момичета Емс и Дракс, и двете сте прави, колкото и да е абсурдно.

Убедена съм, че повечето в системата влизат с идеалите и желанието да помагат. За съжаление, там ги "смилат", връзват им хомотите и .. дотам. Но - крачката вече е направена. Е, има и такива, които са там заради привилегиите (познавам лично такива).
Най-страшното е, че просто никъде администрацията не е създадена, за да защитава слабите - колкото и да се говори, че е така.

Аз лично, имах само 2 пъти нужда от помощ и съдействие, за да бъда защитена - ами, не бях защитена - първия път ми се подиграха, а втория просто ме игнорираха.

И наистина ми се повръща от това безсилие на уж-право-защитните органи.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1297 -: Април 19, 2016, 04:03:39 pm »
И какво стана с извънземното в крайна сметка? Някой Манго ли се оказа? :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1298 -: Април 19, 2016, 04:06:55 pm »
И какво стана с извънземното в крайна сметка? Някой Манго ли се оказа? :012:

Не знам каква е била развръзката накрая. Беше много отдавна, през 2007 година. Но покрай Драката, като спомена за нелепи сигнали, се сетих.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1299 -: Април 19, 2016, 04:30:06 pm »
И аз имах проблем с полицията в 10 кл. ,а по-късно и с Икономическа полиция :012: Ходихме на дискотека,пък там се биехме и хулиганствахме.  :043: Полицията ни водеше в РПУ-то,пишехме обяснения,стряскаха ни,мъмреха ни-какви келеши бяхме само,пък и нагли.Те хората какво да ни правят друго.  :043: :043: И ние сега така правим,но е досадно да се видиш в лицето на друг след 25 години.И как да му се караш с увереност и авторитет-то келешчето ти е сродна душа.  :D
ИП няколко пъти ми конфискува произведенията на изкуството,но после ми ги връщаха  :D .Изписаха ми 2 кочана актове във времето за неправомерна търговска дейност,но аз се борех за правата си да продавам творчеството си,защото не бях прекупвач и законът ме защитаваше,но те отричаха правото ми.  :d030: :043:  :043:
Но нали имам тригон между Сатурн и Марс/Юпитер принципно съм в хармония със закона.  :D
« Последна редакция: Април 19, 2016, 04:33:51 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1300 -: Април 19, 2016, 09:46:28 pm »
Да, мисля
Всички бездомни кучета ще изчезнат за една нощ
Разбирам, че не са виновни те, затова нека страдат любителите и защитниците
Всички опандизени ще строят, ще реставрират, ще чистят, изобщо-без безплатен обяд
По-слабите-ще шият, ще готвят, и т.н.
Мъж, който пребива жена си системно-в карцера за 3 денонощия при 1-во провинение, при следващите-автомат ограничителна заповед и за жена, и за деца
Който не плаща издръжка-да му се разпродава имуществото, докато не се съберат парите
Абе-има си начини, щом в някои държави има ниска престъпност, значи е възможно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1301 -: Април 19, 2016, 10:37:56 pm »
Какво мислите за предложението на новия здравен министър да ни взимат пръстови отпечатъци, когато отиваме на лекар или влизаме в болница? Не е ли унизително и обидно да бъдем третирани все едно сме престъпници? Вие как бихте се почувствали, ако когато отидете на преглед и поискат да ви вземат пръстов отпечатък?
Нали го отхвърлиха, защото ВКС се изказа, че е противоконституционно, защо да си хабя мислите? Така или иначе си плащам за лекар, че съм с прекъснати здравни права.  :) Министърът е ку-ку, като иска да се бори с корупцията да започне с неговото съсловие, а не с болния от години народ.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1302 -: Април 19, 2016, 11:13:39 pm »
Дракониада, на околовр се правят гонки всяка вечер. Това само аз ли го знам? Гледам-и нови глоби, правила. Сега чакам да видя колко човека ще бъдат заловени :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1303 -: Април 19, 2016, 11:23:07 pm »
И при нас тук, вече съм им научила графика, всяка нощ около един часа. Да не си на пътя по това време.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1304 -: Април 20, 2016, 12:04:42 am »
Дракониада, на околовр се правят гонки всяка вечер. Това само аз ли го знам? Гледам-и нови глоби, правила. Сега чакам да видя колко човека ще бъдат заловени :)
И аз съм от обществото,и аз негодувам срещу много неща,но за всяко действие трябва нареждане.Никой не тръгва без заповед/разрешение.Така,че когато гражданите подадат достатъчно много сигнали срещу нередности,та продухат ушите на някои хора ще наредят и  хайките.
Нали спешните номера са безплатни.Ами обадете се и сигнализирайте,че ви шумят и не можете да спите и ще изпратят поне патрул.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: