Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245715 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1395 -: Октомври 08, 2016, 05:04:58 pm »
Ами бегето нали е със сатурнов  асц, затуй блакфешън главно, морето и то е черно, пеят се песни за черен влак се композира
Немците си имат  Schwarzwald  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1396 -: Октомври 08, 2016, 05:14:35 pm »
Тая шапка е за по-елегантен и аристократичен тип жена - нито ѝ подхожда на визията, нито на недобре оформена черна коса. Все едно някоя Радка са изкарали от полето, където е надигала мотика, и са ѝ турили на главата шапка с пера, за да заприлича малко на дама. Само че друг ефект се е получил.

Но вижте, никой не може да се сравнява с Анастасия Мозер.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1397 -: Октомври 08, 2016, 05:26:55 pm »
Този кретен който е облякъл пълничкото синигерче май е търсил визия ала Кейт Мидълтън тя имаше подобно синьо ансамбълче с привидно свободно пусната коса ама тя е стройна висока  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1398 -: Октомври 08, 2016, 05:29:32 pm »

Но вижте, никой не може да се сравнява с Анастасия Мозер.  ;D
Цецка Цачева е не по-малко шарм пък и тепърва ще я оперяват  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1399 -: Октомври 08, 2016, 05:31:47 pm »
Този кретен който е облякъл пълничкото синигерче май е търсил визия ала Кейт Мидълтън

Стига сте комплексирали жената!  :85:

И в това синьо гротескно ансамбълче пак е по-добре от нас, световно неизвестни спящи красавици.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1400 -: Октомври 08, 2016, 05:39:02 pm »
Кво пък толкоз ? Не се ли обличат по подобен начин в анлийския кралски двор ?  :D Шапки с пера, костюми в светлата гама, само че по-къса дължина, с ръкавици, мъжа на кралицата в мундир
Да, но с подобен вид шапки ходят да гледат конни надбягвания, а не на делови срещи. И тук никой не се подиграва на униформата на херцога до нашата посланичка, а на нея.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1401 -: Октомври 08, 2016, 05:44:43 pm »
Въобще не е по-добре от нас
И аз съм впечатлена-нито е ушито като за нея, нито й отива телесно, нито статусно

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1402 -: Октомври 08, 2016, 06:16:58 pm »
Тя жената не отива на модно дефиле,дизайна е на второ място,определено политически ПР е имал думата тука-в никакъв случай червено,да не ни помислят за комунисти все още,синъо е цвет на европейското наме,ООН-цвета на дипломацията ,освен това ще се запомни-незабравка една такава ;D В тоя стил съм виждал баба Анка-майката на Елизабет,копира стила,няма да измисля нов стил я,освен това известен дизайнер струва пари-пести жената народната пара ::)Абе дане е Ваня Червенкова че прилича малко,обае тя посевръзва посланик в Русия,май не е .Тоя велик херцог колко да е велик-не го знам .

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1403 -: Октомври 08, 2016, 06:19:22 pm »
Паднала е в жертва на модата...
Вярно е малко в повече това синичкото. Прелива като река.  :012: Водопад?!  :012: Син и бистър ручей?!
И какъв мъртвешки тен има. Добре контрастиращ с тъмната коса... Ужас по наполеонки.

Като гледам с какъв ентусиазъм позира... Тя явно си знае жената, че хич не е добре положението. Едва ли не се е светнала, че ще стане обект на обсъждане.
Чак толкоз не вярвам да няма усетност, преценка. Все някъде е имало огледало.


Е, Бин, то каква политика има тук в този тоалет? Личното ми впечатление е, че се е опитала да добие вид на кралска особа. Но нито ни приляга на културата баш този кралски вид, нито приляга да имитира. Голяма политика, няма що.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1404 -: Октомври 08, 2016, 06:43:24 pm »
Ема ами на такова ниво са ни ПР ите-и аз не виждам що да не отиде примерно в народна българска носия,нали представя България ,щода не задължат БГ-посланиците  да са с българска носия-поне щееоригинално,а не да носят туземните стилове,които не са за тях,отразяват чужда култура?Къде къде щеше да изглежда жената с една носия,нанизи жълтици,и пафти,пък нека великия херцог се пери с едно мижаво орденче,пък било то и ,,Ордена на жартиерата,, :043:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1405 -: Октомври 08, 2016, 06:54:19 pm »
Може и на кон.  :012:



Съвсем автентично.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1406 -: Октомври 08, 2016, 07:01:56 pm »
Вчера се възмутих от предизборна реклама на митьо пищова, зад него стояха мацки с къси рокли, направени от българското знаме. Дори мисля да проверя дали няма оповестено някъде в закона, че това е уронване на националното достойнство, да не говорим че като мутризмът и агресивната простотия се стремят към върха на властта, чак не знам как навсякъде тръбят колко сме специални бэлгарите..... ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1407 -: Октомври 08, 2016, 07:27:26 pm »
В името на дипломатическото гъзеблизство значи трябва във Франция жените да ходят като кокошки с навирени сини трътки, а мъжете като петли с гребени. На посещение във Ватикана не съм сигурна кое е по богоугодно с трънен венец, тиара или като Али Агджа с разпятие на гърдите :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1408 -: Октомври 08, 2016, 08:25:28 pm »
Вчера се възмутих от предизборна реклама на митьо пищова, зад него стояха мацки с къси рокли, направени от българското знаме. Дори мисля да проверя дали няма оповестено някъде в закона, че това е уронване на националното достойнство, да не говорим че като мутризмът и агресивната простотия се стремят към върха на властта, чак не знам как навсякъде тръбят колко сме специални бэлгарите..... ;D
Специални сме... най-вече с простотията си.  :012:
Мисля, че Митьо Пищова много добре подхожда на голяма част от населението на страната.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1409 -: Октомври 08, 2016, 08:39:01 pm »
Митьо Пищова е палячо, от предизборната програма "Хляб и Зрелища за народа". Хляб нЕма, но зрелища колкото искаш. По време на избори ще има и безплатни кебапчета, гладна мечка хоро не играе.  ;D  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui