Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245866 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1620 -: Август 06, 2020, 11:37:53 am »
Ребека, абв е на нетинфо, звънни им.
За работни неща, никакво абв, аз го ползвам за спам

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1621 -: Август 06, 2020, 12:14:53 pm »
Благодаря Сатин ,карам си там по навик ,но си права и явно ще трябва да променя нещата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1622 -: Август 06, 2020, 01:00:49 pm »
След хиляда неуспешни опити ,накрая успях да звънна и стана ,ама два дни изгубих много нерви и време .

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1623 -: Август 07, 2020, 09:52:11 am »
http://tayni.net/?p=7805

АСТРО-ТЕСТ ЗА РАЗПОЗНАВАНЕ НА ПОЛИТИЦИ
Четох го още когато го публикува в Астрологичен навигатор и побързах да видя аспектите на ББ - Сатурн 1ва деката Козирог в тригон с Луната му в дева, а РР с тронов Сатурн в 3та декада на Водолей квадрат Луна в Телец

на първия тр.марс му квадратирал сатурна
на втория пък му предстой сатурнов възврат

Предстои ретроградие на Марс изцяло в овен,което се случва много рядко,веднъж на 79 години,било е през 1862 г.  и  1941г, втората световна,през годината на ретроградие на  марс изцяло  в овен - Хитлер напада Русия,
1862 - сформиране на първата българска легия ,
на 3 март 1862 година Левски напуска родния си град и се отправя към Сърбия, за да се присъедини към Първата българска легия, организирана от Раковски.

1861-1865 Гражданска война между Севера и Юга
1862 г. – Конгресът на САЩ премахва робството в САЩ.
1862-Закон за хомстедите - По силата на този закон всеки американец, който е отбил своята служба и е глава на семейство има право да получи 600 дка земя на запад с условие, че 5 години трябва да я обработва. През 1862 г. този закон позволява да се усвоят големи мащабни американски земи. По темповете на развитие селското с-во на САЩ няма равно в света. тези участъци земи създават условия за развитие на фермерски тип стопанство - имаме отсъствие на феодални остатъци. Наред със земеделието тези територии спомагат развитието на животновъдството и зеленчукопроизводството.
1862 г. – Обединеният парламент на княжествата Влахия и Молдавия обявява създаването на Румъния


« Последна редакция: Август 07, 2020, 11:16:43 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1624 -: Август 07, 2020, 07:40:28 pm »
Предстои ретроградие на Марс изцяло в овен,което се случва много рядко,веднъж на 79 години,било е през 1862 г.  и  1941г, втората световна,през годината на ретроградие на  марс изцяло  в овен - Хитлер напада Русия,
Защо, ако не е изцяло ретрограден в Овен и е по-малко опасен ли?
семейната ни драма, когато сестра ми почина на 16 окт 88г, се е случила при ретро Марс в нулевия градус на Овен и какво от това, че след няколко дни се е върнал за съвсем кратко в Риби, стореното не се е променило към добро, защото това събитие преобърна живота на цялото ни семейство, на семейството на сестра ми също.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1625 -: Септември 05, 2020, 08:44:46 am »
Предстои ретроградие на Марс изцяло в овен,което се случва много рядко,веднъж на 79 години,било е през 1862 г.  и  1941г, втората световна,през годината на ретроградие на  марс изцяло  в овен - Хитлер напада Русия,
Защо, ако не е изцяло ретрограден в Овен и е по-малко опасен ли?
семейната ни драма, когато сестра ми почина на 16 окт 88г, се е случила при ретро Марс в нулевия градус на Овен и какво от това, че след няколко дни се е върнал за съвсем кратко в Риби, стореното не се е променило към добро, защото това събитие преобърна живота на цялото ни семейство, на семейството на сестра ми също.

историята ще покаже,ще бъдем свидетели след ретроградието

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1626 -: Септември 05, 2020, 09:05:10 am »
В 15гр.на овен е наталния ми Марс на к12. Хич не ми се ще да съм свидетел🙄Прогресивно новолуние беше съвпад с тази точка.
« Последна редакция: Септември 05, 2020, 09:16:28 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1627 -: Септември 05, 2020, 07:09:08 pm »
историята ще покаже,ще бъдем свидетели след ретроградието
За мен няма значение дали е ретрограден само в Овен или ще се върне в Риби, от значение е цялата планетарна обстановка, аспектите на ретро Марс в Овен и др.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1628 -: Септември 06, 2020, 02:43:49 pm »
В 15гр.на овен е наталния ми Марс на к12. Хич не ми се ще да съм свидетел🙄Прогресивно новолуние беше съвпад с тази точка.

Прогресивно новолуние в твоята карта ли? Защото моето последно прогресивно новолуние беше на 28 овен, градуса, в който марс става ретро. Дъщеря ми пък има венера на МЦ на 28 овен...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1629 -: Септември 06, 2020, 09:28:10 pm »
В 15гр.на овен е наталния ми Марс на к12. Хич не ми се ще да съм свидетел🙄Прогресивно новолуние беше съвпад с тази точка.

Прогресивно новолуние в твоята карта ли? Защото моето последно прогресивно новолуние беше на 28 овен, градуса, в който марс става ретро. Дъщеря ми пък има венера на МЦ на 28 овен...
да,в моята карта........значи започва цикъл за нас(с точки в тези градуси на стационарност)и ще има развитие във времето при квадратури и опозиции

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1630 -: Септември 21, 2020, 11:44:40 am »
Не откривам Америка, но в последно време оставам с впечатлението, че колкото повече едно нещо се показва, рекламира, препоръчва не оправдава очакванията от към качество...
Колкото е по-лъскаво представянето, толкова е по-празно съдържанието...
Естествено има и изключения, но са все по-рядко срещано.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1631 -: Септември 22, 2020, 11:14:46 am »
Романтика, задавала ли си си въпрос, кога за първи път се е появила рекламата ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1632 -: Септември 22, 2020, 04:57:19 pm »
Още от древността, предполагам, под една или друга форма, както голяма част от нещата :)

Но пикът вероятно ще е с началото на капитализма...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1633 -: Септември 22, 2020, 09:14:28 pm »
Още от древността, предполагам, под една или друга форма, както голяма част от нещата :)

Но пикът вероятно ще е с началото на капитализма...
Най-добрите рекламодатели- евреите.
Пикът на рекламата 325- 351 г, християнството е прието за топ . А рекламата е започнала векове, години, години, преди н.е. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1634 -: Септември 23, 2020, 11:51:32 am »
Що пък евреите? ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.