Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 245644 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #825 -: Август 15, 2015, 03:26:20 pm »
Мен даже и разводът на Кобилкина не ме интересува и новини не гледам, защото знам какво ще чуя  ;D .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #826 -: Август 15, 2015, 03:33:53 pm »
Мен даже и разводът на Кобилкина не ме интересува и новини не гледам, защото знам какво ще чуя  ;D .

Добре дошъл в отбора на асоциалните типове  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #827 -: Август 15, 2015, 03:53:57 pm »
Добре дошъл в отбора на асоциалните типове  ;D

Ще си позволя да не се съглася с теб - отборът на свежите типове  :29:


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #828 -: Август 15, 2015, 03:58:48 pm »
Защо никой не споменава за всички деца, които загинаха в катастрофи последните дни? За президентското чадо толкова много се изписа.

На всеки час се споменава (т) във всички медии.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #829 -: Август 15, 2015, 04:15:18 pm »
Едно време смъртта на човек беше тъжна, смъртта на някой загинал в катастрофа например беше трагедия.

Вече смъртта е просто статистика. Нищо ново под слънцето. Всеки си върви по начертания си път и си заминава, когато му дойде времето. Никой не си отива от този свят по-рано - всеки си заминава тогава, когато му е ред.

Леенето на сълзи за познати и непознати е тъпо. Това е лицемерие и криворазбран морал!

От човешка гледна точка ако взема да рева за всеки споминал се по насилствени или природни причини, то ще се обезводня на първия час още, ще си загубя личната енергия в негативизъм и накрая аз ще се спомина.  Да не говорим, че астрала е пълен с гадини, които само чакат да излъчите негативна енергия за да ви изпият до дупка.

От гледна точка на ВА пък кои сте вие/ние, бе да го е*а, че да давате наклон на... крачолите на чуждия ВА кога да си прибира отрочетата!?!


Всеки един ВА знае кога да спусне и кога да си прибере инкарнациите! Това, че хората разсъждават по повод чуждите животи е неуместно и неправилно. Няма нищо случайно, както няма и случайна смърт! ВА сам "убива" инкарнацията си ако трябва да сме прецизно точни! Може да се търкаляте в опожарена кола, да ви влачи влак и за финал да ви изтрещи гръмотевица, но ако ВА е решил, че има още да живеете, то "по чудо" ще се отървете невредими.


Затова и никога не участвам в масовите жалейки за някого си. Дреме ми! Има си ВА и той си му мисли за инкарнациите си - това не е моя работа!


Мммм даааа, прогресивна Луна в коза, а дирекционна в лъв - как да не я обичаш...  :043: :043: :043: :043: :043:
« Последна редакция: Август 15, 2015, 04:17:34 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #830 -: Август 15, 2015, 04:19:37 pm »
Като се замисля, масовите жалейки също създават егрегор. Обаче остава една въпросителна къде и за какво отива насъбраната енергия...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #831 -: Август 15, 2015, 04:29:22 pm »
Като се замисля, масовите жалейки също създават егрегор. Обаче остава една въпросителна къде и за какво отива насъбраната енергия...

Гробищата са пълни със същности, които се хранят с такава енергия. За тях това е пиршество.



Определено тези дни съм много зла  :57:. Температури над 20 градуса не ми понасят изобщо...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #832 -: Август 15, 2015, 04:30:59 pm »
Стоя на климатик и пак злобея, ама това е от лечебния глад  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #833 -: Август 15, 2015, 04:34:42 pm »
Стоя на климатик и пак злобея, ама това е от лечебния глад  ;D

Щастливка. Аз не мога да седя гладна и никога не съм можела. Хипогликемия- ръцете треперят, краката треперят, главата боли и позиви за драйфане. Не ставам за никакви диети, па и не се натискам де... ;D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #834 -: Август 15, 2015, 04:37:32 pm »
Защо никой не споменава за всички деца, които загинаха в катастрофи последните дни? За президентското чадо толкова много се изписа.

Веско, иди на плаж, на гребната, забий някое гадже, направи някоя щуротия - има време да разсъждаваш за щуротии, от които животът ти няма да се промени

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #835 -: Август 15, 2015, 04:41:13 pm »
Издебнах това новолуние и реших да изкарам поне два дни на плодове. И на втория ден си развалих режима заради едно гости - от плодове и минерална вода веднага преминах към печено пиле и бира.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #836 -: Август 15, 2015, 04:42:34 pm »
Едно време смъртта на човек беше тъжна, смъртта на някой загинал в катастрофа например беше трагедия ........

Леен...........
От гледна точка на ВА пък кои сте вие/ние, бе да го е*а, че да давате наклон на... крачолите на чуждия ВА кога да си прибира отрочетата!?!


Всеки .........


Мммм даааа, прогресивна Луна в коза, а дирекционна в лъв - как да не я обичаш...  :043: :043: :043: :043: :043:

Ууууу, писала, писала ..... обаче, евала .... :08: :08:  :08:  не енаша работа - по-добре да се концентрираме какви ги вършим, докаго сме живи .....

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #837 -: Август 15, 2015, 04:53:40 pm »
Ами така, бе Хепи. Човек трябва да мисли какви ги твори в собствения си живот и какво иска или не иска, а не да си запълва времето с дивотии. Тва хората имат много вреден навик да ровят по чуждите животи и изобщо да не гледат собственият им каква е каша.

Ако всеки беше самогъзник (определението да се чете в добра светлина), то знаеш ли колко по-щастливи щяха да хората... Ама не, то все трябва да се гледа чуждото, само и само да не погледне каква мъка е неговото...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #838 -: Август 15, 2015, 06:32:03 pm »
Нека всеки да си се радва и плаче, за който, когато и както си иска, поради това че така е избрал, така е възпитан или пък защото няма логична причина. Това че някой е хванал "пътят"   във вторник, през месец май или на еди си колко години, няма никаква връзка, с това, че всеки човек реагира различно в тази ситуация. Всички сме в "кръгчето " (кръговрата )  и ВА, и СА, и ГА,и Ла-Ла-Ла.... Без "Ние " няма " Аз", а без " Аз " няма " Ние", така че всеки по някакъв начин бърка в живота, здравето, двора, джоба , мислите, чувствата на другия и слава богу, че все още е така, 'щото това "аз съм над нещата", ни затваря зад вратата сАМи с ВАза, с  ВАна, с бурКАна.
И за сватба, и за погребение се искат хора, както и за форумни сбирки- факт!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #839 -: Август 15, 2015, 06:45:14 pm »
Това ГА Генерален, Глобален, Галактически или още по-сложен А е? :012: За СА и КА не смея даже да попитам.