Автор Тема: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.  (Прочетена 18542 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« -: Декември 16, 2019, 05:17:33 pm »
Новолуние и Слънчево затъмнение  4* 07' в Козирог
Съвпада с Юпитер и спуска тригон към Уран - ще е забавно :)


При мен квадратира светилата и е в тригон с натален Уран, а при моя мъж прави съвпад с Меркурий и Венера, и секстил със Сатурн

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #1 -: Декември 16, 2019, 07:27:16 pm »
akruks,

При мен е в 8-ми дом-У8 и У9.
Квадратира ми Слънцето и Юпитера.
Секстил с Меркурий и Плутон, и съвпад с Уран и Нептун.
Какво да очаквам?  ::)


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #2 -: Декември 16, 2019, 08:14:19 pm »
Луната скрива и Юпитер- време за знамения, чудеса и най-вече за велики астрономични наблюдения. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #3 -: Декември 16, 2019, 10:09:43 pm »
...и съвпад с Уран
Какво да очаквам?  ::)
Очаквай неочакваното  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #4 -: Декември 17, 2019, 07:21:12 am »
В 8ми дом,тригон Сатурн в 12,секстил Юпитер в 6 дом.
При ММ на к2 ,квадрат Слънце/Луна
При сина ми в 1ви дом,квадрат Сатурн,квадрат Меркурий

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #5 -: Декември 17, 2019, 11:49:34 am »
Очаквай неочакваното  :)

Предната седмица научих, че офисът ни ще се мести на другия край на София...
По една причина е ок-ще пътувам с мъжът си.

По друга не- той е до по-късно от мен, но това време ще го ползвам за собственото си развитие.
akruks, нали няма да имаме проблеми при пътуването ни до родния ми град.
Избрахме на 24-ти сутринта, че да избегнем лудницата...
Малко този Уран ме притеснява..  :(
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #6 -: Декември 17, 2019, 12:21:05 pm »
Значи при мен ще е в слабия ми 6 - и дом. Там сега Сатурн, Плутон, Юпитер, че и това май множко става. Тоест, най-добре доколкото мога да си пазя здравето и лекувам. Каквото ме започна като процеси по дробове, фаринкс, ларинкс и сие го стопирах - добрият стар 'Бисептол' свърши неподозирана услуга. Тъкмо имам време, се чудя дали да сменя личната си лекарка до края на месеца.    :017:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #7 -: Декември 17, 2019, 02:56:22 pm »
akruks, нали няма да имаме проблеми при пътуването ни до родния ми град.
Избрахме на 24-ти сутринта, че да избегнем лудницата...
Малко този Уран ме притеснява..  :(
Добре сте избрали 24-ти, тогава е 28ми лунен ден, 29ти започва сутринта на 25ти, тогава е неблагоприятно за каквото и да било, за предпочитане е човек да е вкъщи със семейството. Хубаво да си изкарате празниците, не го мисли Уран, няма напрегнат аспект нито със затъмнението, нито в твоята карта  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #8 -: Декември 17, 2019, 04:37:17 pm »
При мен ще е в 3 дом в съвпад с дир Уран, който натално е У4 във 2д. Не очаквам промени в дома, семейството или по 2 дом, но с този Уран, и то дирекция, ще задейства нещо непредвидено. Проблемът е, че няма да е точно на 26 декември, а период след това. Вероятно, когато Марс мине през точката на СЗ.
Защото точно на 26ти тр Марс ми съвпада с натален Уран и активира неговите натални аспекти (тригон Слънце; квадрат Марс и СЛВ)
Дали има вероятност да обсъждам имотни сделки с близки роднини? За друго не се сещам. А и СЗ съвпада с Юпитер, който ми е У3.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #9 -: Декември 17, 2019, 08:34:03 pm »
При мен ще е в 3 дом в съвпад с дир Уран, който натално е У4 във 2д. Не очаквам промени в дома, семейството или по 2 дом, но с този Уран, и то дирекция, ще задейства нещо непредвидено. Проблемът е, че няма да е точно на 26 декември, а период след това. Вероятно, когато Марс мине през точката на СЗ.
значи лунацията отключва действащ транзит и/или прогресия, но на дирекциите няма какво да отключват, защото те само посочват събитията, не ги извършват
Единствената връзка е Слънцето, което по прогресия и дирекция е еднакво, в темите за дирекция и прогресия са обсъждани тези неща многократно
« Последна редакция: Декември 17, 2019, 10:17:07 pm от akruks »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #10 -: Декември 17, 2019, 09:20:41 pm »
Добре сте избрали 24-ти, тогава е 28ми лунен ден, 29ти започва сутринта на 25ти, тогава е неблагоприятно за каквото и да било, за предпочитане е човек да е вкъщи със семейството. Хубаво да си изкарате празниците, не го мисли Уран, няма напрегнат аспект нито със затъмнението, нито в твоята карта  :)

akruks ,
Супер! Много се радвам, че всичко ще бъде наред.
Не съм гледала кой лунен ден е, но вече ще трябва да започна да го правя.
Е на 25-ти ще правя торта :D
И на вас подобно!
И не прекалявайте с храната, ако ли не, вземете си ензими.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #11 -: Декември 17, 2019, 09:24:01 pm »
Значи при мен ще е в слабия ми 6 - и дом. Там сега Сатурн, Плутон, Юпитер, че и това май множко става. Тоест, най-добре доколкото мога да си пазя здравето и лекувам. Каквото ме започна като процеси по дробове, фаринкс, ларинкс и сие го стопирах - добрият стар 'Бисептол' свърши неподозирана услуга. Тъкмо имам време, се чудя дали да сменя личната си лекарка до края на месеца.    :017:

tagetes,
Винаги, преди прием на какъвто и да е препарат от типа на Бисептолите или антибиотиците, моят съвет е да се направи натривка и атибиотикограма.
Ако имаш хронични повтарящи се заболявания на респираторния тракт-възможно е и да е недоизлекувано нещо.
Можеш да ми пишеш на ЛС.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #12 -: Декември 17, 2019, 09:55:10 pm »
Това СЗ е в точен съвпад с меркурий,който прави тригон със Сатурн. Преди някколко дена получих много добро предложение за работа.Възможно ли е затъмнението да действа по рано или аз грешно го интерпретирам :012:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #13 -: Декември 17, 2019, 10:20:38 pm »
Предстоящото затъмнение е на куспидата на 11 дом в точен тригон с ДЦ и съответно секстил с АЦ .Най вероятно ще задвижи големият тригон ,който образуват транзитните Юпитер и Уран с ДЦ .Някой има ли идеи  как би ми се отразило :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 26 декември 2019г.
« Отговор #14 -: Декември 17, 2019, 10:26:53 pm »
Това СЗ е в точен съвпад с меркурий,който прави тригон със Сатурн. Преди някколко дена получих много добро предложение за работа.Възможно ли е затъмнението да действа по рано или аз грешно го интерпретирам :012:
случва се по-рано да оказва влияние, но не чак толкова рано- преди няколко дни беше Пълнолунието, което показва развитие и завършек на неща, започнати и планирани по време на последното Новолуние в Стрелец.
Ако тези лунации не показват нищо при теб, то хубавите новини с предложение за работа може да идва от транзита на Юпитер- съвпад с Меркурий и тригон Сатурн :)