Автор Тема: Прочит на наталната карта  (Прочетена 34110 пъти)

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #105 -: Юни 14, 2013, 12:16:00 am »
Свидливи Стрелци не съм срещала, но меркантилни и пресметливи - да. Широкопръсти са си, но могат и добре да си правят сметката, не са лишени от прагма.
Пресметливостта сама по себе си е хубаво качество, но може да бъде и погълната от другото, което бие към "непродуктивната скъперническа ориентация" по Ерих Фром.  При тези двамата пресметливостта е и доста дребнава  :D  Единият като малък си търсеше някакви 2-5 лева от приятелите като наследство и действаше по схемa" я да си ги компенсирам". Иначе широкопръстието го проявяват в други сфери, да.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #106 -: Юни 14, 2013, 12:20:03 am »
Изобщо огнените-само им намери битка и са там :)

Ядосвам се принципно, когато наистина има за какво - за нередности, некоректност, тарикатлъци, лъжи и злоупотреби.

Например, днес изпуших, когато видях, че едно меню ми е подадено за превод без интервали между думите. И като знам какви евтини тарикати са, първото ми предположение беше, че е направено с умисъл, да пестят от знаци. Направо кипнах, мислех да го предам по същия начин - преведено, но без интервали между думите, всичко слято. И да не казвам на агенцията, резилът да остане за клиента-тарикат.

Но после помислих, преброих до 10 и звъннах на управителя на агенцията, да уредим въпроса по цивилизован начин. Насреща получих разбиране. Все пак с тях работя в продължение на няколко години и не е редно да ги дъня пред клиента. А иначе в гневния ми мозък вече се въртеше пъклен план  :D - как хитрият ресторантьор ще занесе всички тия менюта в някоя печатница, ще ги принтира, ламинира и после ще бере срам в ресторанта (като е решил да се прави на по-умен от нас).  ;D

Но както казват - еnde gut, alles gut.  :)



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #107 -: Юни 14, 2013, 12:22:30 am »
е - можеше да не свърши добре :)))
клиентът е попаднал в съвестни огнени ръце :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #108 -: Юни 14, 2013, 12:29:52 am »
е - можеше да не свърши добре :)))
клиентът е попаднал в съвестни огнени ръце :)

Управителят отнесе огнената ми емоция, добре че е млад и има чувство за хумор.  ;D

ПП. Аз съм тип сръбски темперамент - бълвам змии и гущери, жиля и после след няколко минути ми минава и вече се смеем с отсрещния.
« Последна редакция: Юни 14, 2013, 12:34:23 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #109 -: Юни 14, 2013, 02:51:20 am »
В интерес на истината стрелците само по слънце ги "дават" стиснати, развързват кесията само за най-близки.
И моите наблюдения са такива, имам ги в семейството-ларж, но не толкова за външни хора,  Иначе за разбирания към другите-щедри са, но нали са по философията повече, често остава на теория. Действително щедри са 2 от приятелите ми, с асц. риби, освен юпитеровото слънце.
Абе, свидливи стрелци чак не съм виждала, просто повечето имат късмет да ги черпят, защото са такива, весели, сладури.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #110 -: Юни 14, 2013, 07:47:49 pm »
На това лайно- Пеевски някой знае ли точните данни?
От пеленаче е по върховете.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #111 -: Юни 14, 2013, 07:50:19 pm »
27 юли 1980г.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #112 -: Юни 14, 2013, 07:51:58 pm »
27 юли 1980г.

..и час ако кажеш :D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #113 -: Юни 14, 2013, 07:52:22 pm »
Прекали  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #114 -: Юни 14, 2013, 08:01:39 pm »
Луната му със сигурност (според мен) е в козирог- мнооого го влече държавната администрация, а и тригонът Луна/Сатурн ще е и знаков.


Нищо особено не е радиксът му. Няма тригон Сатурн/Юпитер или аспект на Слънце с Плутон.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #115 -: Юни 14, 2013, 08:22:16 pm »
Уран, сори, че използвам момента - ама сега разбираш ли защо не бях против ББ - щото другите л**а са още по-зле - и по-крадливи и по-миризливи - тва е положението

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #116 -: Юни 14, 2013, 08:39:51 pm »
А - и освен това виждам далавера в цялата работа - чисто политически хората бяха разделени, едни искаха едно - други - друго - сега всички са против пеевски :) може да стане народ от нас

П.П. уфф - не че не се дразня, то бива простотия, ама чак пеевски...
« Последна редакция: Юни 14, 2013, 09:03:57 pm от Papy »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #117 -: Юни 14, 2013, 09:22:23 pm »
Ooo, aз никога не съм казвала, че червената гмеж е за предпочитане пред герб. Костовистка съм т.е. против всички измерения на бсп.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #118 -: Юни 14, 2013, 09:26:48 pm »
Ooo, aз никога не съм казвала, че червената гмеж е за предпочитане пред герб. Костовистка съм т.е. против всички измерения на бсп.

Да - аз помня, но костов, горкия - нямаше шанс на изборите, въпросът беше Б бодигардът или червените...шапчици, дето сега ги командват турските шапчици - направо нямам думи - още малко и ще тръгна към центъра

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прочит на наталната карта
« Отговор #119 -: Юни 15, 2013, 02:24:55 pm »
Тр Плутон му тригонира Юпото. И квадратира Марса.

Вече като видя някой кофти аспект на натален Плутон в рождената карта на политик, започва да ми се гади. Честно. А съм плутоново чадо и аз. Обичам си Плутона, усещам му енергията, някак се справям с нея.
Имам чувството, че всички политици са включили Плутоните си на ниските обороти.  :o С това каре към Мерка със сигурност знае много тайни. И явно умее да ги ползва в своя угода.

Рождения Юпитер не е ли аспектиран?

И за мен Луната му има тригон към Сатурн. Такава подкрепа от майката...

Венерата му чукната от Нептуна. И си му личи, че обича да си бохемства.

Чувствам се щастливка, че отказах да гледам телевизия преди години. Хич не съм в час с новостите, хората, клюките. И не съм пропуснала кой знае какво.

Много ми е безличен този младеж. А картата на майка му имаме ли? Тя също ще е интересна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.