Автор Тема: Цикъл Юпитер- Плутон  (Прочетена 12432 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2020, 07:04:17 am »
Какво се е случило при последният им цикъл през 2007г?Какво е започнало?
Юпитер е бил на трон.
През 1522г-откриват се нови земи.Като я написах в търсачката излиза-Магелан.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2020, 07:11:13 am »
Харесва ми да се надявам,че след стартирането на съединението,ще излязат тайни наяве.Царичина,Бастет,нови фараонски гробници.Разбира се ,че изисква време ,но този цикъл може да доведе" истината за смъртта ".
При мен попада в 9 дом,тригон Плутон от 5 ти.
« Последна редакция: Февруари 14, 2020, 07:14:41 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2020, 03:33:27 am »
Акрукс,точката на МС да не е в някакъв милионерски градус,или неподвижна звезда?
На 32 годишна възраст ли се е замогнал,или такъв е роден?
Не е роден в богато семейство, дори първата му работа като младеж през едно лято е била в птицекланица. Като е завършил училище е започнал работа, като момче за всичко в магазин/сервиз за коли. На 30г някъде прави инвестиционна фирма, а на 32г се жени, вече е милионер. Не обича да демонстрира състояние, единствено пред най-близки има навик да напомня, как всичко е постигнал сам, все пак е Лъв, не може да мине съвсем без похвала  :)
Ако в хороскопа на човека има планети в 27–и, 28–ми, 29–ти градус – такъв човек може да постигне в живота си нещо особено. Има много милионери с планети в 27, 28, 29 градус във всички знаци, но най–много в земни или във водни знаци. Телец или Скорпион в 29 градус дава банкрут.Тези два знака могат да донесат две крайности: или колосално богатство или финансова катастрофа. Планетите в 28, 29 градус на Лъв се приближават до фиксираната неподвижна звезда Регул. Това разположение може да донесе завидно положение, власт и успех. http://www.astroto.com/sarticle.php?id=71
Моето втородомно Слънце няма да миряса, определено. Надеждата ми крепи  тригонът между тронови Венера и Сатурн.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2020, 02:30:34 pm »
Акрукс,транзит на Сатурн,Юпитер през водолей ще го задействат.Успех!И мерси за изчерпателния отговор!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2020, 02:50:58 pm »
Акрукс,транзит на Сатурн,Юпитер през водолей ще го задействат.Успех!И мерси за изчерпателния отговор!
Благодаря! Транзит на Сатурн/Юпитер през Водолей съм имала, пък милионите не ги видях. Ще чакам дир. Юпитер да кацне на МП Юпитер/Уран , но тогава ще съм на 72г.
Гледах на цялото семейство за Плутон-Юпитер и единствено малката дъщеря ще има на 70г дир. Юпитер съвпад Плутон, дано съм жива и здрава тогава да я видя милионерка  :)
А на теб Честит Рожден ден! Здраве и семейно щастие ти желая, всичко останало е постижимо!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #20 -: Февруари 15, 2020, 03:20:32 pm »
Акрукс,транзит на Сатурн,Юпитер през водолей ще го задействат.Успех!И мерси за изчерпателния отговор!
Благодаря! Транзит на Сатурн/Юпитер през Водолей съм имала, пък милионите не ги видях. Ще чакам дир. Юпитер да кацне на МП Юпитер/Уран , но тогава ще съм на 72г.
Гледах на цялото семейство за Плутон-Юпитер и единствено малката дъщеря ще има на 70г дир. Юпитер съвпад Плутон, дано съм жива и здрава тогава да я видя милионерка  :)
А на теб Честит Рожден ден! Здраве и семейно щастие ти желая, всичко останало е постижимо!
Благодаря Акрукс!Голямата ти дъщеря също е рожденичка помня.Да ти е жива и здрава,успешна и щастлива! :-*

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2020, 01:59:02 pm »
Майка ми имаше миналата година (вече е разходящ) съвпад на дирекционен юпитер с натален плутон, като плутон управлява 8ми дом. Освен че се пенсионира и й изплатиха там колко заплати бяха, други големи пари не е имало.

Дъщеря ми има венера на 28 овен в съвпад с МЦ, точен. Венера е дипозитор на слънцето и управлява заключен знак в 10ти дом. Тя ще ги напечели големите пари, значи. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #22 -: Февруари 17, 2020, 04:00:06 pm »
Тери,дано сме живи и здрави, и Тук ,за да се похвалиш!Можеш ли да прогнозираш в коя година ще се случи това?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #23 -: Февруари 17, 2020, 04:03:06 pm »
Тери,дано сме живи и здрави, и Тук ,за да се похвалиш!Можеш ли да прогнозираш в коя година ще се случи това?

Надали.  :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #24 -: Февруари 26, 2020, 10:40:01 am »
Марс, юпитер, сатурн и плутон, и коронавирус

И ако това е връзката-до началото на април нещата ще са овладени

Китай не е ли под знака везни?
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 10:45:12 am от Papy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #25 -: Февруари 26, 2020, 01:10:23 pm »
Марс, юпитер, сатурн и плутон, и коронавирус

И ако това е връзката-до началото на април нещата ще са овладени

Китай не е ли под знака везни?
2/3 от Китай е в Риби, 1/3 - източната част на Китай е в Овен, откъдето тръгна вируса
http://forthosewitheyestosee.blogspot.com/2014/07/the-12-zodiac-regions-on-earth.html
« Последна редакция: Февруари 27, 2020, 01:20:34 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #26 -: Февруари 26, 2020, 08:23:17 pm »
Марс, юпитер, сатурн и плутон, и коронавирус

И ако това е връзката-до началото на април нещата ще са овладени

Китай не е ли под знака везни?

Само че знака козирог какво общо има с респираторни заболявания? Те са по близнаци, нали?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #27 -: Февруари 26, 2020, 11:24:02 pm »
Кой пуска новините, кога ги  пуска и от кое име говори ?!  :)

Марс е по вирусите, и тази година ще е максимално близо до Земята и максимално ярък, източен, изгряващ от месец ноември- кофти положение, но не е изненада какво прави при такъв статус, преди 2 г, нали пак е бил така ориентиран. Всички знаят, че така поставен е зъл, всеки негов ингрес, докато стане ретрограден ще показва количеството злини, а аспектите кой ще виждат тези злини, като има достойнства, малко ще се смекчи злото. Вируси има всяка година, навсякъде и без тях мрат много хора. Обаче не всяка година има срив на икономика, и не всеки месец 1 млр. души остават без работа ?! Защо не разгледахме цикъла на Венера, между другото Венера на 10.01. беше в опозиция на средната точка от цикъла й, както и този на Меркурий, който миналата година точно при започване на новия си цикъл премина през средата на Слънцето, нито над, нито под него.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #29 -: Февруари 27, 2020, 02:21:13 pm »
Както казаха топ астролози, не всичко започва от днес.
Всичко е в цикличността на планетите, както и кого първи срещат при появата си, когато за първи път изгряват, колко са ярки, колко близо до Земята са и в кои зони изгряват.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“