Автор Тема: Цикъл Юпитер- Плутон  (Прочетена 13413 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #30 -: Февруари 27, 2020, 02:27:05 pm »
Не съм чувала друг път да евакуират сгради, да затварят цели градове и др подобни мерки заради вирус. Оттам идва паниката, а че е финансов срив-да, че има цикличност-да, но като всичко е ясно-дайте прогнози-всеки според неговото виждане. Аз лично заложих на марс-като двигател на ситуацията, няма общо с респираторни, но пък съвсем си отговаря на ситуацията (според мен), естествено и другите фактори влияят.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #31 -: Февруари 27, 2020, 02:43:01 pm »
Да, Марс е "виновникът", но пък Меркурий раздуха грешната посока, но пък целта може би е била това.
Папи, виж един интересен коментар/тълкуване на астролог :"Всъщност целия цикъл е 15-17 г., на Марс. при това малкия-пълния е 79год. В рамките на които има много хелиакални цикли /колко може всеки да изчисли/ и всеки от тях ни показва различен Марс, различно зъл и поразяващ.Така че тоя Марс не е същия като онзи от преди две години, нито пък като другия от преди 4. Освен това дори сега да е в 12 дом от цикъла си спрямо другите в Козирог(коментирах, че Марс сега е в 12 ти дом от Сатурн, Плутон), можеш да погледнеш къде е бил по време на хелиакалния си изгрев, щото тогава е началото на цикъла-там се ражда онзи който после ще се среща с когото и да било....
Можеш да видиш и кога е бил съвпада със Слънцето, когато се оформя скрития потенциал.  Короната има интересна история която съвсем не започва през февруари 2020, а в астрологията действа правилото в началото е цялото.Началото съвсем не е сега.Пък и нека видим в края на Март при съвпада вече Марс наистина е в екзалтация щото той сидерично е още в Стрелец какво ще стане....
Има два максимално силни цикъла в рамкитие на един 15 годишен.Те са поредни, следват един след друг Това което до момента съм открила, като зависимост е че произвежда епидемии с по големи мащаби не на първия, който е макс силен, а на втория. И сега през есента започна имено такъв."
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #32 -: Февруари 27, 2020, 04:58:22 pm »
Четох тези дни статия на англ. астролог, който изследваше движението на астероида Хигия в опозиция с Марс/Луна (при първия рег. случай в Китай), както и връзката на тр. Хирон с тр. Лилит и съпоставяше нещата с епидемията от Ебола преди години.

Сега твърдят, че Коронавирусът е в следствие на ухапване от змия (глифът на Хигия е 2 змии преплетени около жезъл), предишния е бил от ухапване на прилеп...

От друга страна движението на СЛВ/ЮЛВ, при други подобни епидемии - испански грип и холера, СЛВ е бил в Стрелец и е правил ингрес в Козирог, сега положението е обратно.

Дали, когато тр. Марс влезе във Водолей няма да открият нов подход, ваксина?  ::)



Без да съм специалист астролог, моето усещане е, че става въпрос за манипулации и био оръжие. В случая не е само един обикновен вирус, а си имаме работа с токсини и отрови (Плутон). Страхът (Сатурн) на хората е вид контрол от някого към нас и явно някой има нужда от това. Имаше инфо, че е изкуствено създаден вирус в лаборатория и спонсориран от Б.Гейтс и др. подобни, които уж ни мислят "доброто". Странно за мен е и смъртта на лекарите в Китай от болницата, в която е изолиран щама, укриването на инфо...
Няма как цялата извратеност на днешните хора, свръх консуматорското общество, тази ненаситна лакомия, злоба, разните чудовищни ГМО експерименти, унищожаването на природата, промяната на климата, избиването на толкова невинни жерви, като животните да не доведат до нещо подобно... Пролятата кръв на животните, която е пропила земята се връща към хората под формата на паразити, вируси, бактерии. Всичко е кръговрат и природата си иска кръвнина...  :(

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #33 -: Февруари 27, 2020, 06:01:02 pm »
Четох тези дни статия на англ. астролог, който изследваше движението на астероида Хигия в опозиция с Марс/Луна (при първия рег. случай в Китай), както и връзката на тр. Хирон с тр. Лилит и съпоставяше нещата с епидемията от Ебола преди години.

Сега твърдят, че Коронавирусът е в следствие на ухапване от змия (глифът на Хигия е 2 змии преплетени около жезъл), предишния е бил от ухапване на прилеп...

От друга страна движението на СЛВ/ЮЛВ, при други подобни епидемии - испански грип и холера, СЛВ е бил в Стрелец и е правил ингрес в Козирог, сега положението е обратно.

Дали, когато тр. Марс влезе във Водолей няма да открият нов подход, ваксина?  ::)



Без да съм специалист астролог, моето усещане е, че става въпрос за манипулации и био оръжие. В случая не е само един обикновен вирус, а си имаме работа с токсини и отрови (Плутон). Страхът (Сатурн) на хората е вид контрол от някого към нас и явно някой има нужда от това. Имаше инфо, че е изкуствено създаден вирус в лаборатория и спонсориран от Б.Гейтс и др. подобни, които уж ни мислят "доброто". Странно за мен е и смъртта на лекарите в Китай от болницата, в която е изолиран щама, укриването на инфо...
Няма как цялата извратеност на днешните хора, свръх консуматорското общество, тази ненаситна лакомия, злоба, разните чудовищни ГМО експерименти, унищожаването на природата, промяната на климата, избиването на толкова невинни жерви, като животните да не доведат до нещо подобно... Пролятата кръв на животните, която е пропила земята се връща към хората под формата на паразити, вируси, бактерии. Всичко е кръговрат и природата си иска кръвнина...  :(

Сега е нищо... само на половин градус сме. Определено е целенасочено, използвана е сила, но също така има и голяма лъжа в цялата тази работа...

До два месеца ще се отдалечи(успокои леко), а след това ще се засилва, като 9-ти и 10-ти Септември 2020-та е пиковият момент. 11-12 Август 2020-та ще мине Сатурн. Края на Юни - пропаганда и телевизия, тотална лъжа или разбиране на истината от целия свят.


« Последна редакция: Февруари 27, 2020, 07:09:42 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #34 -: Февруари 27, 2020, 07:19:08 pm »
Не мисля, че смъртността при този щам на вируса е по-висока от кой да е друг.
Преди повече от месец бивш колега на съпруга ми почина от усложнения след/при грип. Нямал е някакви хронични заболявания, млад е, а и щамът не е бил от този - идващ от Китай.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #35 -: Февруари 27, 2020, 07:22:39 pm »
Бърза вметка-възлите са по отровите според индийците, сатурн при класиците, при новите-нептун

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #36 -: Февруари 28, 2020, 03:38:01 pm »
Не знам какво става, но хората яко се запасяват с храна, това ми направи впечатление :o
Днес пазарувах и минавайки по диагонал, за първи път видях изпразнени рафтове в Лидъл и Била - няма брашно, макарони и пр. подобни продукти, консерви също... ::)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #37 -: Февруари 28, 2020, 05:25:55 pm »
Не мисля, че смъртността при този щам на вируса е по-висока от кой да е друг.
Преди повече от месец бивш колега на съпруга ми почина от усложнения след/при грип. Нямал е някакви хронични заболявания, млад е, а и щамът не е бил от този - идващ от Китай.

Мда, проблемът не е вирусът, а паниката. На година умират десетки хиляди от грип. При този не е особено висока смъртността.
Не обичам конспирации, но за мен е политическа/ икономическа/ финансова история. Тамън по съвпада Юпитер/Сатурн/Плутон + Марс 
Сестра ми изпадна в паника. Сега ми се обади, че били в Метро и рафтовете били почти празни. Щяла да ми носи ядене, ако нямам  ;D Купували маски за по 80 лв и т.н.
Аз имам възврат на Венера и не мога да се занимавам,напълнила съм количката с козметика от Южна Корея. Ама ще си мълча, че ще вземе да ми изхвърли кремовете   ;D

 А вирусът не издържа на над 30 градуса, така че скоро ще пукне :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #38 -: Февруари 28, 2020, 07:23:24 pm »
Да, опит да постегнат Китай, че много се разпищоли. :)
Змии, прилепи, глупости...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #39 -: Февруари 28, 2020, 10:10:00 pm »
Това е от Centers for Disease Control and Prevention,
а това за Коронавируса

Цитат
80 419 заразени и 2711 смъртни случаи към 25 февруари 2020

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #40 -: Февруари 29, 2020, 06:22:51 am »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #41 -: Февруари 29, 2020, 08:53:39 am »
http://tayni.net/?p=7540
най-опасните бактерии и вируси са свързани с Плутон твърди човекът. И аз го писах това, ма никой не верва.... Всъщност тук се говори за цикъл Сатурн/Плутон. След свършен факт, добре ги наместват нещата.... Да беше казано по-рано, предвидено, написано от някой.... щех да повервам😁

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #42 -: Февруари 29, 2020, 10:09:14 am »
След свършен факт, добре ги наместват нещата.... Да беше казано по-рано, предвидено, написано от някой.... щех да повервам😁
статията е от 30 януари, но иначе във фейса го обсъждахме около китайската нова година, когато отмениха тържествата https://www.facebook.com/astrologichen.navigator/photos/p.2760056414031316/2760056414031316/?type=3&theater
Цикъл Слънце/Плутон има всяка година, но практически е невъзможно да се предвиди къде и как ще повлияе, както в този случай- Марс на IC в картата на цикъла с координати Ухан

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Цикъл Юпитер- Плутон
« Отговор #44 -: Февруари 29, 2020, 12:24:46 pm »
Разбира се,че е трудно да се предвиди къде какво кое.
Но ето ТУК ,в тази тема,Рени е качила карта на съвпад на Плутон и Юпитер ,с координатите на София.Има Изгрев,има Залез.Някой нещо точно да прогнозира по тази карта.