Астрология. Езотерика > Астрология

Цикъл Юпитер- Плутон

<< < (18/18)

Papy:

--- Цитат на: Ребека в Юли 03, 2020, 03:55:28 pm ---Благодаря за подкрепата Артс ,ама не съм голям еталон на Духа, баш сега /дори от хормоните, сигурно леко проплаках  :-X  /,но нямам друг изход ..освен да продължа  :) И ти ще се справиш ,Сатурнов камък не се троши лесно  ;D

--- Край на цитат ---

Пожелавам ти успех, обаче искам да споделя едно наблюдение-точно сега хората са склонни на едни крайности-развеждат се внезапно, напускат работа без сигурна нова, такива неща..а по-разумното е да бъдем прагматични и да се хванем за сигурно. Знам, че е лесно да се говори, но помисли - кое е най-сигурното, от което в момента би могла да изкараш пари. И друго-покрай тоя вирус борсите леекинко се побъркаха.
А относно духа-не се предавай, ще мине и това, виж дали няма някоя програма, по която може да си помогнеш, нали говореха за свободните професии (не проследих какво стана..)

Ребека:
Благодаря за съвета Папи ,но при мен- няма крайност, просто интересите ми са разнопосочни, а необходимостта от пари вечна.. Разумна съм доста и мисля първо да се напъна dа разуча какво- що  и после с премерен риск, да се уча с някоя сравнително малка  сума ,дето се преживява.. Имам талант в инвестициите -знам го, но не ми е на сърце. Ще го правя по принуда и с цел да осигуря финансов комфорт на онова ,което ми е на сърце  :) Плашат ме тези анализи ,почти се бях отказала заради тях, но ще трябва да ги разбера и надскоча ..Не се отказвам от нищо -ако някой ,нещо желае и го мога -ще му взема парите.  ;)  Дори днес ,след като писах ,успях да спечеля една малка сума, която не ми достигаше за курса.Да с Господ се чуваме ,но е строг с мен  ;D Постарах се последните години да постигна пасивен източник на доход, дори да нямам никакви други ..и се надявам в най -скоро време да проработи, за да получа минимален комфорт, докато проучвам нови пътища и изляза от ситуацията .

romantica:
Беки, късмет ти пожелавам в новото начинание :)

Papy:
Ребека, имам позната, която успява да си докара приличен месечен доход така, не съм разпитвала  с подробности. Има един сайт- Udemy, има много курсове онлайн, а понякога ги пускат и за по 11-12$, ако си ок с английския, може да пробваш, курсовете са рейтнати от хора, в много области.
И от мен успех!

Ребека:
Поне ще разбера по -подробно и ще се обогатя, ако дори и разбера, че не е за мен и не ставам за това .Предизвикателство е, защото тези графики ,дето са като кардиограми и математически анализ, са ми друг космос и филм, в който или ще се сломя или ще разбера  ;D Мисля че на Плутона и Сатурн ще им хареса да напълнят с нещо ръбесто разводнената ми глава, да ми ритнат два шута за оправяне на лунната походка  ;) Мерси Романтиике   :-* благодаря ти Папи ,ще ги видя тези курсове .Иначе да- не смятам да ставам акула на борсата ,все пак съм си Ум Белият Делфин -Волният Уили и едни регулярни, прилични доходи от подобна дейност са евантуално желана цел .

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия