Автор Тема: Новолуние 23 февруари 2020 г.  (Прочетена 5408 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Новолуние 23 февруари 2020 г.
« -: Февруари 23, 2020, 01:12:33 pm »
Никой не е пуснал тема за днешното Новолуние до момента, затова поставям карта.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2020, 02:47:00 pm »
В точен съвпад с асцедента ми,решила съм да сменя цвета на косата ,стига да не си променя мнението в последния момент.В тригон с натална Венера,като транзитният Сев.възел е в съвпад с нея в момента.
Асцедентът на новолунието е в съвпад с наталния ми Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2020, 09:54:03 pm »
При мен попада в 6д и спуска опозиция към Уран У6 , мечтая си за един хубав масаж и спа, но може да си остана само с мечтите и да започна пак йога в парка- тревичката е подстригана, дръвчетата цъфнали  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2020, 05:21:41 am »
В 10 дом,квадрат АЦ/ДЦ,тригон Юпитер ,секстил Сатурн,разх.съвпад с Венера......започна добре,една нощувка ,минерален басейн,след това офроуд по гори и чукари ,затънахме в огромен кален коловоз,добре че имаше мобилна връзка тук-там,та извикахме помощ да ни изтеглят. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2020, 10:59:12 am »
Новолунието по всяка вероятност ще задвижи действието на Марс, който е в градуса на СЗ от 26.12. 2019 г.
Който има точки в 3-5 * на кардиналните знаци, би трябвало до 9  март, вече да са претеглили и изчислили с какви ресурси разполагат, за да действат по онова, което са планирали.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2020, 06:09:39 pm »
При мен в 12 дом, на градус от АС, в съвпад с нат. Луна/У5, Меркурий/У4,7, Венера/3,8; секстил с Нептун/У1, тригон с Плутон/У9.

От толкова много вода, този път чувствам, че буквално ще потъна...
Мислите ми - откривам ги в поезия и музика...
 

~ Водата никога не спи. И ден, и нощ пълзи. Пълзи. Пълзи... Kъм теб. ~

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2020, 09:06:10 pm »
При мен е в 8  дом.
Ако не се удавя в  водите на Дунав, Марица, Черно Море, то ще са моите - да речем белодробен оток.
Или повърнатата огнена вода 'Пет езера'
 ;D
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2020, 09:54:04 pm »
Аз за малко да се удавя в собствената си кръв  ;D Три дни имах силни артериални ,алени кръвоизливи от устните ,които спирах само за малко. Предозирала с разреждащи кръвта и затруднявящи съсирването препарати -спрях сопола, но като рукнаха кървавави реки се поуплаших ,да не се удавя насън от кръвта в устата си  :) Ситуацията е ясна-в Междузвездна война съм, явно доста сме били кандидат удавниците ;D Река от алкохол, Река от кръв ,Река от скръб, Река от меланхолия и многоо мъртви риби показали вмирисаните си глави отново ,като сенки от минала болка .Голямата тумба в Козирог ме удари ,Марсс ме удари, Меркурий ретрото ме удари в лицето на вмирисани скумрии от миналото -обяснения в любов от бившия с настоящатаму жена .В трети дом ми беше и спрях да се тревожа за моите кръвоизливи, като разбрах за вътрешните кръвоизливи на брат ми. Много съм стресирана и не искам да гледам картатата му от ужас -Марс му е в Овен на 26 градус и е част от голям кръст с Луна в Рак 21, Уран в 26 градус Везни .Транзитният Марс беше в точна опозиция с натал. Сатурн в Рак и върви към взривяване на наталният квадрат, квадратиран транзитно от Плутон и Сатурн. Изплашена съм .Блъди Мери значи ..от мен кръвта ,от господата горе триводата водка и лед от света вода ненапита  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2020, 06:11:24 pm »
Това новолуние е опозиция на Слънцето на баща ми,здравословните проблеми се увеличават........предстоящото пълнолуние е съвпад със Слънцето на майка ми,а при мен ще е в 5дом. :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 23 февруари 2020 г.
« Отговор #9 -: Февруари 27, 2020, 11:56:07 am »
Новата Луна посочи Венера и с това започна новия им цикъл в Овен- ще ни е Венерино до 28 март. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“