Автор Тема: Източни и западни планети  (Прочетена 17060 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Източни и западни планети
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2018, 06:29:26 pm »
 :017:

Венера на 18гр, Слънце на 9гр във 2д - каква ми е Венерата зад Слънцето - видима, невидима, източна , западна?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Източни и западни планети
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2018, 06:33:35 pm »
:017:

Венера на 18гр, Слънце на 9гр във 2д - каква ми е Венерата зад Слънцето - видима, невидима, източна , западна?
Западна, за видима/невидима съм Пас.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Източни и западни планети
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2018, 12:10:08 pm »
Акрукс, Венера при теб е западна, защото следва Слънцето, но според мен е  близо до Слънце, така че е едва ли се е виждала на вечерното небе при твоето раждане. Може да проверим по прогресия, дали когато е стигнала 12-15* разстояние от Слънце си имала събитие по нейните аналогии: любовно увлечение, финансова подкрепа, социален ангажимент, нещо свързано с изкуство, публична изява, завист, ревност, запознала си се с важен за  теб човек, нещо от теб е получило висока оценка ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Източни и западни планети
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2018, 04:34:08 pm »
Акрукс, Венера при теб е западна, защото следва Слънцето, но според мен е  близо до Слънце, така че е едва ли се е виждала на вечерното небе при твоето раждане. Може да проверим по прогресия, дали когато е стигнала 12-15* разстояние от Слънце си имала събитие по нейните аналогии: любовно увлечение, финансова подкрепа, социален ангажимент, нещо свързано с изкуство, публична изява, завист, ревност, запознала си се с важен за  теб човек, нещо от теб е получило висока оценка ?
Рени, когато про Венера е била на 12гр разлика от Слънце съм била дете на 2г, за каква любов и социална ангажираност да има събития?
Родена съм в 4 сутринта, Слънце- 9 градуса везни във 2д, Венера 18гр везни във 2д.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Източни и западни планети
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2018, 07:40:50 pm »
Акрукс, аз имам събитие по Венера на 3 г и това е посочено от ингреса й по дирекция, както и градуса, в който е по прогресия. Не съм изброила всички аналогии по Венера, защото ги знаеш, дадох предположения, за да проверим дали е била видима наталната ти Венера-значи би трябвало да не е .

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“