Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51149 пъти)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #15 -: Март 11, 2020, 06:38:36 pm »
И тук ли?
Където вляза само корони се мотаят- във фейса, дори в групата за хайку пишат на тази тема, аман  :-[

Тази карта на Левин не знам защо ползвате, като я правил на няколко водки по погрешно дадена година за създаване на държавата. Значи в астро  дата банк за всички държави картите са съвременни, например испанската когато става отново кралство когато Франко сдава властта на короната, другите когато са приели нова конституция, освободили са се и т.н.
Българска държава е имало и преди да се заселят по тези земи, тъй че е най-добре да се работи със съвременна карта.
България и съседни страни са под базисен знак Козирог, териториално сме под този знак, което няма как да не бъде отразено от новия цикъл на Сатурн-Плутон от края на януари.

Това винаги ми е било интересно, с рожденните дати на държави, фирми и други. При хората спрямо момента на раждането им работи, по никакъв начин не съм потвърдил дали има отношение към нематериалните неща. Това може би е най-трудно доказуемото нещо. Относно Левин - мисля, че той не близва и капка алкохол.
AP/CU=KR/PO/MC

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #16 -: Март 11, 2020, 06:53:08 pm »
Едно ми е интересно.
Как, ще пуснат ваксина за отрицателен период от време, без съответните изпитания?
Дали от тази ваксина, няма да има повече смъртни случаи, отколкото излекувани?
Или САЩ са готови с ваксината, още преди този "непознат" вирус (който Тръмп пусна) да започне да убива навред?
И защо ли засяга по-възрастната част от населението? Да не би защото Земята е със застаряващо такова?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #17 -: Март 11, 2020, 07:04:41 pm »
arkuks, а ти като опитен астролог, би ли изказала мнение за развитие в нашата страна?

Плашещо е това с тази корона, вече има 1 смъртен случай тук в България :'(
всяка година умират хора от усложнения, следствие грип, що не се шуми толкова за тях, а сега за новия щам

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Коронавирус
« Отговор #18 -: Март 11, 2020, 07:27:19 pm »
Аз се притеснявам доста за икономиката и как ще се отрази на държавата, както и на света...
Как се случи тази безумна истерия...

Също ме е страх от изолацията, не искам живот в изолация...
Тази година при мен по натал има прекрасни показатели, не искам да ги пропускам заради това...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #19 -: Март 13, 2020, 12:29:13 pm »
Това винаги ми е било интересно, с рожденните дати на държави, фирми и други. При хората спрямо момента на раждането им работи, по никакъв начин не съм потвърдил дали има отношение към нематериалните неща. Това може би е най-трудно доказуемото нещо. Относно Левин - мисля, че той не близва и капка алкохол.
https://www.karm-krag.com/01/07/2009/ot-glavnia-redaktor/reitingut-na-ednodnevkata.html

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус
« Отговор #20 -: Март 13, 2020, 01:30:49 pm »
Akruks, какво е това, което си качила. Алена!!!! Всеки да си пише неговите си писания и никой да не плюе другия. Земетресения могат да се предсказват чрез астрологията, това че Алена не може си е нейна работа. Всичко може да се предскаже. Няма кой все още...
Днес си мислех сутринта за Слава Севрюкова. Пишеше в книгата на Христо Нанов, че тя е казала всички българи да се прибират в България, че след 2020г. и да искат, няма да могат. Страшно звучи. Затъмненията, които предстоят са още по-плашещи. Трябва хората да са единни, какво се плуят само.... Алена не чета. Гледала съм картата. Вярвам повече в знанията на младите и будни хора, като wiserneuron.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #21 -: Март 13, 2020, 01:51:19 pm »
Akruks, какво е това, което си качила. Алена!!!! Всеки да си пише неговите си писания и никой да не плюе другия. Земетресения могат да се предсказват чрез астрологията, това че Алена не може си е нейна работа. Всичко може да се предскаже. Няма кой все още...
Днес си мислех сутринта за Слава Севрюкова. Пишеше в книгата на Христо Нанов, че тя е казала всички българи да се прибират в България, че след 2020г. и да искат, няма да могат. Страшно звучи. Затъмненията, които предстоят са още по-плашещи. Трябва хората да са единни, какво се плуят само.... Алена не чета. Гледала съм картата. Вярвам повече в знанията на младите и будни хора, като wiserneuron.
не съм качила линка с препратка към страницата на Алена заради земетресенията, макар че и за тях има какво да се каже, а заради споменатата карта на България от Левин, и статията е от 2009г.
Удивителните може да си спестиш, че много станаха напоследък- забрани и закани само, все е едно е тоталитарен режим :(
Севрюкова я изследваше роден "учен", знам за нея още като беше жива, през 90те беше казала всички българи да гледат да се приберат до 2025г, тогава ми прозвуча тендецизно, все едно е агент на червената олигархия и иска да задържи българите тук, понеже всички се бяха юрнали да си пробват късмета зад граница. И да се приберат- какво? България не е малък оазис, а е част от цялото- като се катурне икономиката в развитите страни и нас ще ни засегне, защото цялата тази истерия с вируса е по икономически причини, никой не се е замислил за теб и близките ти да сте здрави и живеете нормално, а да има как и сто кожи да свалят от гърбовете на хората. Мислех те за по-прозорлива и разумна, все пак си сатурново чадо  :)

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #22 -: Март 13, 2020, 02:08:06 pm »
Всички в този форум са толкова готини, просто на небето има нещо, което ни кара да се изнервяме тези дни и ни идва в повече. Чел съм, че негативните мисли се изпращат в пространството и могат да бъдат уловени, и ние така колкото и позитивни да сме, ако 99% от останалите са негативни, то няма как да не уловим някоя друга негативна мисъл, да ни развали настроението и да се скараме с близките ни.
« Последна редакция: Март 20, 2020, 12:17:01 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #23 -: Март 13, 2020, 02:14:30 pm »
Не е истина само, как за затъмненията пишеше, че всичко е цветя и рози, а сега се извърта, но поне си признава- https://astrologyking.com/coronavirus-pandemic/

На 1 декември 2019 г., когато Covid-19 за първи път е диагностициран, Слънцето е свързано с неподвижна звезда Антарес в сърцето на Скорпиона, което причинява треска и болест. [3]

Предшестващото Новолуние на 26 ноември 2019 г. беше пряко свързано с Марс срещу Уран, едно от най-разрушителните влияния в астрологията. Той също беше свързан с неподвижна звезда Акраб в главата на Скорпиона, което причинява мор и заразни болести. [3]

Предшестващото лунно затъмнение на 16 юли 2019 г. беше съвместно неподвижна звезда Pollux, която е свързана с екстремна болест, болести, треска и отравяне. [3]
Съединение на Сатурн Плутон

Но най-важното влияние върху коронавирусната астрология оказва Сатурнов конюнкт Плутон. Както Крис каза в коментар за публикацията за пълнолуние на 9 март: „Съединението Сатурн-Плутон посяло това или го„ пуснало “в колектива.“

Съединението Сатурн-Плутон при 22 ° 46 ′ Козирог беше на 12 януари 2020 г. Но това беше в рамките на 3 градуса над 6 ° 2019 г. от 6 декември 2019 г. до 17 февруари 2020 г. Това обхваща главното огнище в Китай и началото на него разпространява се по света. Сатурн съвместно Плутон представлява глобални събития и организации като СЗО. В тази статия заявих:

    Когато двете най-сериозни и студени планети се изравнят, настъпват трудни моменти. Ограничението и ограничението ви принуждават да работите усилено ... Масите ще бъдат скептични и ще протестират срещу наложените промени. Китай ще разшири своята сила и влияние в опит да изпревари САЩ като доминираща суперсила. Юпитер в хороскопа на Китай е на 22 ° 35 ′ Козирог.

Мислех, че греша, че Китай разширява влиянието си, когато огнището на коронавирус доведе до затваряне на фабриката. Но тъй като това заглавие на CNN гласи: Путин и Си използват коронавирусната криза, за да разширят контрола си. В цял свят Тръмп се бори да бъде в крак .


Според Силвия Браун коронавирусната пандемия трябва да приключи толкова бързо, колкото дойде:

    „Около 2020 г. тежко заболяване, подобно на пневмония, ще се разпространи по целия свят, като атакува белите дробове и бронхите и ще се противопостави на всички известни лечения. Почти по-смущаващо от самата болест ще бъде фактът, че изведнъж ще изчезне толкова бързо, колкото е пристигнал, атакува отново десет години по-късно и след това напълно изчезва. "

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #24 -: Март 13, 2020, 02:21:07 pm »
    „Около 2020 г. тежко заболяване, подобно на пневмония, ще се разпространи по целия свят, като атакува белите дробове и бронхите и ще се противопостави на всички известни лечения. Почти по-смущаващо от самата болест ще бъде фактът, че изведнъж ще изчезне толкова бързо, колкото е пристигнал, атакува отново десет години по-късно и след това напълно изчезва. "
Точно, цитата е от тази книга. Може да видим след 10г. дали на небето се появяват подобни аспекти.
AP/CU=KR/PO/MC

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус
« Отговор #25 -: Март 13, 2020, 02:36:06 pm »
След 10 години? Човек, ти наистина си оптимист. Не спирай да пишеш please :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #26 -: Март 13, 2020, 02:53:11 pm »
    „Около 2020 г. тежко заболяване, подобно на пневмония, ще се разпространи по целия свят, като атакува белите дробове и бронхите и ще се противопостави на всички известни лечения. Почти по-смущаващо от самата болест ще бъде фактът, че изведнъж ще изчезне толкова бързо, колкото е пристигнал, атакува отново десет години по-късно и след това напълно изчезва. "
Точно, цитата е от тази книга. Може да видим след 10г. дали на небето се появяват подобни аспекти.
Значи цитатът наистина е от тази книга, на която си дал снимка с огтадения цитат на английски, но не го разбираш правилно- написала е за 2020, че атакува отново десет години по-късно, което ще рече 10г след 2010г. когато се появи свинския грип и атипичната пневмония като последица.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #27 -: Март 13, 2020, 03:04:26 pm »
    „Около 2020 г. тежко заболяване, подобно на пневмония, ще се разпространи по целия свят, като атакува белите дробове и бронхите и ще се противопостави на всички известни лечения. Почти по-смущаващо от самата болест ще бъде фактът, че изведнъж ще изчезне толкова бързо, колкото е пристигнал, атакува отново десет години по-късно и след това напълно изчезва. "
Точно, цитата е от тази книга. Може да видим след 10г. дали на небето се появяват подобни аспекти.
Значи цитатът наистина е от тази книга, на която си дал снимка с огтадения цитат на английски, но не го разбираш правилно- написала е за 2020, че атакува отново десет години по-късно, което ще рече 10г след 2010г. когато се появи свинския грип и атипичната пневмония като последица.

Ахаам, ясно. Аз си мислех, че отново 2029-та ще се върне.

Значи и горните цитати са полезни(ако са истина), пише че ще се разпространява чрез спори и лечението ще е с ток и висока температура. Вероятно биорезонансна терапия би помогнала.
« Последна редакция: Март 13, 2020, 03:10:00 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Коронавирус
« Отговор #28 -: Март 13, 2020, 03:19:35 pm »
Акрукс, удивителните са защото се удивих😁Левин бил пияница. И какво от това. Ходим по концерти на наркозависими, педофили и изератеняци, слушаме музиката им. Това не им пречи да са добри в поприщата си. И аз не съм родила непорочно. Днес обявиха извънредно положение. Дайте карта на България, която е точна и да видим какво се случва.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус
« Отговор #29 -: Март 13, 2020, 03:34:49 pm »
    „Около 2020 г. тежко заболяване, подобно на пневмония, ще се разпространи по целия свят, като атакува белите дробове и бронхите и ще се противопостави на всички известни лечения. Почти по-смущаващо от самата болест ще бъде фактът, че изведнъж ще изчезне толкова бързо, колкото е пристигнал, атакува отново десет години по-късно и след това напълно изчезва. "
Точно, цитата е от тази книга. Може да видим след 10г. дали на небето се появяват подобни аспекти.
Значи цитатът наистина е от тази книга, на която си дал снимка с огтадения цитат на английски, но не го разбираш правилно- написала е за 2020, че атакува отново десет години по-късно, което ще рече 10г след 2010г. когато се появи свинския грип и атипичната пневмония като последица.

Нека да погледне и някой друг, но според мен пише, че избухва 2020, изчезва изведнъж както се е появил и отново след 10 години се появява за да изчезне напълно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.