Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51104 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Коронавирус
« Отговор #270 -: Март 28, 2020, 05:33:35 pm »
Ох, много ми е тъжно какво се случва  ::) В началото се ядосвах,защото имах зравословен проблем, чието лечение се отложи, но сега съм просто тъжна  ??? Стоя си вкъщи и си мисля кога ще дойде деня да отчетат НУЛА заразени в света?!
Индийците нали казваха, че след 24 март ще има спад, но стана обратното. Случаите се увеличават главоломно последните 3-4 дни.   Не знам вече чии клипове и блогове да следя.. от нашите само Мира Кунева ли е говорила по темата? А Магерова, Вотей?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Коронавирус
« Отговор #271 -: Март 28, 2020, 06:38:09 pm »
Румен Колев ,във фейсбука му. Свързва го с Марс, не Плутон/ Сатурн. Гледай го, той поне има повече пълнеж под русите кичури -чудесно луд е тъй да се каже :) 

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #272 -: Март 28, 2020, 06:58:36 pm »
Всяка планета, когато е в опозиция е най-силна и ретроградна в т.число и Марс. Марс понастоящем не е най-близо до Земята.

До колкото разбирам планетите имат някакъв ексцентрик и не е само дали е в съвпад или опозиция, но и разстоянието е от значение. Ето интересна статия:
https://www.economic.bg/bg/news/10/mars-naj-blizko-do-zemyata-ot-15-godini-nasam-video.html

1924
1939
1956
1971
1988
2003
2020 <- Велико противостоенe
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #273 -: Март 28, 2020, 06:59:12 pm »
Всяка планета, когато е в опозиция е най-силна и ретроградна в т.число и Марс. Марс понастоящем не е най-близо до Земята.

До колкото разбирам планетите имат някакъв ексцентрик и не е само дали е в съвпад или опозиция, но и разстоянието е от значение. Ето интересна статия:
https://www.economic.bg/bg/news/10/mars-naj-blizko-do-zemyata-ot-15-godini-nasam-video.html

"Следващото такова събитие ще бъде на 6 октомври 2020 г."

1924
1939
1956
1971
1988
2003
2020 <- Велико противостоенe
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Коронавирус
« Отговор #274 -: Март 28, 2020, 07:09:56 pm »
Румен Колев ,във фейсбука му. Свързва го с Марс, не Плутон/ Сатурн. Гледай го, той поне има повече пълнеж под русите кичури -чудесно луд е тъй да се каже :)
Ми то и Рени още в началото написа,че вирусите са по Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #275 -: Март 28, 2020, 08:08:35 pm »
Румен Колев ,във фейсбука му. Свързва го с Марс, не Плутон/ Сатурн. Гледай го, той поне има повече пълнеж под русите кичури -чудесно луд е тъй да се каже :)

Разбира се, че трябва Марс за вируси.
Само че,е  нужна специфика за епидемия, пандемия.
на всеки 32-36 г няма пандемие, но епидемии има редовно , което не е в резон с началото на цикъла Сатурн/Плутон.
Но Плутон има отношение към масовите психози.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус
« Отговор #276 -: Март 28, 2020, 08:24:25 pm »
Всяка планета, когато е в опозиция е най-силна и ретроградна в т.число и Марс. Марс понастоящем не е най-близо до Земята.

До колкото разбирам планетите имат някакъв ексцентрик и не е само дали е в съвпад или опозиция, но и разстоянието е от значение. Ето интересна статия:
https://www.economic.bg/bg/news/10/mars-naj-blizko-do-zemyata-ot-15-godini-nasam-video.html

1924
1939
1956
1971
1988
2003
2020 <- Велико противостоенe

Да, от миналата година и тази Марс е най-близо до Земята и с много голяма яркост, астрономически много добър за наблюдение, астрологически, силен със своята горещина, сега, докато е изгряващ на хоризонта, или по-опасен в изявите с негативните си прояви, докато не стане западен и започне да намалява горещината му. Сега , докато е във Водолей, малко ще му отдаде от влага си, знака, тригона с Венера в Близнаци също, после като влезе в Риби, също малко от влагата и малко ще се намали стремежа за война. Добре е, че в периода, Венера, която е умерена във влагата, поддържа една задоволително миролюбива обстановка, защото е добре поставена, а само тя може да умиротвори Марс и би трябвало при тригона им на 13.04. да се усети това влияние по-забележимо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Коронавирус
« Отговор #277 -: Март 28, 2020, 09:15:29 pm »
Накрая ще стане така, че всички ще измрем от глад, а не от вирус.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Коронавирус
« Отговор #278 -: Март 28, 2020, 09:57:13 pm »
Накрая ще стане така, че всички ще измрем от глад, а не от вирус.

Веско, не си претенциозен относно работа, така че, от глад няма да умреш, спокойно. Без работа едва ли ще останеш, стига си се филмирал. Нали свиреше на пиано и учеше английски, упражнявай се повече докато си стоиш във вас, за да не мислиш глупости. Нямаше ли техническо образование, може да ремонтираш компютри примерно, не е кой знае колко сложно, а повечето хора не знаят какво е отверка и как се използва :) Вместо да мислиш как ще умреш от глад, виж какви умения имаш и как да ги използваш.
Един приятел работи във фирма за интернет и първите дни покрай паниката, вика че не само с тоалетна хартия са се запасявали, купували по 10 мишки, по 2-3 лаптопа и т.н.  ;D


П.с. Скараха ми се, че съм неграмотна  ;D през телефона не виждам буквите
« Последна редакция: Март 28, 2020, 10:37:23 pm от Satin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Коронавирус
« Отговор #279 -: Март 28, 2020, 10:17:02 pm »
При положение че почти всички магазини са затворени и че не може да се пътува извън страната за какви ремонти говориш и за какъв английски.  не виждам смисъл да уча чужд език вече.
 може да имам работа в момента, но след време и липсата на пари от повечето хора ще се отрази и на нашата работа и може да има съкращения.  Всички сме навързани и не трябва всеки да мисли само за себе си, защото падне ли един, падат и другите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #280 -: Март 28, 2020, 10:50:16 pm »
Ох, много ми е тъжно какво се случва  ::) В началото се ядосвах,защото имах зравословен проблем, чието лечение се отложи, но сега съм просто тъжна  ??? Стоя си вкъщи и си мисля кога ще дойде деня да отчетат НУЛА заразени в света?!
Индийците нали казваха, че след 24 март ще има спад, но стана обратното. Случаите се увеличават главоломно последните 3-4 дни.   Не знам вече чии клипове и блогове да следя.. от нашите само Мира Кунева ли е говорила по темата? А Магерова, Вотей?
тази група стопанисват Вотей и Магерова и там пишат https://www.facebook.com/groups/1423749247801680/
 Николай Радев е писал и пише мунданна астрология, има писано от него за пандемията

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #281 -: Март 28, 2020, 11:41:43 pm »
Накрая ще стане така, че всички ще измрем от глад, а не от вирус.
Веско,
Човечеството съществува от доста години.
Не ми се вярва да измрем от глад...
Имаме много земя, която да обработваме.
Едни ще сеят, други ще орат, трети пък ще обработват реколтата, и т.н.
Има си ветеринари-те ще гледат животните.
Аз като фармацевт мога да приготвя лекарства, стига да имам нужните активни субстанции.
Има една книга на фармацевтите-Фармакопея - там е дадено всичко.
Не вярвам да останем гладни и жадни.
По-скоро да се побъркаме, докато мине това чудо.
Днес четох една статия на Гал Сасон, който казва че след 4-ти юли нещата ще се подобрят.
Отдава го на това, че възлите по оста Рак-Козирог, ще преминат в знаците по оста Близнаци-Стрелец...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #282 -: Март 28, 2020, 11:47:38 pm »
купували по 10 мишки, по 2-3 лаптопа и т.н. 

Когато работата е пренесена в къщи и примерно двама работят, за всеки ще е нужен лаптоп, за да си я върши спокойно. Може някоя фирма да ги поръчва за служителите си, които работят от вкъщи. А един лаптоп, мишка дори и да не става въпрос за работа, не могат да ги използват наведнъж няколко човека. Не вярвам някой да се презапасява с лаптопи и мишки.
Логично най-голямо търсене може да има на дезинфектанти, спирт, хигиенизиращи средства, хранителни продукти, лекарства. Някъде с чувство за хумор бяха написали "Емека купува Гугъл"
« Последна редакция: Март 28, 2020, 11:49:10 pm от starinthenightsky »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #283 -: Март 28, 2020, 11:48:57 pm »
Накрая ще стане така, че всички ще измрем от глад, а не от вирус.
Веско,
Човечеството съществува от доста години.
Не ми се вярва да измрем от глад...
Имаме много земя, която да обработваме.
Едни ще сеят, други ще орат, трети пък ще обработват реколтата, и т.н.
Има си ветеринари-те ще гледат животните.
Аз като фармацевт мога да приготвя лекарства, стига да имам нужните активни субстанции.
Има една книга на фармацевтите-Фармакопея - там е дадено всичко.
Не вярвам да останем гладни и жадни.
По-скоро да се побъркаме, докато мине това чудо.
Днес четох една статия на Гал Сасон, който казва че след 4-ти юли нещата ще се подобрят.
Отдава го на това, че възлите по оста Рак-Козирог, ще преминат в знаците по оста Близнаци-Стрелец...
Вчера открих причните за глобалните епидемии, сигурен съм. Както и за войните - 2024та аспекта ще е същия както 1914, но по две (x2).
AP/CU=KR/PO/MC

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #284 -: Март 28, 2020, 11:54:02 pm »
купували по 10 мишки, по 2-3 лаптопа и т.н. 

Логично най-голямо търсене може да има на дезинфектанти, спирт, хигиенизиращи средства, хранителни продукти, лекарства.
Днес слушах Б.Б. да казва, че на ден се произвеждали 10 тона или 10 хиляди тона спирт...Обаче знаете ли кое е "най-смешното", че от 1 месец в нито един фармацевтичен склад няма спирт!
Къде е този спирт дето го произвеждаме, не ми е ясно. Складовете са 3 в България, с най-голям обем. От там се зареждат всички аптеки. И къде отива този спирт. Няма маски-изобщо! Шиели за износ сега...Няма ръкавици. Това ме дразни, най-много.
Дезинфектантите трябва да имат сертификат от МЗ, където да пише че наистина са ефективни срещу определен вид вируси и бактерии. Лекарствата идват с 3 дни закъснение от складовете... Да не говорим, че сме сложили ограничение до 2бр за витамин C и парацетамол, защото купуваха по 30-опаковки. Това нормално ли е? Има хора които наистина се нуждаят от тези лекарства.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.