Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51180 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #30 -: Март 13, 2020, 04:06:14 pm »
Акрукс, удивителните са защото се удивих😁Левин бил пияница. И какво от това. Ходим по концерти на наркозависими, педофили и изератеняци, слушаме музиката им. Това не им пречи да са добри в поприщата си. И аз не съм родила непорочно. Днес обявиха извънредно положение. Дайте карта на България, която е точна и да видим какво се случва.
Съгласна съм с теб за това, че слабостите на човек не трябва да са повод за негативно отношение към професионализма му, но не съм го казала с лоша умисъл; за моя мъж например всички руснаци са водкаджии и се карахме ожесточено с него в един магазин за дрехи, когато го изръси това, като му давах за пример Максим Ставински, че тъкмо бяха станали световни шампиони с Албена Декова, а Ставински взе, че направи на другия ден белята, все едно да затвърди заключението на моя мъж...
Ако беше си направила труда да прочетеш статията на Алена, щеше да разбереш, че Левин се извинява за това, че е направил картата на България по грешна дата, която са му дали български астролози. Има си архивни документи, в които пише датата и годината и Алена в края на статията ги е цитирала. И тази карта действително не работи, колкото и да се напъвате да е обратното.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #31 -: Март 13, 2020, 07:16:34 pm »
Карта на България според архивите.Няма час.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #32 -: Март 14, 2020, 01:09:58 am »
Карта на България според архивите.Няма час.
Aldebaran дава дата 3 август, Слънцето в Лъв е на МС
http://tayni.net/?p=7324&cpage=1#comment-21347

А от твоята карта се вижда, че Плутон по дирекция съвпада с натален Юпитер, а може и с Луната.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #33 -: Март 14, 2020, 05:04:11 am »
Карта на България според архивите.Няма час.
Aldebaran дава дата 3 август, Слънцето в Лъв е на МС
http://tayni.net/?p=7324&cpage=1#comment-21347

А от твоята карта се вижда, че Плутон по дирекция съвпада с натален Юпитер, а може и с Луната.
Мда.....На Алдебаран е много позитивна прогнозата за соларната 2019/2020 г.
Абе толкова именити БГ астролози една свестна ректификация не направиха при толкова голяма история/събитийност.Аз къде се бутам в шамарите,незнам.
« Последна редакция: Март 14, 2020, 05:56:20 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #34 -: Март 14, 2020, 09:27:26 am »
Мда.....На Алдебаран е много позитивна прогнозата за соларната 2019/2020 г.
Абе толкова именити БГ астролози една свестна ректификация не направиха при толкова голяма история/събитийност.Аз къде се бутам в шамарите, не знам.
Да, написах снощи коментар, но още не е одобрен там, че Плутон в 9 соларен дом съвпада с натална Луна У9 в 3д ,  интелигентни и будни младежи се завърнаха у нас, но не от патриотични чувства, а заради вируса- от Милано по-миналата седмица група ученици от Ловеч, после от други градове, аз на 10 летях с група ученици от Мадрид- всички те са по програма Еразъм, но затвориха училищата и университетите

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #35 -: Март 14, 2020, 02:07:30 pm »
Това е картата сол+нат.
Асц сол.е в 8 нат.Плутон не е в 9 сол.Явно от оная драсканица там,само той си разбира.
Юни месец какво ще се случва,изглежда напрегнато.Да направя лунар ::)
Транзитен Уран съвсем скоро е бил на к7.Някакво генерално събитие,изненадващо, не си спомням.Сигурно като се върне ретрограден,(около януари 2021)
Май месец Венера ще застане стационарна съвпад с Плутон в 8 дом.
« Последна редакция: Март 14, 2020, 02:47:05 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #36 -: Март 14, 2020, 10:36:35 pm »
Сафо, онази "драсканица" е направена с професионална програма ZET 6, отдолу си пише и там Плутон е сол.9д, а сол. IC е в нат. 9д. Ще погледна пак двете карти, за да видя откъде идва разликата.Наталната карта тук е различна от неговата, по-малко от 2ч разлика има по гринуич, а в неговата са  два часа разлика, оттам идва после разликата в соларите.
« Последна редакция: Март 14, 2020, 10:45:28 pm от akruks »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #37 -: Март 15, 2020, 10:59:40 am »
Тази година при мен по натал има прекрасни показатели, не искам да ги пропускам заради това...

Хората рядко осъзнават, че са много зависими, обусловени от условия и обстоятелства. И затова не правят живота си в смисъла си, в който се влага в това. Въпреки че АЗ се поставя на преден план. Дори и изпълнението на най-съкровените желания е зависимо от външни фактори, въпрос на стечение на обстоятелства. Те го позволяват.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #38 -: Март 15, 2020, 11:05:09 am »
Акрукс,все пак би трябвало да се вижда в соларната карта тази извънредна обстановка в която сме в момента.Струпването на планети в 4сол/10 нат.така изтълкувано от Алдебаран,звучи дори позитивно.
Притеснително е също,че затъмнение 2021 е съвпад с Плутон в картата на България,а в тази,той е в 8 дом и е у1.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #39 -: Март 15, 2020, 11:15:41 am »
Зет5, с професионални възможности, имаше някаква грешка в изчислението на часовото време. Старите версии на Зет, може и да има грешка в изчислението. Доколкото знам това са от първите версии на програмата.
Карта на държава като идея, е колос на глинени крака. Как си представяте рождена карта на държавата за по ново или по-старо време, да отразява земетресения, наводнения, вулканични изригвания, природни явления ? Или сеизмичните зони се местят според това кога си създадеш държавата ?! По новата едни, по старата - други.
« Последна редакция: Март 15, 2020, 11:17:26 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #40 -: Март 15, 2020, 11:21:52 am »
Зет5, с професионални възможности, имаше някаква грешка в изчислението на часовото време. Старите версии на Зет, може и да има грешка в изчислението. Доколкото знам това са от първите версии на програмата.
Карта на държава като идея, е колос на глинени крака. Как си представяте рождена карта на държавата за по ново или по-старо време, да отразява земетресения, наводнения, вулканични изригвания, природни явления ? Или сеизмичните зони се местят според това кога си създадеш държавата ?! По новата едни, по старата - други.
Стар,значи не вярваш и това да е реалната рождена карта на БГ?Това е обнадеждаващо.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #41 -: Март 15, 2020, 03:10:21 pm »
Направи ми впечатление думите му " тайната война ще продължи, но този път нейните ефекти ще имат и положителен резултат."
И да ви кажа честно, все повече си мисля, че това е една подготовка на САЩ към Русия и Китай.
Дано да не съм права, защото в момента коментират че войници на САЩ се струпват в Италия, без никакви предпазни средства.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Коронавирус
« Отговор #42 -: Март 15, 2020, 03:51:31 pm »
Направи ми впечатление думите му " тайната война ще продължи, но този път нейните ефекти ще имат и положителен резултат."
И да ви кажа честно, все повече си мисля, че това е една подготовка на САЩ към Русия и Китай.
Дано да не съм права, защото в момента коментират че войници на САЩ се струпват в Италия, без никакви предпазни средства.
Operation Gladio – Операция „Гладиус“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #43 -: Март 15, 2020, 04:42:52 pm »
Наистина ли вярвате, че този т.нар. вирус е толкова  опасен? Според мен няма по-опасно от глупостта и овчето мислене.
Ежедневно умират толкова хора от рак, но никой не гледа това.
Всеки ден пиех чай и какво от това? Когато го спрях, гърлото ми се успокои.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #44 -: Март 15, 2020, 04:48:28 pm »
Направи ми впечатление думите му " тайната война ще продължи, но този път нейните ефекти ще имат и положителен резултат."
И да ви кажа честно, все повече си мисля, че това е една подготовка на САЩ към Русия и Китай.
Дано да не съм права, защото в момента коментират че войници на САЩ се струпват в Италия, без никакви предпазни средства.
Operation Gladio – Операция „Гладиус“

Uran,

Явно още съществува някаква такава организация.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.