Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 49539 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Коронавирус
« Отговор #210 -: Март 26, 2020, 08:10:52 am »
Ето и прогнозата на Гал Сасон за 2020
https://kibea.net/blog/post/2744

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус
« Отговор #211 -: Март 26, 2020, 09:08:25 am »
Важното е, че всички гледаме, там, където искат да гледаме. Даже и Худини не е бил толкова добър в илюзията. ;)

Добре, че имаме едно гуру тука да ни казва накъде да гледаме. Чело книжки ама не знае, че само с четене не става.

Я кажете повече за гуруто, че нещо не разбрах кого визирате?
Понякога подхвърлянията ви не са уместни.
на когото е цитирала коментара Тери, него е визирала, просто и ясно
Уместни или не, когато двама си мерят пищовите, не си пъхайте задника между тях.

По-скоро тоя, който се е разпознал с мнението след моето ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Коронавирус
« Отговор #212 -: Март 26, 2020, 09:36:42 am »
Има и предсказали астрологичната обстановка около вируса,руски автори:http://www.astrology-online.ru/comments-26-11-2019.shtml

  Глобальные эпидемии. Для астрологов напомню –прошлая большая мутация в Воздухе (XII-XIV века) прошла в этом смысле совсем нескучно – на неё пришлась крупнейшая, в обозримой истории человечества пандемия Черного мора 1346-1348 годов, До сих пор не улеглись споры историков и медиков об этом явлении, о его причинах, природе и необыкновенной вирулентности. Но здесь речь о другом - астрологи XIV века однозначно и недвусмысленно увязывали Чуму с малой мутацией (1345) в Водолее, как это будет и сейчас. Конечно, сейчас совсем другой уровень медицины; и в мутации не участвует, как тогда считали, Марс, что сделало воздух столь «злым»; и нет «парада планет», как в 1182 году, перед началом большой мутации. Но и людей на земле стало в десятки тысяч раз больше. И устойчивость (резистентность) к антибиотикам как у людей, так и у вирусов становится всё более и более общим местом, обезоруживая медиков. И новый общий тренд понятен. Поэтому прогноз – в течении ближайших двух десятилетий появятся массовые вирусные заболевания нового типа, устойчивые к лечению. Эти новые заболевания будут очень заразными респираторным (воздушно-капельным) путём. Я вовсе не считаю (и прошу мне это не приписывать), что они будут такие же смертельные, как та Чума, или как эпидемия испанского гриппа в начале XX века. Но рискну предположить, что мы ещё увидим моду на респираторные маски. Хотя вот про моду – это, всё же, скорее мои личные домыслы.

P.S. До конца ноября ешё исправлю опечатки, внесу изменения.



26 ноября 2019 года
Константин Дараган
http://www.astrology-online.ru
« Последна редакция: Март 26, 2020, 09:42:36 am от wanesa24 »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Коронавирус
« Отговор #213 -: Март 26, 2020, 01:31:22 pm »
Акрукс, допълването е вид редакция.
Не знам защо така все с рогата напред.
Иначе от прогнозата ѝ за пролетта по дни е точно обратното.
Марги много я уважавах, никога не съм имала сблъсъци с нея, помагала е, но в последно време една високопарност, поучителност- “ кво ви казах аз на вас”.
Гледам и някакъв вирус фигурира във въпросната прогноза, евала, ако и преди 6 години е бил там.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #214 -: Март 26, 2020, 02:21:14 pm »
Акрукс, допълването е вид редакция.
Не знам защо така все с рогата напред
не съм с рогата напред, уточних, че не е редактирала в смисъла, в който се разбира редактиране на текст, тъй като написаното преди 6г е непроменено, има допълнение, казах кога го направи, а и тя самата е уточнила това
А сблъсъците ми с нея се появиха през 2012 относно априлското Новолуние, когато беше написала зловещи прогнози, а на мен ми предстоеше далечен път. Казах после, че благодарение на написаното от нея си изповръщах червата от нерви и цялата ми екскурзия се скапа, а тя ми отговори, че който го е страх от мечки да не ходи в гората. Сега като гледам тази лунация, не знам на базата на какво е писала тогава, че везните ще мрем в катастрофи, но пък виждам, че Плутон е в точен квадрат с моето Слънце, а Уран е на градус от точен съвпад с Луната ми, което обяснява нервите и ядовете с жени, които имах по това време. Транзитен Юпитер У4 в 9д тригон с Мерка У1,10 в моя натал, все пак втория и третия ден в Будапеща и съседно градче с голяма катедрала и етно магазинчета преминаха повече от хубаво, имам незабравими спомени и запознанства с пловдивски йоги.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус
« Отговор #215 -: Март 26, 2020, 03:48:09 pm »
То затова е хубаво човек да разбира туй-онуй от астрология, че да не изпада в грандиозна паника. Една сравнително уважавана публично астроложка така насериозно ми взе прогнозата относно сигурна близка катастрофа, че чак допълнително ми писа да каже на кои дати да не пътувам. Добре че по такива теми трудно се трогвам, аз съм си черногледа по принцип :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус
« Отговор #216 -: Март 26, 2020, 04:07:12 pm »
Днес като видях какъв ад беше пред бюрото по труда, не виждам никаква надежда за бъдещето ни.  ???
АКО наистина на някого му пукаше за здравето и живота на хората, нямаше да ги остави без работа, както и на опашки пред магазини, офиси на Изипей, отвън на студа в дъжда.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #217 -: Март 26, 2020, 04:18:35 pm »
Днес като видях какъв ад беше пред бюрото по труда, не виждам никаква надежда за бъдещето ни.  ???
АКО наистина на някого му пукаше за здравето и живота на хората, нямаше да ги остави без работа, както и на опашки пред магазини, офиси на Изипей, отвън на студа в дъжда.
: (

Интересно ми е дали утре или вдругиден ще има някакво рязко събитие, защото Марс прави кофти аспект точно тия 2 дни и после си отива.
AP/CU=KR/PO/MC

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус
« Отговор #218 -: Март 26, 2020, 05:09:34 pm »

Интересно ми е дали утре или вдругиден ще има някакво рязко събитие, защото Марс прави кофти аспект точно тия 2 дни и после си отива.

Ти какво събитие очакваш?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус
« Отговор #219 -: Март 26, 2020, 05:31:33 pm »
Днес като видях какъв ад беше пред бюрото по труда, не виждам никаква надежда за бъдещето ни.  ???
АКО наистина на някого му пукаше за здравето и живота на хората, нямаше да ги остави без работа, както и на опашки пред магазини, офиси на Изипей, отвън на студа в дъжда.

А ти какво предлагаш-всички натъпкани вътре и заразени
И в Канада е така, и на много места

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #220 -: Март 26, 2020, 05:46:52 pm »

Интересно ми е дали утре или вдругиден ще има някакво рязко събитие, защото Марс прави кофти аспект точно тия 2 дни и после си отива.

Ти какво събитие очакваш?
Ползвам онези уранически точки, и за целият свят, на 27ми Март около 18:40 българско време, се образува следната конфигурация:

MA - AD
SA - AD

=>
Адмет = Марс/Сатурн

Тълкуванието е болест, раздели, тежка болест, починали и т.н. То в момента е тежко положението, но много набързо минава тоя марс и като събитие би трябвало да има нещо импулсивно като новина, ако изобщо има някакво.
AP/CU=KR/PO/MC

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #221 -: Март 26, 2020, 06:06:02 pm »
27 март Луната в съвпад с Уран в Телец, може да задвижи нещата. Рязко, но задкулисно, в условията на неяснота, завоалираност, дезинформация. Някакво пренареждане на нещата до момента. По-големи рестрикции, в които дейно участие може да вземе и армията.
« Последна редакция: Март 26, 2020, 06:15:38 pm от starinthenightsky »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #222 -: Март 26, 2020, 08:03:33 pm »
Не издържам да не споделям това, което си мисля. След няколко месеца ще има военни навън и вечерен час, успоредно с мерките за вируса ще се засилват и мерките за контрол, всякакъв вид контрол за подчинение на народа. Дори и след като отмине всичко биологично... контрола ще остане, дори и да не се гледат звездите вече се усеща накъде отиват нещата.
AP/CU=KR/PO/MC

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус
« Отговор #223 -: Март 26, 2020, 08:11:56 pm »
Не издържам да не споделям това, което си мисля. След няколко месеца ще има военни навън и вечерен час, успоредно с мерките за вируса ще се засилват и мерките за контрол, всякакъв вид контрол за подчинение на народа. Дори и след като отмине всичко биологично... контрола ще остане, дори и да не се гледат звездите вече се усеща накъде отиват нещата.
В такъв случай, нямам особен избор.  :'( :'( :'(

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #224 -: Март 26, 2020, 08:56:38 pm »
Не издържам да не споделям това, което си мисля. След няколко месеца ще има военни навън и вечерен час, успоредно с мерките за вируса ще се засилват и мерките за контрол, всякакъв вид контрол за подчинение на народа. Дори и след като отмине всичко биологично... контрола ще остане, дори и да не се гледат звездите вече се усеща накъде отиват нещата.
В такъв случай, нямам особен избор.  :'( :'( :'(
И това е вятър, както е дошло така и ще мине. Ограничението е външно.
AP/CU=KR/PO/MC