Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51392 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус
« Отговор #345 -: Март 31, 2020, 03:42:16 pm »
Висариончо май си предозирал със сребърната вода, да нямаш махмурлук от нея  ;D

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #346 -: Март 31, 2020, 03:53:27 pm »
Висариончо май си предозирал със сребърната вода, да нямаш махмурлук от нея  ;D
Всеки си има нещо, което го жегва, нещо като резонансна честота. Мен ме жегва най-много неуважението и лъжата, в случая от вас получавам неуважение. Относно сребърната вода, среброто е химичен елемент с най-голяма електропроводимост и е много полезно за мозъка, препоръчвам го на всеки стига да знае какво прави.

Относно предишния ми пост, трябваше да разчупя обстановката.
AP/CU=KR/PO/MC

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус
« Отговор #347 -: Март 31, 2020, 04:02:46 pm »
Нищо не усещаш и си лишен/ а от чувство за хумор. Относно сребърната вода-не си открил топлата вода -ползвам силата на минералите и различните води ,много преди да конструираш уред пускащ ток във водата ти  :D отделно няма защо да ми се обясняваш, или аз на тебе -защото аз също разчупвам атмосферата ,но по начин ,който още не познаваш -от друг резонанс съм: от черната сфера на 4А-Антарес ,Алгораб, Алциона ,Акрукс  ;D ;D Аз съм Дарт Вейдъра на форума, пресветли ми чувствителни братко,бяла  сестро  ;)                                                                                                Цитат ; "  "От няколко дни търся потенциално лечение за тоя вирус и без да искам открих, че йонното сребро, което произвеждам влияе на настроението ми.   "   
« Последна редакция: Март 31, 2020, 04:09:40 pm от Ребека »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #348 -: Март 31, 2020, 05:19:12 pm »
:P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #349 -: Март 31, 2020, 06:43:23 pm »
:P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)
цикъл Марс Сатурн прави тригон с Луната ти и Венера, на това се дължи емоционално превъзбуденото ти състояние....  ;)не бъди обидчив

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #350 -: Март 31, 2020, 07:10:08 pm »
цикъл Марс Сатурн прави тригон с Луната ти и Венера, на това се дължи емоционално превъзбуденото ти състояние....  ;)не бъди обидчив
Тенк ю, много е възможно това да е причината.
AP/CU=KR/PO/MC

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #351 -: Април 02, 2020, 12:05:35 am »
Уилям Ган го е казал повече от добре още преди 70-80 г., че нещата се случват на цикли, през определен период от 90 г. и е прогнозирал тотален икономически срив през 2020 година.

Открих нещо интересно, всеки пазар си има специфичен цикъл, и циклите се повтарят като времетраенето и амплитудите им са различни, запазва се основно поредността на събитията.





След началото на нов цикъл може да се прогнозира колко време ще продължи:
« Последна редакция: Април 02, 2020, 12:13:33 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус
« Отговор #352 -: Април 02, 2020, 04:27:20 am »
Ган е бил мунданен и финансов астролог + предполага се че е използвал специфични инструменти за технически анализ, които използват хора, които се занимават с финансови пазари. На мен ми е известен само един специализиращ именно в областта на финансовата астрология български астролог -  Владимир Комаров. Доколкото знам основно се занимава с програмиране. От неговата страница

Цитат
В момента чета “Merriman on Market Cycles: The Basics” на Raymond A. Merriman ( 1997 ). Става дума за основните положения в теория на циклите. Говорим за пазарни цикли, цикли на финансовите пазари, 72-годишен, 36-годишен, цикъл на Кондратиев и т.н. По същество всички тези цикли са (и) астрологични цикли, макар че книгата принципно няма нищо общо с астрологията – така е написана, че не изисква никакво астрологично познание. Все пак Merriman e финансов астролог и затова слагам поста и в рубрика Финансова астрология.

Вече прочетох друга негова книга:“Basic Principles of Geocosmic Studies for Financial Market Timing”. За тези, които нямат никакво познание за астрологията като цяло и конкретно за финансовата астрология — това е книгата, с която е добре да започнете. За мен тя не съдържаше нищо ново и дори за първа и/или втора година курсисти – да го кажем така –  едва ли ще даде някаква нова информация. Аз обаче чета книгите от корица до корица и като се захвана с проучване на даден автор принципно изчитам всичко негово. А Merriman определено си заслужава година-две-дори-три внимателно проучване в дълбочина!

Давам пример. Един съвсем кратък цитат от негов доклад от 2001: MMA’s SOS Stock Market Special Report, vol. 7, No. 8, November 14, 2001. В този доклад конкретно е дал очерк за няколко цикъла: 72/36/18-годишните и за 50-седмичния. Едно конкретно изречение: “[..] That would then set the stage for a winding decline into the 18-year ( or longer ) cycle through within the time band of Saturn in opposition to Uranus, which takes place 2008-2010. [..]”.

Годината е 2001 и той посочва, че при сценарий с дъно за 18-годишния ( или по-дълъг ) цикъл, то вероятно ще се случи между 2008 и 2010 – с астрологична основа опозицията Сатурн-Уран. След историческия връх от есента на 2007, DJIA ( и други индекси ) загуби близо 50% от стойността си, оформяйки пазарно дъно в началото на март 2009! Това беше първия етап на т.нар. криза или рецесия, която нито е приключила, нито беше най-лошата част от всичко, което ще се случи близките години.

Също така на няколко места Merriman споменава 2016 и това е наистина интерeсно — вълновите анализатори знаят, че Robert Prechter ( EWI ) в “Conquer The Crash” от 2002 също посочва задаващия се финансов колапс. Също така в “The Elliott Wave Theorist” на няколко пъти е представено значението на годината 2016 от вълнова и циклична гледна точка. Когато двама ( солидни, заслужаващи внимание ) автори, изхождайки от съвсем различна изходна позиция – Merriman: финансова астрология, теория на циклите / Prechter: вълнова теория на Елиът, Fibonacci отношения – посочват едно и също нещо.. това няма как да бъде пропуснато!

Така че кризата от 2007-2009 не е нито изненада за определени среди, нито се счита за последно от стъпалата по пътя към дъното на икономическата депресия на 21 век.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 07:37:14 am от starinthenightsky »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #353 -: Април 02, 2020, 11:24:37 am »
Ган е бил мунданен и финансов астролог + предполага се че е използвал специфични инструменти за технически анализ, които използват хора, които се занимават с финансови пазари. На мен ми е известен само един специализиращ именно в областта на финансовата астрология български астролог -  Владимир Комаров. Доколкото знам основно се занимава с програмиране. От неговата страница
Благодаря, сега ще я прочета.
AP/CU=KR/PO/MC

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #355 -: Април 04, 2020, 12:00:40 am »

Интересно ми е дали утре или вдругиден ще има някакво рязко събитие, защото Марс прави кофти аспект точно тия 2 дни и после си отива.

Ти какво събитие очакваш?
Ползвам онези уранически точки, и за целият свят, на 27ми Март около 18:40 българско време, се образува следната конфигурация:

MA - AD
SA - AD

=>
Адмет = Марс/Сатурн

Тълкуванието е болест, раздели, тежка болест, починали и т.н. То в момента е тежко положението, но много набързо минава тоя марс и като събитие би трябвало да има нещо импулсивно като новина, ако изобщо има някакво.

Относно 27ми Март, понеже ми беше много интересно мисля, че тогава е бил пик, това е графика за случаите в Италия:

Статистиката е кофти, но могат да се видят интензитетите на аспектите според дистанцията в градуси, минути и секунди.

5-6 Май MC/SA минава през БГ, но нямам идея дали това е "нещото"

17aug-1sept- плаващо мц/ статично мц (note)
« Последна редакция: Април 04, 2020, 12:55:31 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус
« Отговор #356 -: Април 15, 2020, 04:42:02 pm »
Въпреки прогнозите, засега никакво хубаво събитие не се случи около 10 април. Все още има време до края на месеца. По медиите обаче масово се говори за увеличаване на заболелите, въпреки хубавото време и високите температури.
Възможно ли е транзита на Марс да не предизвика никакво събитие? Все пак, е бърза планета, лична в наталните карти. За глобални събития не се ли гледат планетите след Марс?

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Коронавирус
« Отговор #357 -: Април 15, 2020, 05:26:00 pm »
Въпреки прогнозите, засега никакво хубаво събитие не се случи около 10 април. Все още има време до края на месеца. По медиите обаче масово се говори за увеличаване на заболелите, въпреки хубавото време и високите температури.
Възможно ли е транзита на Марс да не предизвика никакво събитие? Все пак, е бърза планета, лична в наталните карти. За глобални събития не се ли гледат планетите след Марс?
Да, няма никакво хубаво събитие, трябваше да е към 10ти Април => отписвам бързите транзити.
AP/CU=KR/PO/MC

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #358 -: Април 15, 2020, 05:53:45 pm »
За глобални събития не се ли гледат планетите след Марс?
Гледат се, нали Николай Радев беше писал за цикъл Слънце/Плутон , в картата на цикъла за Ухан Марс попада точно на IC, а вирусните инфекции и висока температура са по Марс

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Коронавирус
« Отговор #359 -: Април 16, 2020, 05:02:20 pm »
:P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)  :P  :-\   ::)
цикъл Марс Сатурн прави тригон с Луната ти и Венера, на това се дължи емоционално превъзбуденото ти състояние....  ;)не бъди обидчив

Сафо, не знам за него, но аз определено мисля че тези дни просто ще убия шега си!
Луната днес е точно върху МЦ-то ми, както и Марс!
Много е гаден тоя човек, за всяко малко нещо мрънка, а той пък колко грешки прави всеки ден и става мазало!
Аз много му се хващам, нямам представа защо, но с тая тъпа карантина ни се развалиха отношениятя и определено ще се махам...  :-[
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.